Sony PlayStation 4 - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
şimdi ben sana verdim hesabı fifa indir diye
indirdin
sen benim psn desin ben seninkinde
maç yapacaz fifada
senin tepende berkay benim tepemde keramettin mi yazcak oyun içinde

yoksa sen benim hesaptan indircen oyunu
benim hesap sende ana hesap olarak kalacak ama sen benimkinden çıkıp kendi hesabında (ana hesap olmayan) mı oynıcan
Evet tam olarak mevzu bu. Primary olarak indirdikten sonra o hakka sahip oluyorsun. İstersen kendi hesabından oyna o iznin oluyor.

Adamlar iki hesabı ortak kullanıyor böyle olunca işte bir ton oyunu oynuyorlar.

@Suphi Çelik ile @Refik Y. AKKÜLAH kardeş mesela, Rıfkı Suphi'yi sömürüyordu en son.

Black friday dışında yok o fiyatlar. Ülkesel olarak değişir ama onda da donanım farklılığı olma ihtimali var.

İkinci eldir bahsettiğin.

Şuan ülke genelinde indirimde Pro.

Normal versiyona ise indirim yok. Media Markt ve Saturn ikisi de Ebay üzeri outletten tek tük bazen satışa çıkarıyor. Mağazalarda yeni ürünlere yer açmak için sınırlı sayıda kalınca yapıyolar. Belirli bir düzen yok yani. Bir de müşterilerin geri yolladıklarını orada indirimli satıyorlar ama açıklamada yazıyo sıfır mı yoksa açılmış mı diye. Ülke genelinde indirim nadir oluyor.

PCT-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kamp için gemici feneri aldım,daha önce kullanan oldu mu aramızdan, yeterli mi, yoksa yeni arayışlara gireyim mi?

İtinayla konunun içine ettim

Ben 500 gb ps4 3 oyun ve 2 kol (yani 1 ekstra kol) 1250 riyale aldım. Yaklaşık 2 bin liraya geldi nasıl fiyat Türkiyeyle karşılaştırınca bilmiyorum ama bana uygun geldi.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt