Stéphane Ruffier - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stéphane Ruffier

Cevap: AS Monaco kalecisi Stéphane Ruffier'i taraftar olarak yönetimimize öneriyoruz

Benim tercihim Musleradan yana.Hayirlisi olsun.

Cevap: AS Monaco kalecisi Stéphane Ruffier'i taraftar olarak yönetimimize öneriyoruz

Adam tam Panterr ya. Gelse suphesizz cok basarili olur bizim takimda

Fatih Terim'de bu İtalya takıntısı olduğu sürece biz Fransa'dan ne kaleci ne de başka mevkiye oyuncu alamayız...

muslera iyi kaleci ama bence ruffier daha iyi. hazır takımı küme düşmüşken maliyeti düşükken kaçırmamak lazım kıvırcık adam çok istemişti bu kaleciyi bu sefer alalım ünal reis getir bize bu adamı drogba kadar sevinirim çünkü kale 10 yıl emin ellerde öyle artık kaleye her şut geldiğinde yüreğim ağzımda maç izlemeyiz

Bir de arada bu adamın tarzı bana Mondragon'u hatırlattı...

Doğrudur tüm kardeşlerime destek veriyorum Muslera gibi sırf para için gelecek adamı istemiyoruz bu adam küme düşen takımda bile iş yaptı bizde hayli hayli yapar

Ruffier>Muslera

Bu kaleciyle nasıl küme düşer bir takım aklım almaz :)

Genç tecrubesiz kalecilere olumlu bakmadığımı biliyorsunuz ama Ruffier, Muslera'dan daha kaliteli ve maliyeti daha düşük bir kalecidir bence denenebilir. Küme düşmüş takımın kalecisi olmasına ragmen Fransa liginde en az gol yiyen 5 kaleciden biri olması beni etkiledi stili Buffon'a benziyor... Zaten iyi kaleciler Fransa-Italya'dan çıkar genelde

Bir Muslera değil. Ama hayırlı olsun en azından transfer olur, hiç yoktan iyidir.

Twitterda trend yapalım şunu bence. Bir de galatasaray.org'u mail yağmuruna tutalım.

Destekliyorum.

Leverkusen'li Arturo Vidal'i de önersek fena olmaz. :)

Arturo gibi cirkef, savascı ve ayaga saglam pas yapan oyunculara hayli ihtiyac var. Fakat en az G.Inler kadar zor bir transfer.

Kısa ve öz, Gattuso'muz olur.

Üst Alt