STSF 11/12 H:2 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | MS | 22 Nisan - Sayfa 271 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:2 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | MS | 22 Nisan

Cevap: STSF 11/12 H:2 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Konu "tiz kapatılsun" diyen arkadaşlar, sizi anlamıyorum.

Siz yazmak istemiyorsanız yazmayın, okumak istemiyorsanız okumayın. Peki yazmak ve okumak isteyenin hakkını neden gasp edelim? Bunu bizden neden istiyorsunuz?

Bilirsiniz geçmişle yüzleşemeyen, geleceğe bakamaz.

Konu "tiz kapatılsun" diyen arkadaşlar, sizi anlamıyorum.

Siz yazmak istemiyorsanız yazmayın, okumak istemiyorsanız okumayın. Peki yazmak ve okumak isteyenin hakkını neden gasp edelim? Bunu bizden neden istiyorsunuz?

Bilirsiniz geçmişle yüzleşemeyen, geleceğe bakamaz.

Abi bu konuyu konuşmak geçmişle yüzleşmek değil ki..

durduk yere canımızı sıkıyoruz..

Böyle saçma şeyleri protesto ediyorum (dakika bilmem kaç ne işimiz var hücumda !). Kendi sahamızdayız ne anlatıyorsunuz siz ? Yenseydik bunları konuşmayacaktı kimse. Kıramadık işte bellerini 2'yi bulsak fark atmış durumdaydık maçtaydım ve izlenimin bu yönde. Tamamen "Tanrı istemedi".

7.5 puanlık maç ancak fenerin kıçını kurtarmak için ve ancak türkiye gibi şerefsizlerin değer gördüğü bir ülkede olabilirdi zaten...

Böyle saçma şeyleri protesto ediyorum (dakika bilmem kaç ne işimiz var hücumda !). Kendi sahamızdayız ne anlatıyorsunuz siz ? Yenseydik bunları konuşmayacaktı kimse. Kıramadık işte bellerini 2'yi bulsak fark atmış durumdaydık maçtaydım ve izlenimin bu yönde. Tamamen "Tanrı istemedi".

eksik felanda yakalanmadıkki. bireysel hatalar yaptık. hocaya kızılacak bişey yok.

Dakika 80, 10 kisinin hücumda ne isi var diyenler,

Fenerbahce´yi bu kadar ezerken arkaya cekilseydik, hemde 20 dakika varken, niye cekildik yahu eziyorduk iste ne güzel diyecektiniz. Sans iste. Futbol bu.

Fatih Terim: "Berabere kalabilecegim bircok maci kazanmak adina kaybetmisimdir"

Biz Fatih Terim´i bu yüzden sevmedik mi? Galatasaray´i böyle sevmedik mi? Lucescu´yu bu yüzden göndermedik mi? Ruhumuza tarzimiza aykiri diye?

Lucescu´yu niye gönderdiler ya diyenler o zamanlar saydirip duruyordu Lucescu´ya. Bunlari cabuk unuttuk. Korkak Lucescu diyordu taraftar. Futboldan hic menun degillerdi. Terim geldiginde bayram etmislerdi.

Basariya basarisizliga göre yorum yapiliyor. Lucescu Ukrayna da basarili olunca taraftarimiz hatirladi yine.

Abi bu konuyu konuşmak geçmişle yüzleşmek değil ki..

durduk yere canımızı sıkıyoruz..

Valla hiçbirimiz mutlu değiliz maçın skorundan.

Ama bu sıkıntı, bu maçtaki yaşadıklarımızı unutmayalım, zira bu yaşadıklarımız bizi Kadıköy 'de şampiyon yapacak.

Fenerbahce´yi bu kadar ezerken arkaya cekilseydik, hemde 20 dakika varken, niye cekildik yahu eziyorduk iste ne güzel diyecektiniz. Sans iste. Futbol bu.

Biz Fatih Terim´i bu yüzden sevmedik mi? Galatasaray´i böyle sevmedik mi? Lucescu´yu bu yüzden göndermedik mi? Ruhumuza tarzimiza aykiri diye?

Lucescu´yu niye gönderdiler ya diyenler o zamanlar saydirip duruyordu Lucescu´ya. Bunlari cabuk unuttuk. Korkak Lucescu diyordu taraftar. Futboldan hic menun degillerdi. Terim geldiginde bayram etmislerdi.

Basariya basarisizliga göre yorum yapiliyor. Lucescu Ukrayna da basarili olunca taraftarimiz hatirladi yine.

10 sene sonra hiç kimse iyi oyunu hatırlamaz.. biz sizi yenmişiz denir biter olay...

5-1 yendiğimiz maçta f5'in girdiği 5-10 gol pozisyonunun mondragon'un kurtardığını kimse konuşmaz.. veya 6-0 yenildiğimiz maçta sürekli saldırdığımızdan da..

Yeneceksin arkadaş yenemiyorsan yenilmeyeceksin..

Ama bu sıkıntı, bu maçtaki yaşadıklarımızı unutmayalım, zira bu yaşadıklarımız bizi Kadıköy 'de şampiyon yapacak.

