Stéphane Ruffier - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stéphane Ruffier

Cevap: AS Monaco kalecisi Stéphane Ruffier'i taraftar olarak yönetimimize öneriyoruz

umarım böyle bir kaleciyi alırız ve 10 sene rahat maç izleriz

Cevap: AS Monaco kalecisi Stéphane Ruffier'i taraftar olarak yönetimimize öneriyoruz

Ben yazı olarak yazdım.Taraftarın çoğunun kaleci adayı Ruffier, alınırsa çoğumuz memnun olacağız gibisinden yazdım döşedim.Burun kıvırmaz kimse heralde Zapatalardan sonra Ruffier'e.Haa biraz tuzlu olabilir, belki bonservisi konusunda sıkıntılar olabilir onu kimse bilmiyor heralde burda.

Takımı küme düştüğü için çok fazla bir bonservis bedeli isteneceğini sanmıyorum.

unal baskan duy sesimizi..

bu kaleciye rağmen küme düştüyse kesin onlardada bi kaç tane bam var :D

Ben her ne olursa olsun galatasaray.org sitesine Ruffier için mail attım.Okurlar, okumazlar orasını bilemem.Bunu bir şekilde duyurmamız lazım.Biri Psg Ochoa'yı aldı yazmış, Duchez'i kim aldı ?

Ben yazmıştım ama almamışlar sanırım. Bir haber görümüştüm, oradan aklımda "aldı" olarak kalmış olsa gerek. PSG Duchez'i transfet etmiş. Rennes bu durumda Ruffier'e talip olabilir ama bizim de talip olmamız durumunda bizimle yarışabilecek bir takım değil.

Forumda bu kadar bilinçli ve olgun futbol bilgisine sahip insan görmek çok sevindirdi açıkçası. Ruffier'i aldığımız takdirde 7-8 sene en az minimum kaleci sıkıntısı çekeceğimiz aşikar. İnşallah diyorum. İNŞALLAH.

Ben yazmıştım ama almamışlar sanırım. Bir haber görümüştüm, oradan aklımda "aldı" olarak kalmış olsa gerek. PSG Duchez'i transfet etmiş. Rennes bu durumda Ruffier'e talip olabilir ama bizim de talip olmamız durumunda bizimle yarışabilecek bir takım değil.

Transfere takımlar açısından bakarsak dediğin gibi bizimle yarışabilecek bir takım değil ama bu transfere oyuncu açısından bakarsak orası soru işareti ? Adam Fransa'da kalmak istiyorum derse yapacak bir şey yok.

rufiieri alsalar keşke. rufier güven veren bir kaleci. insallah onu alırız.

Cana kalsın Ruffier gelsin.Hem ön liberoda hem kalede sıkıntı yaşamayız

Transfere takımlar açısından bakarsak dediğin gibi bizimle yarışabilecek bir takım değil ama bu transfere oyuncu açısından bakarsak orası soru işareti ? Adam Fransa'da kalmak istiyorum derse yapacak bir şey yok.

Rennes Costil diye bir kaleci transfer etti. Yani onlar da yaristan çekildi, su an ciddi sekilde bir talibi yok Rufiier'nin. Gir araya Pino'yu aldigin gibi kap gel.

Arkadaslar baslikla ilgili uyaran oldu mu bilmiyorum, fakat, icindeki anlatim bozuklugundan dolayi, ilk okudugumda Ruffier ile dalga geciliyor zannettim. Ruffier'i kaleci olarak degil de taraftar olarak kulube transfer edelim anlami cikabiliyor. Yanlis anlamayin, amacim forumda gozume carpan seyleri size bildirerek katkida bulunmak.

"AS Monaco kalecisi Stéphane Ruffier'i taraftar olarak yönetimimize öneriyoruz "

yerine

"Taraftarlar olarak AS Monaco kalecisi Stéphane Ruffier'i yönetimimize öneriyoruz" olarak duzeltilse daha duzgun olmaz mi?

Haydi geçmis olsun. Bir baska bahara artik, tabii o zamana kadar sükse yapip kalbur üstü bir takima transfer olmazsa.

Muslera geldi,çok iyi oldu.Çok da güzel oldu.

Bu konuda artık tarihe karıştı sanırım

Ya da yedek olarak mı alsak :p

Üst Alt