Üye Görüşü - Sports Digitale Boykot Edilmelidir - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Sports Digitale Boykot Edilmelidir

Arkadaşlar. Acı bir bilgi vereyim. Türkiye nin İq ortalaması 89. Normal zeka 90-110 arasıdır. Bizim toplum bir tık aşağıdayız ne yazık ki. Bir bilgi daha var. Holiganlıkla iq ters orantılı olduğunu gösteren bir sürü araştırma sonucu var. Burdanda 4 puan kıralım etti 85. Bu 85 demek sen 85sin demek değil tabi 130 da olabilirsin 70 te. Bu sadece ortalama. Ne demiştik ortalamız 85. Senin o Twitter da gördüğün algı yapan ve gerçekten buna inanan hatta antudan enstantaneler de de görüyorsunuz bazen işte o adamların eminim İq su maxiumum 76. Yani adam bilimsel olarak gerizekalı resmen. Bunlara ek olarak yıllardır şampiyon olmamanın verdiği eziklik birleşince tarifi korkunç bir tür ortaya çıkıyor. Ne algısından etkilenip kötü hissediyorsun güzel kardeşim. Sıkma canını. Görmüyon mu adam acınacak halde. Görünce iki dua et düzelir diye geç git. Keyfine bakmana devam et.
Kardeş kendini bu kadar ciddiye alma, psikoloji bilim değil edebiyattır unutma

7 yasina kadar fenerli olup sonra Galatasarayli olmanin nedenini ogrenebilirmiyim ustad
Yedi yaşından sonra aklımın ermesi ve daha da önemlisi amcamın Galatasaraylı olması. Amcamla çok zaman geçirdim o yaşlarda. Öyle öyle Galatasaraylı oldum.

Fenerbahçe ile hatırladığım tek şey sarı lacivert topum vardı. Çok seviyordum onu. Eski tip toplardan. Başka da bir anım yok. Şuna benziyordu.

images (1) (1).jpeg

Maalesef kıymetli IQ puanlarını boşa harcamışsın gibi duruyor forumdaş. Edebiyat da yüce bir uğraştır gerçi ama edebiyatın alt metninin alt metni biraz derivative oluyor

Ben İq yüksek diye bir iddia da bulunmadım ki renktaş. Dediklerimden öyle bir anlam çıkardıysan yanlış anlaşılma olmuş.
Psikoloji edebiyattır demek sanki astroloji seviyesine atmak gibi bir şey olur. Psikoloji bilim değil diyen bazı insanlar var tabii bu tartışılabilir. Ama ben o yönüyle ilgilenmiyorum. İnsan üzerinde yararına odaklanmak daha doğru geliyor.

Üst Alt