Üye Görüşü - Sports Digitale Boykot Edilmelidir - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Sports Digitale Boykot Edilmelidir

Bu sozun orjinali farkli. Eski istihbaratci Huseyin Ozbilgin tarafindan 92’li yillarda Musa Anter cinayetine ait durusmada aktarilmistir.

Fenerli de olsa Besiktasli da olsa Artvinsporlu da olsa benim ulkemin insaninin futbol icin olmesini istemem.

Bu pankartin Galatasaray’imizin gelenekleri ile ortusmedigi acikca ortadadir. Birkac kendini bilmezin cahilce hareketidir. Asla geneli temsil etmez. Bunun GSC’de de olmasi uzucu.

Fenerliler goffiktir, sikecidir ama olmesinler, icim el vermez.

yav bunlar hala neyin inadını sürdürüyor, kanala GS’lileri fln alıp taraftarı tekrar bağlayacağını mı düşünüyorlar ciddi ciddi

salsalar şu işleri herkes unutacak bakacaklar yollarına, halen daha nasıl rezil oluruzun peşindeler ciddi ciddi,

fbjklilere özel yapın yayınlarınızı geçin işte

Ho ho ho beyimiz çok kızmış bir sakinleş aman ha yer yerinden oynayacak gibi hissettim. Skill olarak şekilli şukullu saldırgan sözleri de var aman aman.. Ben sen gibi öyle ezbere karşı tarafa 0 etkili olan hakaret cephanesi kullanmak yerine cümlelerle derdimi anlatmayı tercih ederim. Şöyle başlayım sözüme:
Bir olayı kınamak yerine kınayanla uğraşmak olayı desteklemen demektir. Öncelikle bu söz bir cepte dursun.

Mesele şu ki o laf masum bir çocuğun bile ölmesini dileyen bir laf. O çocukların annesi babası üzüntüsü... amaaan geç bunları ne anlatıyorum, bunları hiç düşünmediğini anlıyorum.
Çiçek atacak değiliz lafına sığınarak bir Twitterda çoğu erişkin bile olmayan çoğu 15 yaş altı fb li veletlerinin yaptıklarını dayanak alarak en az 20 milyon çoluk çocuk yaşlısı erkeği kızına ölüm sözlerini hak görebilmende ne denli adalet ahlakına sahip olduğunu anlaşılıyor. Unutma ki en büyük caninin de kendi çapında haklı gerekçeleri vardır. Bu gerçeği değiştirmez.

Sana tartışana da çicek atacak değilsin sonuçta bir daha tartışırsan biriyle domuz bağıyla bağlayıp işkenceye kafanı keserim sözlerini de ekleyebilirsin yakışır sana. Bak hemde mükemmel hakaret skillerine birini daha eklersin. Kullan kullan çok etkili oluyor..) Belkide tek derdi emekli maaşının düşüklüğü olan bankta ki fenerli dayıya ve cimcime beşiktaşı küçük kız torununa uygularsın. Farklı takımı tutuyorlar. Futbol sadece futbol değildir de öldürmenin gerekcesiydi sana göre yerli einstein.)
Düşündüm makara geçiyorum da ya uygularsan? . Bir sürü masum insanı öldürme sözüne tepki gösteriyorum ama sen tepki gösterene tepki gösteriyorsan demek ki bunun destekcisi bir psikopatsın. Ya da bu zeka fakiri ve ağzı bozuk insanlar toplumda kolay kolay bir yere gelemiyor. Alt kesimden oluyorlar Acaba güçlü görünmeye çalışan bir zavallı mı Alp Memduh? Bu da bir ihtimal. Benim bir psikolog olarak tahnimim varda neyse.)

Son olarak konuyu şöyle bitireyim. Son mesajımda susuyorum demiştim. Çünkü Bu iğrenç konuyu kınayan mesajlar da atsam, bu konunun devam sağlıyorum ister istemez. Sen hakaretler ettiğin için cevap hakkı doğdu yazdım. Bu konu hakkında kendine hak çıkaran insan artık hakaret etsede yazmam benim için kafa olarak seviye olarak tinerciden farkı yok. Uğraşmam.
giphy (1).gif

Tebrikler. daha önce yaptığınjz hakaretler yerine böyle esprili bir gif kullanıp ortamı yumuşatmak mizah kullanmak olağanüstü güzellikte bir şey. Azıcık terbiye olduğunuzu görmek harika bir şey. Kalın sağlıcakla

Kurucu liderine laf ediliyor ama GS kulubunden resmi olarak tek bir kelime çıkmıyor ,gerçi şaşırmamak lazim ülkenin kurucusuna laf edilipte konuşmayan muhalafet partileride biliyoruz

Evet de bu proje artık öldü, ismi çıktı dokuza inmez sekize. Parayı buradan çekip yeni bir projeye geçmeleri gerekmez mi.
yoo taraftarlarının gazıın alma acısından sonuc itibariyle olgunlasmıs bir kanal. tekrar sıfırdan yapılansan kimse yapacaksın?
12numara aynı değil miydi eski etkiyi yaratmıyor ama sanki artık. simdi bu tarz islerle ilerliyorlar.

yoo taraftarlarının gazıın alma acısından sonuc itibariyle olgunlasmıs bir kanal. tekrar sıfırdan yapılansan kimse yapacaksın?
12numara aynı değil miydi eski etkiyi yaratmıyor ama sanki artık. simdi bu tarz islerle ilerliyorlar.
Taraftarın gazını almak için falan değil, objektif görünümlü ana akım medya markası oluşturup algı yönetmek için kurulmuş bir kanal

Planları sadece Fenerlilerin izlediği bir şey yaratmak değildi herkesin izlediği bir şey yaratmaktı

Üst Alt