STSL 10/11 H:11 | Trabzonspor 2-0 Galatasaray | 7 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:11 | Trabzonspor 2-0 Galatasaray | 7 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:11 | Trabzonspor 2-0 Galatasaray | 7 Kasım | Maç Sonucu

sarp duruken cana niye çıkar futbolu bilen karşıma çıksın açıklasın lan bana:eek:,hagi otomatiğe bağlamış iyice,hep 55-60 arası cana çıkıyor,hep aynı değişiklik,niye aga takımın en iyisiydi cana,kondisyonu falanda yerindeydi gayet,kılıf bulmak için sallamayalım bence,hagi nin ömrü uzun olmaz bu gidişle benden söylemesi.

sarp duruken cana niye çıkar futbolu bilen karşıma çıksın açıklasın lan bana:eek:,hagi otomatiğe bağlamış iyice,hep 55-60 arası cana çıkıyor,hep aynı değişiklik,niye aga takımın en iyisiydi cana,kondisyonu falanda yerindeydi gayet,kılıf bulmak için sallamayalım bence,hagi nin ömrü uzun olmaz bu gidişle benden söylemesi.
aynen öyle renkdaş...hagi sen bari yapma..

bence daha çok şey değişir ikinci yarı arenadayız hah bide şu var daha daha 22 hafta var bu sıralama geçici bu durumlarda geçici anlık karar vermeyin

Değil Arena, maçları 95 bin kişilik Maracana stadında oynasak birşey değişmez. Bu kadro ve istikrarsızlıkla 5.lik başarı sayılır.

rahatım yunus,1 galibiyet 2 beraberlik bizi şampiyon yapar...sizi yener,kadıköy ve inönü berabere biter..Bu takım 1 forvet,1 sol bek ile ligde tozu dumana katar

servet o gerizekali hareketlerinden birini yapmasaydi trabzon bu maci biraz zor kazanirdi..!

tamam kazandiniz tebrikler arkadasim (trabzonspora her zaman sempatimde olmustur) ama bence bir zahmet renkdaslarinin oldugu bir forumda tadini cikar galibiyetinizin.

burada "bunlara gecirdik bakalim ne zirvaliyorlar" mantigindan takilman bence hos degil.

bu arada ben bu ligde ilk 7´ye girecegimize inanmiyorum bir mucize olmazsa.

rahatım yunus,1 galibiyet 2 beraberlik bizi şampiyon yapar...sizi yener,kadıköy ve inönü berabere biter..Bu takım 1 forvet,1 sol bek ile ligde tozu dumana katar

Açıkçası bizim iddiamızın bittiğini düşünürsek şuan mevcut takımlardan en çok sizin şampiyon olmanızı isterim ama bu üç maçtan 1 galibiyet 2 beraberlik beklemek fazla iyimserlik..

Her geçen gün kötüye gidiyoruz.Hagi hoca olsaydı 2 senedir boşta kalmazdı.

Değil Arena, maçları 95 bin kişilik Maracana stadında oynasak birşey değişmez. Bu kadro ve istikrarsızlıkla 5.lik başarı sayılır.

ya hemen karar verme gözünü seviyim bi geleceğe bakalım takım rezil durumda değil yinede bişiler var servetin hatası olmasa belkide biz atcaktık glü hemen pes etme bu takımı adam etcek hagi

servet o gerizekali hareketlerinden birini yapmasaydi trabzon bu maci biraz zor kazanirdi..!

tamam kazandiniz tebrikler arkadasim (trabzonspora her zaman sempatimde olmustur) ama bence bir zahmet renkdaslarinin oldugu bir forumda tadini cikar galibiyetinizin.

burada "bunlara gecirdik bakalim ne zirvaliyorlar" mantigindan takilman bence hos degil.

bu arada ben bu ligde ilk 7´ye girecegimize inanmiyorum bir mucize olmazsa.

evet zaten gerginiz bide senle uğraşmayalım demek lazım ben başka takım tanımam. hiç kimseyi sevmedigim galatasarayı sevdiğim kadar,hiç bi kıza üzülmedim galatasraya üzüldüğüm kadar..

