Üye Görüşü - Sports Digitale Boykot Edilmelidir - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Sports Digitale Boykot Edilmelidir

Ben İq yüksek diye bir iddia da bulunmadım ki renktaş. Dediklerimden öyle bir anlam çıkardıysan yanlış anlaşılma olmuş.
Psikoloji edebiyattır demek sanki astroloji seviyesine atmak gibi bir şey olur. Psikoloji bilim değil diyen bazı insanlar var tabii bu tartışılabilir. Ama ben o yönüyle ilgilenmiyorum. İnsan üzerinde yararına odaklanmak daha doğru geliyor.
Yok yüksek olduğunu da varsaymamıştım zaten ama israf israftır

Astroloji ve edebiyat da insanlara yardımcı oluyor zaten. Ha astroloji kadar götten sallamasyon bir şey değil elbette

Kimse ezbere bilmiyor işte bunların kurucularını. Hatta özellikle saklıyorlardır. Araştırsan hepsinin Galatasaraylı olduğu ortaya çıkacak diye de korkuyorlardır...
Ali Sami Yen bu duruma değinmiştir. Fenerbahçe'yi kuranlar içinde pek çok Galatasaraylı vardır ve bununla iftihar eder. Maalesef Şükrü Saraçoğlu pek çok şeyi mahvetmiş, geri dönülemez bir karşıtlık yaratılmasına sebep olmuştur.

İdealist bir çerçeveden bakalım

İdeal bir dünyada Fenerbahçe kulübünü sadece Fenerbahçe'yi tutacak tıynette insanlar tutarlar

Bunların ölmesi kötü diyebilir miyiz gerçekten? Kader kurbanı olanları, utangaçları, şanssızları, garibanları tenzih ederim. Göğsünü gere gere Fenerliyim diye gezen adamların dünyamıza net faydası olduğunu kim savunabilir
Ya daha geçen gün polonyali Yahudi muhabbetinde çiçekler saciyodun humanistligin dibine vurmuştun ne oldu şimdi fenerlileri öldürdün gitti. Sen birinin tuttuğu takıma göre zeka seviyesini ölçüyosan yada vatana millete fayda zararını zaten baştan kaybetmişsin. Futbol konusunda Turkiyede en zeki adam bile sacmaliyo fanatikliginden. Senin ailende yada akrabalarında göğsünü gere gere fenerliyim diyen yokmu. Yada hadi seni geçtim Başka insanlar var. Çok sevdikleri insanlar fenerli yada Bjk li. fanatikte. Eee sende fanatiksin ölecekmisiniz hep beraber. Yada şöyle mi demeli köküne kibrit suyu.. O insanların sevdikleri de ölsün yani futbol icin oyle mi. Saçma bir argüman ürettin. Sıvamaya çalışırken batirdin. Fenerli kim ula Türk anasını satiyim. Siz kafayı mı yediniz ne diyorsunuz anlamadim. Vatandasiniza kan baginiz olan insanlara ne diyonuz. Saçmalık. Futbol evet iliklerimize kadar yaşıyoruz fenerden nefret ediyoruz eyvallah ama Futbol bir spor ve oyundur günün sonunda... Kimse bir oyun için ölmemeli. Bize çok itici gelen Ali koç un bile ölmesini istemem. Çocukları var. Herkesin ailesi sevdiği var. Bu saçma muhabbeti kapatın artık bence. Çünkü boka sardi

Son düzenleme:
Galatasaray icerikleri izlenmiyor, Izlenme sayıları iyice yerlere indi.

İzlettirelim diye hamle yapıyorlar daha ağır sıçıyorlar.

Orhan Uluca, Sinan Yılmaz gibi isimler için izleniyordu onlar da gitti. Candaş’ı da daha çıkarmadan kaçırdılar. Bülent Korkmaz da şu saatten sonra yayınlarına çıkamaz bence. Ayrıldığı haberleri de çıktı zaten. Muhtemelen dağılırlar. Dağıldıktan sonra o yağız’ı hangi kanal alırsa onu protesto ederim

Ben bu kanalın sahibi böyle Saadettin Saran gibi içeriğe çok karışmayan para babası, işinde gücünde zengin iş adamı biri sanıyordum. Geçen bakayım dedim kimmiş bu Murat Zorlu diye, e ben bu herifi gördüm bu kanalda :red: Herif kendi kanalına çıkmış, Fener yönetimi Galatasaray'a nasıl Florya arazisini aldırır, nasıl engellemez, vaktinde stadyumu yaptırmasınlar diye neler yaptık diyen kafayı kırmış holiganın teki. E bu herif buysa zaten bu lafları etmeden önce bile hem kendi ortamında hem kanalında neler söylemiştir Allah bilir (zaten izleyenler programın yarısından fazlasında bizi konuştuğunu söylüyor), bir tane bu Galatasaraylı arkadaş da dememiş benim bu kanalda ne işim var diye. Hadi öncesinde dememişler bu lafın üzerine (daha Yağız'ın diğer saçmalıklarını saymıyorum bile) selamını bile almaman lazım.

