spotify - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

spotify

Emrah'ın sana anakart pilini sök demesi ve akabinde senin verdiğim cevap aklıma geldi gülme geldi yine... Hahahahaha
200.gif
Benim verdiğim cevap neydi la hatırlayamadım ;D

''Yok kardeşim ben kasanın yan kapağını hiç açmıyorum'' minvalinde bir şeydi ama daha komikti tam cümleyi ben de hatırlamıyorum. :asd:

Abi bu bilgisayar muhabbetinizde şöyle bir olay olmuştu. Sen anlatmıştın. Aklıma geldikçe Erman Bey'in yeteneksizliğine gülüyorum. Emrah Bey Erman Bey'den destek istiyor. Erman Bey yardımcı olmak adına yapması gerekenleri anlatıyor ve sonrasında Emrah Bey iki hafta foruma gelemiyor minvalinde bir şeydi. O gün bugündür Erman Bey'in teknik ekip taginin sembolik olduğuna düşünüyorum.

Abi bu bilgisayar muhabbetinizde şöyle bir olay olmuştu. Sen anlatmıştın. Aklıma geldikçe Erman Bey'in yeteneksizliğine gülüyorum. Emrah Bey Erman Bey'den destek istiyor. Erman Bey yardımcı olmak adına yapması gerekenleri anlatıyor ve sonrasında Emrah Bey iki hafta foruma gelemiyor minvalinde bir şeydi. O gün bugündür Erman Bey'in teknik ekip taginin sembolik olduğuna düşünüyorum.
...

@Erman Türker

Benim verdiğim cevap neydi la hatırlayamadım ;D

Tebrikler, Öneriler, Şikayetler - GSCimbom.com Forumları Hakkında
@Mehmet Arslaner
Emrah Erman'a bios pilini tak çıkart demişti, Erman'da ben hayatımda kasanın içini açmadım diye cevap vermişti hahahahahahahahahaha o mesajı okuduğunda suratı nasıl bir şekil aldı kim bilir :D

Tebrikler, Öneriler, Şikayetler - GSCimbom.com Forumları Hakkında
@Emrah Yıldırım
Öncesinde de ne pili kasada pilin ne işi var diye sormamış mıydı sjsjsjd

Bu minvalde şeyler demişsin abi
Sana tekrar bu videoyu atmak isterim :asd:

Allahsızlığın kitabını yazmazsak sevinirim MK.

Ayrıca olduğuna değil olduğunu düşünürsen daha sağlıklı bir sonuca ulaşabilirsin diye tahmin ediyorum.

Mahir bey sizden hava durumu tahmini de alabilirmiyiz. :asd:

Nnnn - Clyp

Sana dünde dedim Mahir artık öyle değil, resmen acımıyor dalıyor. :asd:

Kenan Ünal' Alıntı:
Çünkü @Mahir Koç o bahsettiğin gibi terbiyesiz, kendini özel bir nane sanan biri değil. Milletin işine karışmaz, ne kadar uğraşırsan uğraş kalkıp tek kötü söz söylemez. Adam neyse o. Adama neler yaptım gık demedi yav, böyle bir adamı şimdi gel de sevme, gel de uğraşma.

Allahsızlığın kitabını yazmazsak sevinirim MK.

Ayrıca olduğuna değil olduğunu düşünürsen daha sağlıklı bir sonuca ulaşabilirsin diye tahmin ediyorum.

Öğrencisi tarafından düzeltilen öğretmen gururu yaşıyorum. Tebrikler. GSC ailesi olarak Türkçe'ye gereken önemi vererek doğru düzgün iletişim kuran nesiller yetiştireceğiz.

Öğrencisi tarafından düzeltilen öğretmen gururu yaşıyorum. Tebrikler. GSC ailesi olarak Türkçe'ye gereken önemi vererek doğru düzgün iletişim kuran nesiller yetiştireceğiz.
Ulan gelmişsin 32, 33, 34 yaşına tam bilmiyorum, daha sana Türkçe mi öğreteceğiz? Hangi nesil, bir ayağın çukurda.

Emrah Yıldırım yardım almaz, yardım eder.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu arada en mantıklısı şu an yeni spotify hesabı açıp 3 ay için 0.99 TL ödemek.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt