Spartacus Vengeance - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spartacus Vengeance

Cevap: Spartacus Vengeance

Dizideki en güzel dövüş tekniği Gannicus'a ait,herif bildiğin Cassio Lincoln, şov yapıyor,coşuyor,coşturuyor.

[video=youtube;gf-45cdBQjo]https://www.youtube.com/watch?v=gf-45cdBQjo&feature=player_embedded[/video]

Amerikalilarin dizileri muhtesem iyi guzelde abicim 1 yil mi beklenir yahu 1 sezon icin? Ustelik sezonlari bari uzun surse. Alt tarafi 10 bolumluk dizi mi olurmus sezon basi. Koyun 30 bolum (yine az ama neyse) eyvAllah ama 10 bolum nedir ya abi. Sirf bu yuzden bu dizi ve benzeri dizilere baslayamiyorum. Her hafta beklerim 1 bolum icin ama 1 sezon icin 1 yil beklemek nedir ya? Boyle sey mi olur yahu? Tamam efektler falan filan ama yani 1 yil abartili. Dizi cekmekten cok tatil yapiyor bunlar.

Ferdi sen alışmışsın Türk dizilerine tabi, adamların tatili 6-7 ay oluyor. Oyuncularla yeni sezonda anlaşması çekimler falan derken 1 seneyi buluyor yeni bölüm çekmesi. Ayrıca çok büyük bütçe gerekiyor böyle dizilere ancak 10 civarı bölüm çekebiliyorlar.

2. sezona başlamak için bitmesini bekledim de sorum olacak. Spoiler olur mu bilemedim ama videolar falan paylaşılmış sorun olmaz.

Crixus'un cenazesi oldu mu, öldü mü? En çok onu merak ediyorum çünkü..Yoksa daha gelmedi mi oralara?

Spartacus izlediğim en iyi dizi diyebilirim şu ana kadar,artık onun boşluğunu Game of Thrones ile dolduracağız başlayana kadar,

game of thronesi izlemeden izledigim en iyi dizi spartacus dememelisin zafer gokhan gunay rnkds

Üst Alt