STSF 11/12 H:2 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | MS | 22 Nisan - Sayfa 269 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:2 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | MS | 22 Nisan

Cevap: STSF 11/12 H:2 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Yaziklar olsun size birde taraftar diye ortalikta geziyorsunuz. Kendi sucunuz, siz beklentilerinizi yüksek tuttunuz. 8-0 6-0. Alin size fark. Ohh iyi oldu.

Takimimla gurur duyuyorum, ASLANlar gibi oynadi. Hepsine helal olsun. Ama ya siz? Sanki Fener 10 puan fark atmis, birak farki, adamlar 2 puan gerimizde arti onlar korkmali. Bizim oynadigimiz futbol ortada. Onlar düsünsün. Nedir sizin bu korkunuz ya? Hersey elimizde, eger Sampiyon olamazsak, kendi sucumuz. Bize firsat dogmus, Fenere Kadiköyde koymaliyiz. Bu kadar basit.

Size de iyi ders olsun, rakibinizi ciddiye alin. Simdi hepiniz aglayin, ah vah deyin ama Sampiyonluga inancinizi kaybetmeyin arkadaslar. Hersey elimizde diyorum, oynadigimiz futbol ortada. Rakipler düsünsün biz degil!

aynen.. 3 te 3 yaparsak , son maça bile kalmayacak emin olun! kalsa bile bu takım feneri 3 maçta da ezdi.. yine ezer ve kazanır , her zaman o bal fenerin yanında olmaz..

Biz 3 maçımızı kazanalım , şampiyonuz inşallah

Trabzonu alırsak 3 de 3 banko

Ve kalıbımı basarım 3 de 3 yapalım son maça4 puan üstünde gireriz

Önce Ts maçı ama hayat memat

Trabzonu alırsak 3 de 3 banko

Ve kalıbımı basarım 3 de 3 yapalım son maça4 puan üstünde gireriz

Önce Ts maçı ama hayat memat

son haftayi heyecanli yapacak takim Trabzon'dur bence. alacaklari bir beraberlik bizi 5.haftadan sampiyon yapar. 4 puan tek macla kapatamazlar kanimca (!) eger TFF bir halt yemezse tabiki...

Berat wonderkit'e katılıyorum.

Asıl şimdi klübe Mail atma zamanı.

Bu sefer birşey istememe zamanı. Destek verme zamanı.

Klübe bir destek maili, Bir dik duruş maili, Bir inanış maili oluşturup, Futbolculara iletilmek talebiyle göndermeliyiz.

Galatasaray taraftarının yapması gereken budur.

son haftayi heyecanli yapacak takim Trabzon'dur bence. alacaklari bir beraberlik bizi 5.haftadan sampiyon yapar. 4 puan tek macla kapatamazlar kanimca (!) eger TFF bir halt yemezse tabiki...

İçimden kuvvetli bi ses bjk bunlardan 4 puan alıcak diyor ,bi çok kişi katılmayacaktır ama içimden geçen bu

Şu Ts yi yenelim tek yapmamız gereken o

ben beşiktaş'ın çok net satacağını düşünüyorum, avni aker'de olan olursa olur kanımca.

ben beşiktaş'ın çok net satacağını düşünüyorum, avni aker'de olan olursa olur kanımca.

bjk bu maci düpedüz satacak... Saten kendileri bile singalerini veriyor... Adamlar fenerin olmasini istiyor. fener bjkden 6 puan A L A C A K daha dogrusu bjk V E R E C E K.

bu trabzon garip yahu. şampiyonluğu elinde ala takıma eziklere oynamazalar bize oynarlar. bjk bize oynar fbye yatar. ulan pendikspor olsa daha onurlu çıkar ymeinle :)

Berat wonderkit'e katılıyorum.

Asıl şimdi klübe Mail atma zamanı.

Bu sefer birşey istememe zamanı. Destek verme zamanı.

Klübe bir destek maili, Bir dik duruş maili, Bir inanış maili oluşturup, Futbolculara iletilmek talebiyle göndermeliyiz.

Galatasaray taraftarının yapması gereken budur.

bu forumda gördügüm ilk ve tek adam gibi "kulübe mail" fikri :D

Sacmalamayin yaw.

2011/2012 SAMPIYON G A L A T A S A R A Y bir saniye bile tersini düsünen kus olsun...

Ln siz hala burda misiniz?

Haftaya trabzon maci var, aloooooo. Hincimizi hamsilerden cikartacagiz artik :D

Üst Alt