Melo'yu sindirirler... selçuk'a tekme atarlar..muslera'nın kulaklarını sağır ederler..emre hakeme saldırır.. ısınırken topluca dayak yeriz... bizi böyle şeylerle yenerler ...

Yaşadıklarımızdan taraftar ders alıyor da futbolcuların umrunda değil sanki..

Son maca kalirsa ki oyle gorunuyor, orda sampiyon oluruz katiliyorum. Buna inananlari gormek cok guzel, inanmak basarinin ve basarmanin baslangicidir. Illahi adalet yerini bulacaktir kimsenin suphesi olmasin.

10 sene sonra hiç kimse iyi oyunu hatırlamaz.. biz sizi yenmişiz denir biter olay...

5-1 yendiğimiz maçta f5'in girdiği 5-10 gol pozisyonunun mondragon'un kurtardığını kimse konuşmaz.. veya 6-0 yenildiğimiz maçta sürekli saldırdığımızdan da..

Valla oyuncular 15 tane pozisyon kaciriyorsa, hemde %100lük, ben Terim´e cikip da 1 laf etmem. Oyuncular becerikli olsaydi bu taktikle 5-6 tane atardik, Terim´in de heykelini dikerdik.

Simdi cikip da Terim hata yapti diyemem. Zaten Terim´in tarzina aykiri dediginiz. Terim saldirir, kazanir kaybeder. O golü savunma yaparken de yiyebilirdik. Futbol bu. Sans yanimizda degildi iste. Hal böyleyken gecmis macin taktigini tartismak dogru degil. Yine ayni maci oynasak yine öyle oynamasini isterdim Galatasaray´in

Burda hoca'y kizmayacaksin, stoperlerimiz ayni hatalari yapmasaydi gol yemezdik. Semihte Ujfa'da adamlarini kacirdi oyle gol yedik. Hoca ne yapsin yahu buna? Bireysel hatalara hoca'nin yapabilecegi hic birsey yok.

Bu takim sampiyon olacak o kadar.

Burda hoca'y kizmayacaksin, stoperlerimiz ayni hatalari yapmasaydi gol yemezdik. Semihte Ujfa'da adamlarini kacirdi oyle gol yedik. Hoca ne yapsin yahu buna? Bireysel hatalara hoca'nin yapabilecegi hic birsey yok.

Aklıma hep şu geliyor..

Sabri'yi daha erken alabilir miydi diye..

Malum adamların tek silahı stoch'du.. o da zaten kaçıp gol attı..

Sabri'nin hızından savunma da yararlanabilirdik..

önümüzdeki 3 maçı kazanırsak (2si evimizde) fenerle fark tekrar 5 olucak büyük ihtimal. Avki akerdeki ts-fb maçında fener %99 puan kaybedicek

yenseydik neler olurdu acaba cok merak ediyorum

ne dicekti bu basın

Galatasaray cok iyi oynadımı yoksa başka bişeymi

Sana sonuna kadar katılıyorum..Korkak, çegingen futbol bize asla yakışmaz.Lucescuyuda bu yüzden gönerdik haklısın..Lucescu başarısızmıydı hayır ama oynattığı futbol bizi tatmin etmedi ve gönderildi..

Ben ***** maçındaki futboldan memnunum varsın tarih yenildi diye yazsın, varsın her maçımızı böyle kaybedelim..Bu futbol oynandıktan sonra bu takım, teknik heyet, yönetim benim başımın tacıdır..

korkmayın arkadaşlar 3 maçta ezdiğimiz bir takımla sahasında final oynayacağız en kötü. Cekirge 30 kere sıcrayacak değil ya heryerde ezeriz bunları. Nitekim daha 2 derbi deplasmanları var ve bu oyunla onları kazanılmış saymaları komik

Stoper hatalarında 2 Goldede Semihin hatası yok. 2. golü yemeden önce maç 1-1 ken Ujfalusi rakip yarı sahada geziyordu ve ben maç esnasında söyledim. Beraberlik sana yetiyor ne diye o adamı oraya çıkartıyorsun. Eğer gol esnasında yerinde olsa ve Semihe Kademe yapsaydı 2. golü yemezdik. İlk Goldede Semihi 2 ye bir bıraktılar. Acemice goller yedik ve bizim aksimize adamlar toplara tamda olması gerektiği gibi vurdular. Belki şuna kızabiliriz 2. golde Semih Arkadan yakalayıp Kırmızı kart pahasına düşürebilirdi.

Futbolun adaleti olsa bunlar şimdi lig ikincisi olmazlardı zaten. Ama benim bildiğim Fatih Terim buradan öyle bir çevirir ki, bize yaşayacağımız en efsanevi şampiyonluklardan birini gösterir diyorum ben.

İşin analiz boyutuna hiç girmiyorum zira bu kadar üstün oynayıp da maçı kaybetmek ekstra bir başarı olsa gerek.

Son olarak koreografi, müthişti tek kelimeyle.

Üst Alt