Steam İndirim Duyuru Başlığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Steam İndirim Duyuru Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vakti zamanında bir kart almıştım paybyme diye ona para yükleyip kullanırım, 1.5 yıldır falan kullanmadım ilk para yüklediğimde çok kesinti yapmaz umarım. Öyle bir durum olursa sana IBAN no'mu yollarım özelden sen karşılarsın :eek:ley:

Cenabetliğinle steam'i çökerttin tebrik ediyorum seni. :D

yok ya ne paybyme'si :D

sanal kart dediğin bedava.. herhangi bir bankanın herhangi bir kredi kartına bağlı internet bankacılığından sanal kart açıyorsun anında.. istersen anında kapatırsın da.. çok pratik bi şey..

şaka maka steam'e son giriş yaptığım zamanı hatırlamıyorum bile.. acayip denk geldi..

hesap detaylarından mı bakıyoruz kredi kartını kaydedip etmediğini? su an girilmiyor o kısma gerci

Steam'e giriş yapmayın diyorlar, yapmış bulunuyorsanda çıkış yapmamak lazımmış niye bilmiyorum. Ayrıca kredi kartı ayarlarıyla da oynamayın diyorlar şimdilik. (Unlink etmek gibi)

Tabi paypal kullanıyorsan, direkt paypal'a girip kredi kartını silebilirsin, sadece steam üzerinden işlem yapılmaması tavsiye ediliyor.

“Onlara saldıracağız şundan dolayı bu biçim saldırılar almalarını engellemek ve onları güçlendirmek istiyoruz. 5 dolarlık bir Booter ile doğru IP üstünden hepimiz Xbox’ı hackleyebilir.”

Adamlar firmanın güçlenmesini istedikleri için hacklemişler yersen :D

CW0Qz5XUAAAl9Of.png

22'sinde uyarmışlar

Ben sifremi hatirlamiyorum, "sifre yenile" yapip gireyim yoksa bir iki gün sonra girip mi bakayim ne dersiniz?

En son gecen sene mi neydi Max Payne 3 almistim ama oyunu ne kurmustum ne de oynamistim neyse. Bekliyeyim mi en iyisi?

paypal kullanıyorsanız ve tek kelimelik basit bir şifreniz varsa paypal.com'a girip değiştirin.. onun şakası yok bak..

steam'e giriş çıkış yapmayın demelerinin sebebi de şu: adamlar sitenin kontrolünü ele geçirdiyse şu an giriş çıkış yaparak adamların arayüzüne kendi email ve şifrenizi kendiniz tuşlayarak onlara hediye edersiniz..

steamden oyun alınca ekstrene dolar olarak dusuyor diyorlar dogru mu yav ? tl olarak odeme gozukuyor alırken niye ekstreye dolar dussun ?

steamden oyun alınca ekstrene dolar olarak dusuyor diyorlar dogru mu yav ? tl olarak odeme gozukuyor alırken niye ekstreye dolar dussun ?

Az evvel internet bankacılığında kredi kartı hareketlerine baktım, TL gözüküyor bende... Oyun almadan önce dili Türkçeye çevirirsen ve ödeme ekranında Türkiye'de yaşıyorumu işaretlersen sorun olmaz bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt