STSF 11/12 H:1 | Beşiktaş 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:1 | Beşiktaş 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:1 | Beşiktaş - Galatasaray | 14-15 Nisan

Melo takima muhakak dönmeli,o durum bence cok önemli...fazla sürmeyecek bu süper final...2 macta bitirecegiy isi,en kötü 8 trabzonun olasi bir galibiyeti 11 puan fark yaraticak.ondan sonraki 4 mac güle oynaya takiliriz...

8 puanda yeterli olacak fener trabzonu yense bile...Psikolojik olarak zaten kopmus olurlar....

Bizim bu maci %100 kazanmamiy gerekiyor,icerde arenada fener maci +18 olur o yüzden bu maci alip bir sonraki mac turlamaya cikariz.

8 puan farktan sonra real gelse kapatamaz o farki,is biter,3 kez yenilicek degiliz...zaten 4 mac kaliyor geriye...Fenerde zaten 8 puan farktan sonra toparlanamaz,kaldiki tüm derbileri kazanmalarina ihtimal yok...

Ben Trabzonunda deplasmanda kazanip puan farkini 3 indiricegini düsünüyorum o ihtimalde cok uzak degil,yani bir haftada bile bitirebiliriz...

Trabzon deplasmanda daha iyi oynuyor ve iki ekip kisa zamanda bir mac oynadilar Trabzon ayni hatalari tekrarlamiyacaktir ve sigortasi zokoranin oyniyacak olmasi cok önemli etken olacaktir.

Melo takima muhakak dönmeli,o durum bence cok önemli...fazla sürmeyecek bu süper final...2 macta bitirecegiy isi,en kötü 8 trabzonun olasi bir galibiyeti 11 puan fark yaraticak.ondan sonraki 4 mac güle oynaya takiliriz...

8 puanda yeterli olacak fener trabzonu yense bile...Psikolojik olarak zaten kopmus olurlar....

Bizim bu maci %100 kazanmamiy gerekiyor,icerde arenada fener maci +18 olur o yüzden bu maci alip bir sonraki mac turlamaya cikariz.

8 puan farktan sonra real gelse kapatamaz o farki,is biter,3 kez yenilicek degiliz...zaten 4 mac kaliyor geriye...Fenerde zaten 8 puan farktan sonra toparlanamaz,kaldiki tüm derbileri kazanmalarina ihtimal yok...

Ben Trabzonunda deplasmanda kazanip puan farkini 3 indiricegini düsünüyorum o ihtimalde cok uzak degil,yani bir haftada bile bitirebiliriz...

Trabzon deplasmanda daha iyi oynuyor ve iki ekip kisa zamanda bir mac oynadilar Trabzon ayni hatalari tekrarlamiyacaktir ve sigortasi zokoranin oyniyacak olmasi cok önemli etken olacaktir.

2 maç sonunda 11 puan fark herkesin temennisi.yoksa bu stres çekilmez:D

Normal Şartlarda maçı kazanmamız gerekir.

Ernst ismail ve pektemek in sakatlıklarının iyileşmesi ihtimali maçı biraz zorlaştırır.

Orta sahada Ernst+Fernandes+Necip beraber oynarsa ortasa hakimiyeti onalara geçer.

Zor deplasman olacak. Çünkü BJK için 2 nclik şansının devamı açısından en önemli maç.

Fenerbahçe hafta içi kupa maçı oynayacağı için onlar Pazar, biz de bu maçı Cumartesi oynuyoruz galiba.

Bence bu maçta puan kaybedeceğiz.

Belli olmaz bence. Eger biz cumartesi oynayip kazanirsak FB strese girer, bunu da göze alamazlar.

Ama ben bu mactan pek ümitli degilim malesef, Melo oynamazsa kesin puan kaybi yasariz. :SS:

Ben ümitliyim bu maçtan. Zorlanacağımız kesin ama 3 puanı alırız.

mac saati nezaman belli olur acaba? ve maclar ayni saatte oynanmaz sanirim

Maç Cumartesi olucak bunda bir belirsizlik yok

1-Fener haftaiçi Çarşamba Kupa maçı oynuyor

2-Perşembe kadıköyde Sivas-Bursa maçı var

3-Salı günde başka bir kupa maçı var, yani Fenerin Pazar oynaması KESİN

bu maçta puan kaybetme ihtimalimiz çok az saha dışı faktörler var beşiktaşlı futbolcular kafalarında bitirmiş herşeyi 17 haftada 2 galibiyet almışlar konsantre bile olamıycaklar aksine biz hedefe yürüyoruz kolay maç olucak

Macin gününün hicbir hükmü degeri yok,cikip sahaya eziceksin gününün saatinin bir degeri yok,suan koca sezonun emegini su iki macta alip turlamak varken bizim futbolcular puan kaybi yasarmi saniyorsunuz,ciddi yaniliyorsunuz +10 kapasite ile oynariz,ben besiktasa puan kaybedicegimizi gram ihtimal vermiyorum suan oynamak icin belkide en iyi zamanda besiktasla oynuyoruz,bitmis görüntüleri fizik acidan kosucak halleri yok,egemen gibi bir defansin sigortasida yok,telafisi yok yani defansta bir ikinci egemenleri yok...

Besiktas kapanan bir takim degil,hucum atak oynacaktir öyle oynatacaktir takimi tayfur havutcu,fakat suan bir sistem üretmesine takima sekil vermesine olanak yok.

Biz emrenin eksikligini biraz belki arariz ama Melo takima %99 geri döneceginden büyük sorun yasamayiz.

Ben bu macta her türlü kazanicagimiza adim kadar eminim,topa hükmediyoruz iyi ceviriyoruz,ve herseyin bilincinde oyuncular teknik ekip,son periyotta hata felan yapicagimizi sanmiyorum.

Bu Mac'i alsak cok rahat olacagiz.

Üstelik Fener'den önce oynayip kazansak Fener cok stres'e girer.

Maç Cumartesi olucak bunda bir belirsizlik yok

1-Fener haftaiçi Çarşamba Kupa maçı oynuyor

2-Perşembe kadıköyde Sivas-Bursa maçı var

3-Salı günde başka bir kupa maçı var, yani Fenerin Pazar oynaması KESİN

Kupada olasi bir kirmizi kart bu süper final denen seydede gecerlimi acaba??

Üst Alt