Sony PlayStation 4 - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
PlayStation oyuncular icin var

XBox niye var cozebilmis degilim. Halo - Gears of War - Forza Motorsports - Kinectimals glb

Microsoft 5 tane oyun stüdyosu satın almış bu sene olmasada gelecek senelere yatırım yapmış yani. Ayrıca şirket değeri 1 milyar dolara yaklaşan bir kurumdan bahsediyoruz yatırımları doğru yaparsalarsa Sony'nin içinden geçerler.

Ghost of thsubusi seri oyunu m yoksa ilk kez m böyle ninjalı oyun çıkıyo,videosu çok hoşuma gitti
1-2-3 yıla ne müthiş şeyler çıkıyor öyle yav

Hayirli olsun öncellikle. 4k tv ile kullanacağım ama gerçekten o etkiyi veriyor mu diye merak ediyorum.

SM-G950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

O mesajı okuduktan sonra internette biraz bakınmıştım sonra yazmayı unuttum. Ps4 pro biraz para israfı gibi duruyor açıkçası, karşılaştırma videolarını izledim 6-7 fps fark ediyor maksimum. Ps4 30 fps'ye kilitlediğinden ve çoğu zaman 30 fps stabil verdiğinden akıcı görünüyor, pro da gel gitler oluyor özellikle god of war'da. Yani en azından izlediğim karşılaştırmalarda böyleydi kendim test etmedim.

Konsolların verebileceği maksimum performans belli, oyunlar zaten konsola göre optimize ediliyor bence pro almak gereksiz. Oyunların ezici çoğunluğu 30 fps'ye kilitli olacak, 30 fps alacağım bir sistem için ekstra para vermem.

Pc'deki 60-144 fps stabil almak olayı gibi bir durum yok, ekstradan harcanacak her kuruş anlamsız.

O mesajı okuduktan sonra internette biraz bakınmıştım sonra yazmayı unuttum. Ps4 pro biraz para israfı gibi duruyor açıkçası, karşılaştırma videolarını izledim 6-7 fps fark ediyor maksimum. Ps4 30 fps'ye kilitlediğinden ve çoğu zaman 30 fps stabil verdiğinden akıcı görünüyor, pro da gel gitler oluyor özellikle god of war'da. Yani en azından izlediğim karşılaştırmalarda böyleydi kendim test etmedim.

Konsolların verebileceği maksimum performans belli, oyunlar zaten konsola göre optimize ediliyor bence pro almak gereksiz. Oyunların ezici çoğunluğu 30 fps'ye kilitli olacak, 30 fps alacağım bir sistem için ekstra para vermem.

Pc'deki 60-144 fps stabil almak olayı gibi bir durum yok, ekstradan harcanacak her kuruş anlamsız.
Sağol cevabın için en azından kafamda bir fikir oluştu. Dediğin gibi gözle görülmeyecek farklar için daha fazla ödemek benim de işime gelmez açıkçası.

SM-G950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

1200'e kampanyayla aldım, mağazada denedik sorunu var mı diye o gün bugündür kutuda duruyor açmak nasip olmadı :) oyunları pahalı baya, cihazı niye aldım ben de bilmiyorum.

Üst Alt