Sony PlayStation 4 - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
21 Ağustos’ta ₺3.350’ye almıştım vatandan. 1 TB Slim + 2 kol + PES 2019 ile birlikte.

Bugün son taksitini de ödedim. Ne delilik yapmışım, benim gibi pinti adama yakışmayacak bir hareketti ama değerdi

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bak yine anlamadım Xd
Şimdi bak biri ilk hesap diğeri ikinci hesap.

Primary olan adam oyunu internetli internetsiz kullanıyor. Secondary olup kullanan adam internete bağlı olmak zorunda çünkü aynı anda çok fazla secondary olmasını engellemek lazım o yüzden mesela 30 dk internet koparsa oyun kapanıyor.

Adamlar da bunun önüne geçmek için biri kendi ipsi üzerinden kullanıyor çünkü psn hesabı ile ilişkilendiriyor o ip adresini ya da işte bir şekilde içindeki veri izninin kaldığını düşün çünkü o oyun sadece orada oynanabiliyor hak o adamın. Ee secondary adam da primary kullanım hakkıyla oynamak için psn hesabına giriyor ve kısıtlamanın önüne geçiyorlar.

Benim algıladığım durum bu. Bunu yapmasan kesintisiz internet gerekiyor.

Bir sayfa önce bahsettiğim gözümün önünde alıyorlardı dediğim yer burası sanırım.

21 Ağustos’ta ₺3.350’ye almıştım vatandan. 1 TB Slim + 2 kol + PES 2019 ile birlikte.

Bugün son taksitini de ödedim. Ne delilik yapmışım, benim gibi pinti adama yakışmayacak bir hareketti ama değerdi

Bir oyun konsoluna o kadar para versem bileklerimi keserdim herhalde. Xbox One S All Digital versiyonunu 84 euroya alirken bile düsündüm. Daha 3 kez oynamadim bile öyle duruyor. Vakit yok.

Bir oyun konsoluna o kadar para versem bileklerimi keserdim herhalde. Xbox One S All Digital versiyonunu 84 euroya alirken bile düsündüm. Daha 3 kez oynamadim bile öyle duruyor. Vakit yok.

Mecbur vericen o parayı. Vermeyip n’apıcan? Burası Türkiye.

Bizim canımız yok mu, biz oynamayalım mı kendi evimizde rahat rahat?

Şimdi bak biri ilk hesap diğeri ikinci hesap.

Primary olan adam oyunu internetli internetsiz kullanıyor. Secondary olup kullanan adam internete bağlı olmak zorunda çünkü aynı anda çok fazla secondary olmasını engellemek lazım o yüzden mesela 30 dk internet koparsa oyun kapanıyor.

Adamlar da bunun önüne geçmek için biri kendi ipsi üzerinden kullanıyor çünkü psn hesabı ile ilişkilendiriyor o ip adresini ya da işte bir şekilde içindeki veri izninin kaldığını düşün çünkü o oyun sadece orada oynanabiliyor hak o adamın. Ee secondary adam da primary kullanım hakkıyla oynamak için psn hesabına giriyor ve kısıtlamanın önüne geçiyorlar.

Benim algıladığım durum bu. Bunu yapmasan kesintisiz internet gerekiyor.
şimdi ben sana verdim hesabı fifa indir diye
indirdin
sen benim psn desin ben seninkinde
maç yapacaz fifada
senin tepende berkay benim tepemde keramettin mi yazcak oyun içinde

yoksa sen benim hesaptan indircen oyunu
benim hesap sende ana hesap olarak kalacak ama sen benimkinden çıkıp kendi hesabında (ana hesap olmayan) mı oynıcan

Üst Alt