STSF 11/12 H:1 | Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor | Maç Sonucu - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:1 | Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:1 | Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

beyler o değil de twitter da emrenin zokoroya f.cking nigger dediği söyleniyor doğru mu acaba ağzını okuyan oldu mu?

Aynen öyle dedi ağzını net bir şekilde okudum yavaşlatılmış videosu var twitterda.Yani ırkçılık yaptı , Newcastle'dayken de benzer bir söylemde bulunarak ırkçılık yapmıştı.

Zokora canli yayinda f.cking shit dedi, kime dedi bilmiyorum(Emre'ye sanirim) basini kacirdigim icin ama büyük ihtimal ceza alir kendisi. :eek:

Emre'nin ceza alması gerekmiyor mu videoda herşey açık ve net ırkçılık yapmış , Zokora'da açıkladı!

erme ceza fln almaz,zokora alır aksine,play ofu kapatır adam

Emre'ye bisey olmaz, bundan adim gibi eminim ama Zokora o kelimeleri canli yayinda tekrarladigi icin ceza alir.

ya bunu söyleyeceğim aklıma gelmezdi ama ''ts li oyuncular yattı oynamadı'' cümlesi harbiden çok gerzekçe.yani fenere beşiktaş düşünmeden yatar kendi kalesine bile gol atar ama geçen yıldan beridir olan olaylar ve aralarındaki puan farkı şampiyonlar ligi hedefi falan nereye yatıyo saçmalamayın ya...sadri gidip oynamayın dese yatmaz oyuncular...ama şu var trabzon çok berbat bi takım.yani gününde olursa çok nadiren top oynar kadıköyden puan alamayacağı gün gibi ortadayken burda fazla hayaller kuruldu.fener kendi evinde tsye yenilecekse siz bu play off un haftaya kopacağını mı sandınız? :) play offta geriye bile düşebiliriz ben herşeye hazırım.

Fenerbahçe'nin en kolay maçında yenileceğini düşünenler varmış.

O düşünürler Galatasaray'ı şampiyonluktan aldı Fener'i şampiyon ilan etti.

Fener'in oynadığı takım ligin en mal takımlarından bir tanesi. Yenmeleri gayet normal.

Yarın Beşiktaş'ı haftaya Fener'i yenersek şampiyonluk garanti olur.

En önemli maçımızı yarın oynayacağız.

ALLAH yardımcımız olsun.

Fenerbahçe'nin en kolay maçında yenileceğini düşünenler varmış.

O düşünürler Galatasaray'ı şampiyonluktan aldı Fener'i şampiyon ilan etti.

Fener'in oynadığı takım ligin en mal takımlarından bir tanesi. Yenmeleri gayet normal.

Yarın Beşiktaş'ı haftaya Fener'i yenersek şampiyonluk garanti olur.

En önemli maçımızı yarın oynayacağız.

ALLAH yardımcımız olsun.

Haklısın reis. İnşallah yarın macı kazanırız.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt