Stéphane Ruffier - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stéphane Ruffier

Cevap: AS Monaco kalecisi Stéphane Ruffier'i taraftar olarak yönetimimize öneriyoruz

Macera arayıp Muslera gibi isimlere para akıtmaya gerek yok.

Ruffier'i alın kaleci sıkıntısı yaşamayalım.

Cevap: AS Monaco kalecisi Stéphane Ruffier'i taraftar olarak yönetimimize öneriyoruz

PSG ile geçiyordu ismi ama Ochoa'yı aldılar. Muslera'ya verdiğimiz parayı buna versek koşa koşa gelir. Bir radyo programında söylediğine göre de Monaco kendisi için 7 milyon euro bonservis belirlemiş.

Bana biraz sakar bir kaleci gibi geliyor ama çok iyi kurtarışları var orası kesin.Kalecilerin yaşları ilerledikçe oyununu olgunlaştırdığını göz önünde bulundurursakta yararlı olur kanaatindeyim.

Emin ol Muslera kadar sakar değil.Çok iyi bi kaleci çok

Vallahi ben "sakın almayın" diye mail attım kulübe, işiniz yaş.

Fransiz basinina bir göz attim, daha önce Ruffier ile ilgilenen Rennes baska bir kaleciye yönelmis. Yani su an teklifte bulunmus herhangi bir kulüp yok. Ciddi olarak transfer görüsmelerine baslasak en fazla bir haftada biter.

Bu kısım olmamış sanki.

Lloris ileride saçmalamadığı sürece kaleyi kolay kolay teslim etmez kimseye.

Kaldı ki Ruffier, Lloris'ten 3 ay büyük :)

Daha önce ki yorumları mı okuduysan hep sunu belirttim: "hedef sahibi bir takımda oynarsa Fransa milli takımının degisilmezi olabilir." Monaco'nun tek hedefi küme dsmemekti, tabi bunu hedeften sayacak olursak. Diger tarafta Lloris hem Lyon gibi bir kulüpte hemde CL arenasında oynama sansına erismis bir kaleci. Fakat ne garip ki o kadar kalitesiz kadrosu olan Monaco Ruffier ile ligde 40 gol yiyor ama CL'de hemen her sene adı final olan bir tur oynayan Llorisli Lyon'da 40 gol yiyor.

Sonu neden Anelkanın promosyon hediyesi olan Ribery gibi olmasın?

Alalım işte 5m avroya biter bu iş

Hazır monaco küme düşmüşken 4-5 m ye olur bu iş.

kurtarislari güzelde,yedigi golleri izleme imkanimiz varmi acaba ?

bence nasil gol yedigi, nasil kurtardigindan daha önemli

2-3 seneye kadar Avrupa'nın sayılı takımlardan forma giyebilecek potansiyeli olan bir isim. Monaco'nun küme düşmesi ile mükemmel bir fırsat ele geçti, değerlendirmek iyi olur.

Son haberler söyle renkdaslar :

PSG Douchez'i aldi

Rennes Costil ile ilgileniyor

Ruffier'nin durumu belli degil, ilk önce Monaco yönetiminin karari bekleniyor. Menajeri Roma haberlerini yalanlamis.

Ayrıca Galatasaray.Org'dan sol altta bize yazın kısmından, Scouting (futbolcu izleme/önerme) bölümünden Stephane Ruffier ile ilgili yazılar göndererek taraftarımızın bu konuda ne kadar istekli olduğunu gösterebiliriz.

Ruffier iyi bir kaleci ama Muslera'yı tercih ederim. Ruffier'de gelse, bizimkilerden sonra aşırı sevinirim o ayrı.

Yapin su transferi.

#wewantruffier

Trende yapalim beyler :p

Üst Alt