Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan Ses - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan Ses

Cevap: Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan Ses

Beyler,

Bu konuyu okuyana kadar bu sesi fark etmemiştim.

Su anda cam açık, TV falan kapalı.. 10 dakikadır dinliyoruz.. Aralıksız ''wuuuuuuuuuu'' şeklinde bir ses var.

Ataköydeyim ben. Pek ses olmaz normalde buralarda. Can sıkıcı bir uğultu bu.

Böyle bir ses yok diye açıklama yapan bilimadamları var.

Ben duyuyorum sen duyuyosun o duyuyor bu duyuyor.

Ama olan bir sesi yok diye önümüze koyan bilimadamları neyin kafasında anlayamıyorum

beyler çabuk beyaz tv yi açın programda kavga vardı şimdide silah sesleri duyuldu programın olduğu binanın dışında çabuk açık

Film bitti şehrin sesi bitmedi daha :)

abi çık balkona yada cam kenarına geç tüm ses yapan şeyleri kapat pc-tv gibi 5 - 10 dakika otur dışarı çok fazla ses yapan bişey yoksa bir süre sonra wuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sesini duyucaksın birazda dinazor bağrısı gibi bi ses gerçekten

edit: duydun mu duydun mu abi,üff uyudun mu yoksa .s.s

abi çık balkona yada cam kenarına geç tüm ses yapan şeyleri kapat pc-tv gibi 5 - 10 dakika otur dışarı çok fazla ses yapan bişey yoksa bir süre sonra wuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sesini duyucaksın birazda dinazor bağrısı gibi bi ses gerçekten

İstanbul ?

Usta öyle oturup, ses duymak için beklersen, kafanın içinden gelir öyle sesler. Bu bana ara,ara olur mesela. Beyin, adamın imanını kemiriyor bazen.

dediğin psikolojik oluyor,ama bu sesi daha önce istemsiz şekilde duydum usta sonra biraz duymak için kendımı zorladıgımda duyubiliyorum

Doğrusundur. Üç gündür muhabbeti dönüyor ben daha ses duyamadım. En son bir kaç saat önce, şu videolarda duyulan sesler benzer bir ses işittim 4-5 saniyeliğine ki büyük ihtimal o da evin önünde geçen egzozu delik bir araça aitti. Zira, gökten gelemeyecek kadar çok yakından geliyordu. :eek:

Trt1 de şu an Uzay Yolu İlk Temas filmi var bu bir mesaj olmasın?

Bak hiç bir film değil Uzay Yolu, Uzay Yolu'nun hiç bir filmi değil İlk Temas..

Geliyorlar :ayatollah:

Üst Alt