Bazı şeyler ticarettir, bazı durumda en nefretlik Fenerliyle aynı ortamda çalışırsın, bazı şeyler tuttuğun takımdan da önce gelir ama burada durum bu değil. Bülent Korkmaz'ın bütün bunları görmesi için 2 ay geçmesi gerekmiyordu, Ali Sami Yen'e saygısızlık yapılması gerekmiyordu. O sözleşmeye imza attıysan bunların olacağını biliyorsundur zaten.

Ben bu kanalın sahibi böyle Saadettin Saran gibi içeriğe çok karışmayan para babası, işinde gücünde zengin iş adamı biri sanıyordum. Geçen bakayım dedim kimmiş bu Murat Zorlu diye, e ben bu herifi gördüm bu kanalda :red: Herif kendi kanalına çıkmış, Fener yönetimi Galatasaray'a nasıl Florya arazisini aldırır, nasıl engellemez, vaktinde stadyumu yaptırmasınlar diye neler yaptık diyen kafayı kırmış holiganın teki. E bu herif buysa zaten bu lafları etmeden önce bile hem kendi ortamında hem kanalında neler söylemiştir Allah bilir (zaten izleyenler programın yarısından fazlasında bizi konuştuğunu söylüyor), bir tane bu Galatasaraylı arkadaş da dememiş benim bu kanalda ne işim var diye. Hadi öncesinde dememişler bu lafın üzerine (daha Yağız'ın diğer saçmalıklarını saymıyorum bile) selamını bile almaman lazım.

Bazı şeyler ticarettir, bazı durumda en nefretlik Fenerliyle aynı ortamda çalışırsın, bazı şeyler tuttuğun takımdan da önce gelir ama burada durum bu değil. Bülent Korkmaz'ın bütün bunları görmesi için 2 ay geçmesi gerekmiyordu, Ali Sami Yen'e saygısızlık yapılması gerekmiyordu. O sözleşmeye imza attıysan bunların olacağını biliyorsundur zaten.
Ertuğ baba

Ya daha geçen gün polonyali Yahudi muhabbetinde çiçekler saciyodun humanistligin dibine vurmuştun ne oldu şimdi fenerlileri öldürdün gitti. Sen birinin tuttuğu takıma göre zeka seviyesini ölçüyosan yada vatana millete fayda zararını zaten baştan kaybetmişsin. Futbol konusunda Turkiyede en zeki adam bile sacmaliyo fanatikliginden. Senin ailende yada akrabalarında göğsünü gere gere fenerliyim diyen yokmu. Yada hadi seni geçtim Başka insanlar var. Çok sevdikleri insanlar fenerli yada Bjk li. fanatikte. Eee sende fanatiksin ölecekmisiniz hep beraber. Yada şöyle mi demeli köküne kibrit suyu.. O insanların sevdikleri de ölsün yani futbol icin oyle mi. Saçma bir argüman ürettin. Sıvamaya çalışırken batirdin. Fenerli kim ula Türk anasını satiyim. Siz kafayı mı yediniz ne diyorsunuz anlamadim. Vatandasiniza kan baginiz olan insanlara ne diyonuz. Saçmalık. Futbol evet iliklerimize kadar yaşıyoruz fenerden nefret ediyoruz eyvallah ama Futbol bir spor ve oyundur günün sonunda... Kimse bir oyun için ölmemeli. Bize çok itici gelen Ali koç un bile ölmesini istemem. Çocukları var. Herkesin ailesi sevdiği var. Bu saçma muhabbeti kapatın artık bence. Çünkü boka sardi
Yahudi olmayı kimse seçmiyor, ya da Yahudilerin çoğunluğu seçmiyor diyelim

Fenerli olmak bilinçle yapılmış bir kötülük eylemi ve insanlık suçudur

Bu yağızın havasını gokhan ve haluk söndürdü. Onlar yağızı uyardigindan beri pek sesi çıkmıyor yağızın. Hiç izlemedim. Galatasarayliyim diyende izlemesin. Bulent korkmaz kendine yazık etti. Efsaneligi rizeye gittiğinde bitmişti benim için.

28 30 yaslarındaki bebeye bak nasıl atar yapıyor millete ,yalı bey fener koltugunu bıraktıgı an ne hallere düşeceklerini görecek kadar bile iq ları yok

images

Üst Alt