Steam İndirim Duyuru Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Steam İndirim Duyuru Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
indirimini bilmem de hacklenmiş gibi duruyor steam..

ben konsolcu olduğum için yıllar önce açtığım bir steam hesabım olsa da hiç oyun satın almadım bu platformdan.. sizin muhabbeti görünce giriş yapayım dedim.. şifremi de unutmuşum hatta..

neyse email ile şifreyi yenileyip girdim.. bi baktım hesapta 20 dolar.. hayatımda hiç kullanmadığım için saçma geldi.. sayfayı tekrar yeniledim, para gitti.. tekrar yeniledim başka bir meblağ ve site birden fince oldu.. tekrar yeniledim, ingilizce oldu.. hesaba gireyim dedim baktım kredi kartı detayları ama benim değil..

ciddi bir sorun olabilir sitede.. benim için sorun yok.. hiç kullanmadım ve kullanmayı da düşünmüyorum ama kredi kartınıza mukayyet olun..

indirimini bilmem de hacklenmiş gibi duruyor steam..

ben konsolcu olduğum için yıllar önce açtığım bir steam hesabım olsa da hiç oyun satın almadım bu platformdan.. sizin muhabbeti görünce giriş yapayım dedim.. şifremi de unutmuşum hatta..

neyse email ile şifreyi yenileyip girdim.. bi baktım hesapta 20 dolar.. hayatımda hiç kullanmadığım için saçma geldi.. sayfayı tekrar yeniledim, para gitti.. tekrar yeniledim başka bir meblağ ve site birden fince oldu.. tekrar yeniledim, ingilizce oldu.. hesaba gireyim dedim baktım kredi kartı detayları ama benim değil..

ciddi bir sorun olabilir sitede.. benim için sorun yok.. hiç kullanmadım ve kullanmayı da düşünmüyorum ama kredi kartınıza mukayyet olun..
Senin hesabi ucurmuslar anlaşılan

t★p★t★p★

evet gençler google araması ile onayladım..

steam hacklenmiş.. işe bak lan.. onca yıl sonra siteye giriş yapıyorum ve hacklenmiş :)

göte sahip çıkın.. kayıtlı kredi kartınız varsa yanabilirsiniz..

ben de diyorum var bi ibnelik..

la buraya güvenip alış veriş yapılır mı :D

16 yıllık kendi emailim ile giriş yaptım.. amerika'lı bi abinin kredi kartını, emailini, paypal hesabını v.s. gördüm.. kötü niyetli olsam adamın hesabını duman edeceğim..

Serdar'ın mesajı üzerine girip baktım, başka birinin hesabı açıldı. :)

Garip gurabanın biri sanırım sadece 1 oyunu var, o da left 4 dead 2.

evet gençler google araması ile onayladım..

steam hacklenmiş.. işe bak lan.. onca yıl sonra siteye giriş yapıyorum ve hacklenmiş :)

göte sahip çıkın.. kayıtlı kredi kartınız varsa yanabilirsiniz..

ben de diyorum var bi ibnelik..

la buraya güvenip alış veriş yapılır mı :D

16 yıllık kendi emailim ile giriş yaptım.. amerika'lı bi abinin kredi kartını, emailini, paypal hesabını v.s. gördüm.. kötü niyetli olsam adamın hesabını duman edeceğim..

benim kart bilgileri ne yapacam yav :D

son yarım saatte gerçekleşen bir olay..

(google'da "steam hacked" diye aratıp zaman diliminde "son 1 saati" seçin..)

kötü bir olay ama bildiğin gülüyorum lan.. bunca yıl sonra hesaba giriş yapayım dedim ama site hacklenmiş.. :D

Son düzenleme:
Hesap ayarlarına tıklıyorum , başka hesap adı maili yazıyor.:(
Sıkıntı çıkmaz umarım.Birçok kişinin kredi kartı bilgileri kayıtlıdır muhtemelen.
Bende daha önce kredi kartımla alışveriş yapmıştım ama kart bilgilerimi kayıt etmedim.Sorun olmaz herhalde.Zaten bir güvenlik sorunu olmasa bile bir daha kredi kartımla oradan bir şey almam.Ekstreye dolar olarak yansıtıyor.:red:
Alışveriş yapacaksanız cüzdan kodu alın(gittigidiyor vs.) en iyisi.

Son düzenleme:
Başka kişinin hesabı açılıyor ama değişiklik falan yapamıyorsunuz, wallet'ta paranız varsa kullanamazlar yani... DDos saldırısı diyorlar, sunucular kafayı yemiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt