spotify - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

spotify

Emrah burda yakalamışken sorayım, teknolojiyle alakalı bir konu olduğundan konu dışı olmaz diye düşündüm :)

PC'de takılı olan ikinci HDD'nin (windows yüklü olan değil) ben tıklamadıkça, yani ben içindeki bir dosyayı açmadıkça kapalı kalmasını istiyorum. Bu namussuz uykuya dalıyor ama 5-6 dakika sonra geri uyanıyor sanırım antivirüs uyandırıyor nasıl halledebiliriz bu işi ?

Şunu denedin mi abi?

4a79efbc367627f6015775e37e4d731e.jpeg

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Data bir yerlere yazılacak ki çevrimdışıyken şarkı çalınabilsin, lütfen tuhaf icatlar çıkarmayın Mahir bey.

biliyorum mehmet bey. ama tecrübe etmedim. hiç kontrol etmedim. emin olmadan arkadaşları yanlış bilgilendirmek istemedim. spotify ile ilgili söyleyecek bir şeyiniz yoksa lütfen sizi dışarı alalım. bilgisayarınızın sistem sorunları için de evinize servis çağırınız.

biliyorum mehmet bey. ama tecrübe etmedim. hiç kontrol etmedim. emin olmadan arkadaşları yanlış bilgilendirmek istemedim. spotify ile ilgili söyleyecek bir şeyiniz yoksa lütfen sizi dışarı alalım. bilgisayarınızın sistem sorunları için de evinize servis çağırınız.

Bazen gerçekten nasıl bir zihin dünyan olduğunu merak ediyorum, HDD uyku da kalmıyor diye kimi çağıracağım sorması ayıp ? IT consulting al falan dememişsin Allahtan. Şu an yine gıcık oldum sana.

Neyse ben yeni kasa almaya karar verdim ses yapıyor bu.

Spotify kullanmıyorum bu arada. Ses kalitesini beğenmiyorum, sony mp3 çalarım var onu kullanıyorum sporda veya yürüyüşte... İyi forumlar.

Muhtemelen tahmin ettigin gibi antivirüs programinin isi olabilir.
Cözümü real time scan ayarlarindan o diski cikarmak ama tavsiye etmem.
Neden standby konumunda olmasini istiyorsun?
İkinci hdd çalışmaya başlayınca titreşimden kaynaklı ses yapmaya başlıyor kasa. Neyse artık yapacak bir şey yok kasa yenileyeceğiz, para harcamadan kurtarabilir miyim dedim de yok olmayacak taksite boğuldum anasını satayım ya moralim bozuldu şimdi.

İkinci hdd çalışmaya başlayınca titreşimden kaynaklı ses yapmaya başlıyor kasa. Neyse artık yapacak bir şey yok kasa yenileyeceğiz, para harcamadan kurtarabilir miyim dedim de yok olmayacak taksite boğuldum anasını satayım ya moralim bozuldu şimdi.
Paraya kiyip onu da SSD alacaktin renktas.
Borc yigidin kamcisidir, yürüye dur.

Üst Alt