STSF 11/12 H:2 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | MS | 22 Nisan - Sayfa 270 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:2 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | MS | 22 Nisan

Cevap: STSF 11/12 H:2 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Karalar bağlamayın sevinin, bu maç gösterdiki bu ligin kralı ve efendisi G.saray' dır. Dünkü oynanan futbol şampiyonluğun habercisidir. Şimdi daha da yüksek sesle GALATASARAY!

*****in sadece cimboma karşı şansı tutuyor. *****in queresmadan, burak'tan kaçarı YOK! onlardaki forvetler bizimkiler gibi yavaş değil

Abdullah abi bir yazı yazmıştı bi başlıkta,biz ne maclar gorduk Galatasaray 10 atar dediler fener 1-0 yendi gitti. Suc bizde. Beklentimiz coktu. Dun sans yanımızda olsa skor 7 8 e giderdi,ama sans yok,fener balı var + becereksiz Necati :D

Olsun , cimbomun canı sagolsun.

Sen Şampiyon Olacaksın !

Maçın etkisinden çıkamadım henüz.Dün gece uyku tutmadı,sabahladım bugünde bir türlü kendime gelemedim.Kim ne derse desin psikolojik olarak ağır bir darbe yedik.Dilerim bunu bir an evvel atlatırız ve şampiyonluk yürüyüşüne kaldığımız yerden devam ederiz.

Daha yeni uyandım lan 20 saattir uyuyorum yorgunluktan canım çıktı.Herşey şahaneydi ama tek sorun Necatinin futbolcu değilde bi odun parçası olmasıydı.

ulen ben carsıya gittim geldim hala burdamısınız :sgr:

biraz temiz hava alın cıkın dısarı rahatlarsınız bomba gibiyim valla :asd:

dakika 80 bütün takımın hucumda ne işi var ?

taktikten teknikten anlamam gol atması gereken onlarmıydı bizmiydik anlamadık 10 kişi neden abanırki bizim takım ?

Cevap: dakika 80 bütün takımın hucumda ne işi var ?

1-1 i yakaladıktan sonra hiç bir babayiğit o takımı geri yaslayamazdı. Mümkün değildi yani o iş

Hayatımın en üzücü maçıdır tartışmasız stadyumda olmak insanı daha fazla etkiliyor...Çok yazık oldu oynadığımız futbolun karşılığı bu değildi.Muhteşem taraftara yazık oldu.Bu taraftar şampiyonluğu haketti şampiyonluk bizim olmalı.Maçtan sonra resmen yıkım yaşadık.

Kim ne derse desin.. Beni atak futbolu tatmin ediyor.. Rakibi ezmek tatmin ediyor.. Evet sağlam bir golcümüz olsaydı zaten fark olurdu. Evet iyi kanat oyuncularımız olsaydı fark olurdu.. Ama yok.. Bu sene olmaz belki ama seneye bu takviyeler yapılır.. Takım daha üst seviyeye çıkar. Belki seneye de şampiyonluğu şikecilere verirler önemli değil.. Önemli olan bizim oynadığımız oyun.. Futboldan anlayan herkes kimin ne oynadığını gayet iyi biliyor.. Adım gibi eminim ki bu ezikleri şampiyonlar ligine almayacak seneye UEFA. Ama keşke alsa.. keşke alsa da grupta bu kollanan futbolluyla buraya geldiğinin kanıtı olarak 0 puan çekse de içimin yağları erise.. ah keşke..

Üst Alt