Kondisyonu yok demekki veya başka bir sorunu var. Neticede Hagi bu adamlarla her gün birlikte.

hagi dogru yollari bulur akilli adamdir

ama eldeki adamlarla en dogru yolu bulsan ne yazar

sarp yerine baris servet yerine herhangi biri oynasa

anca potaya gireriz

ama sakatliklar belimizi buker gene 5. oluruz

bence en iyi ihtimal bu

yok dün akşam sizin arkadaşlar bayaa kesin konuşuyorlardı da o bakımdan geldim..halen daha ne kadar iyimsersiniz bi göreyim dedim...pinonun pozisyonunda çok korktum kabul ediyorum..ama öle ahım şahım futbol da oynamadınız...

yok dün akşam sizin arkadaşlar bayaa kesin konuşuyorlardı da o bakımdan geldim..halen daha ne kadar iyimsersiniz bi göreyim dedim...pinonun pozisyonunda çok korktum kabul ediyorum..ama öle ahım şahım futbol da oynamadınız...

aynaya baktınmı bir sefer biz sizden daha baskılı oynadık 1hatamıza gol attınız hediye ettik samiyende bile çıkışınız yok arenada stada kazıcaz sizi

imkanlar çerçevesinde beklediysen ne diyim korkmuşsunuz .:lol:hemde ortasahada ayhan ve sarp varken,imisimoviç sol açık oynarken.pino forvet olmadığı halde forvette oynarken ,ve yalnız kalırken.barosu ,ardası zaten yok....:lol:

galatasaray her sene şampiyonluğa oynar ama trabzon bi sene oynar öbür sene yatar o yüzden oynadığı sene konuşsunlar bırak biz avrupayı titretirken onlarda bizi izler elin dandik takımlarına elendiği günleri unutmadık

Tek problem kadro yanlıs kullanılıyor , taslar yanlıs yerlerde kullanılıyor . Elinde elano gibi adam var sen gidip ortada mustafa sarpı oyun kurucu yapıyorsun , elano'yu kanada kitliyorsun . Ya cek elanoyu ortaya koy kanada pino'yu santrofor Mehmet Batdal gör bakalım neler oluyor .

. medya ardayı eleştirip duracağına galatasaraya 0 katkısı olan oyuncuları neden eleştirmiyorsun yazmıyorsun?

Onların amacı, GS de katkı sağlayabilecek adamları harcayabilmek. Yoksa Rıdvan ve türevleri de çok iyi biliyor Sarp gibi oyuncuların hiçbir takımda oynayamayacağını. Bir de Cana'yı Sarp ile kiyaslıyorlar ki o tam bir komedi.

Ama aynı Rıdvan nedense Selçuk ve Cristian'a febe oyuncusu değil diyor.

Yani basının nasıl altımızı oyduğu gerçeği ortadayken, Polat ziyaretlerine devam ediyor

galatasaray her sene şampiyonluğa oynar ama trabzon bi sene oynar öbür sene yatar o yüzden oynadığı sene konuşsunlar bırak biz avrupayı titretirken onlarda bizi izler elin dandik takımlarına elendiği günleri unutmadık

:) Galatasarayın elendiği takıma iyi demek mi istiyon? ya arkadaş bırak bu işleri bence tek sorun bizim herşeyi bu kadar kurcalamamızdan dolayı..

Trabzonspor'u bu akşam o kadar kıskandım ki.

Yattara şuan yabancı oyuncu kontenjanında, fakat Şenol Hoca Türk oyuncuyu çıkartıp

yabancı oyuncuyu oyuna sokabiliyor.

Bunu kıskandım. Bizim de kadromuz eskiden böyleydi. Çok eski değil yani belki 2 sene öncesine kadar.

İlk 11'indeki yabancılar Cale, Colman, Jaja. Sonra bir de Yattara girdi.

Trabzonspor bu kadroyu kurabilmek için çok çaba sarfetti.

Yıllardır o Türk oyuncu senin bu Türk oyuncu benim alıp sattılar.

Beğendiklerini tuttular.

Çok para harcadılar ama demekki sonunda doğru oyuncuları bulmuşlar ki 3 büyükleri aynı sezonda

inandığım bir sistemle yendiler.

Üst Alt