STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu

Ben ne hale düşecekmişim ? Ben Kadromuzun genişliğinden bahsediyorum... Ayhan , Sarp , Aydın , Aykut , Batdal gibi oyuncular olmasa bile bu durumda çok güzel bir kadromuz var aslında.Zaten as oyuncuların yanına yedeklerinide yazdım.Tabi ki de hepsi bir arada oynayamaz bu saatten sonra.

sen düşmüyorsun bir hallere galatasaray düşüyor ligde eksi averajdayız. bu hallere düşersin derken galatasarayı kastettim.

Bilgisi olmadan fikir sahibi olanlara cahil akmak denir.Stancu'nun idman eksigi oldugunu takimdan bir kaca hafta geriden geldigini biliyormusunuz ,burda niye bastan baslamiya erkenden girmiyor diye ahkam kesiyorsunuz.Bir dagilin gidin ya

Gören de seni bilgili sancak. Ne idman eksiğinden bahsediyosun. Adam takımının kampından eşofmanlarıyla geldi İstanbul'a öyle imzalayıp takıma katıldı.

Buraya yollayacaksiniz kardesim..

Üye Girişi

Kategori: Yönetim / Kulüp konulari

Konu: Taraftarin görüsü

Galatasaray camiasi olarak cok zor ve yikici bir dönemden geciyoruz. Bu yikimlari hazmetmek Galatasaray taraftari icin hic de kolay degil. Özellikle Türkiye´nin en basarili futbol takimi olarak bu utanc verici sezonu yasamak taraftarlara cok büyük üzüntü vermektedir. Bu utanc verici sezonu yasamamizda sizlerin payi maalesef cok büyük. Sezon basinda bütün karsi cikmalara ragmen, kendi bildiginizi yaptiniz ve sonuclarina katlandiniz. Ayni hatalari bu dönemde de yapmaniz bizleri büyük hayalkirikligina ugratmistir. Transfer yaparken bu kulübün Galatasaray kulübü oldugunu hatirlamanizi rica ediyoruz ve bu sanli formayi haketmeyen futbolcularin hangi mantikla bu serefli formaya layik görüldügünün aciklamasini bekliyoruz. Taraftarlarin %95´i Mustafa Sarp, Ayhan Akman, Baris Özbek, Aydin Yilmaz, Ufuk Ceylan, Hakan Balta gibi futbolcularin bu kutsal takima nasil layik görüldügünü merak ediyor. Bu utanc verici sonuclardan sonra bu futbolcularin hala takimda tutulmasinin nedenini merak ediyoruz.

Gecen sezon sonunda ve son basin aciklamanizda bu sanli formayi haketmeyen futbolcularla yollarin ayrilacagini söylediniz ama biz 2 sezondur Ayhan, Baris, Mustafa Sarp üclüsünü izlemek zorunda birakiliyoruz. En büyük sorunumuzun bu bölge oldugu apacik ortadayken 2 senedir bu kutsal takimi bu futbolculara emanet ettiniz. Bu taraftara yazik degil mi? Frank Rijkaard gibi dünyaca ünlü bir Teknik adami transfer konusunda dikkate almayan zihniyetin, Hagi gibi Teknik Direktörlük konusunda hicbir basarisi bulunmayan bir insana Galatasaray kulübünün yeniden yapilanmasini emanet etmek ne kadar dogrudur? Cok sevdigimiz Hagi´ye Romanya disindaki ligleri de takip etmesi gerektigini hatirlatirsaniz cok memnun oluruz. Son basin aciklamanizda verdiginiz sözü hatirlatirim: " Eger ben de futboldan anliyorsam, bu takimi düzeltirim." Sözününüzü tutmanizi bekliyoruz Sayin Adnan Polat. Bu taraftari daha fazla üzmeye hakkiniz yok. Derhal önemli kararlar almanizi rica ediyoruz. Artik Ayhan, Sarp, Baris, Balta, Ufuk gibi futbolcularla bu serefli camianin ileriye gidemeyecegini görmeniz gerekir. Kararlarinizi merakla bekliyoruz.

Bir Galatasaray taraftari

okumaya tenezül edeceklerini bilsem farklı üyeliklerle girer sabaha kadar gönderirirdim ama biz onlar için hiçbirşey ifade etmiyoruz onlar için biz sadece arenanın bir müşterisiyiz yinede görevimi yapacağım

sen düşmüyorsun bir hallere galatasaray düşüyor ligde eksi averajdayız. bu hallere düşersin derken galatasarayı kastettim.

Ya ben zaten orada kadromuzun geniş olduğundan o saydığım oyuncular gitse bile kadromuz çok geniş . Aslında çok iyide bir kadromuz var ama Hagi kullanamıyor.

Arkadaşlar bu şekilde mail ile çok dikkate almazlar. Tepkimizi TTA'da vermeliyiz. Bi organize olsak 40 bin kişi maç BAM'ı yuhlar.

Buraya yollayacaksiniz kardesim..

Üye Girişi

Kategori: Yönetim / Kulüp konulari

Konu: Taraftarin görüsü

Galatasaray camiasi olarak cok zor ve yikici bir dönemden geciyoruz. Bu yikimlari hazmetmek Galatasaray taraftari icin hic de kolay degil. Özellikle Türkiye´nin en basarili futbol takimi olarak bu utanc verici sezonu yasamak taraftarlara cok büyük üzüntü vermektedir. Bu utanc verici sezonu yasamamizda sizlerin payi maalesef cok büyük. Sezon basinda bütün karsi cikmalara ragmen, kendi bildiginizi yaptiniz ve sonuclarina katlandiniz. Ayni hatalari bu dönemde de yapmaniz bizleri büyük hayalkirikligina ugratmistir. Transfer yaparken bu kulübün Galatasaray kulübü oldugunu hatirlamanizi rica ediyoruz ve bu sanli formayi haketmeyen futbolcularin hangi mantikla bu serefli formaya layik görüldügünün aciklamasini bekliyoruz. Taraftarlarin %95´i Mustafa Sarp, Ayhan Akman, Baris Özbek, Aydin Yilmaz, Ufuk Ceylan, Hakan Balta gibi futbolcularin bu kutsal takima nasil layik görüldügünü merak ediyor. Bu utanc verici sonuclardan sonra bu futbolcularin hala takimda tutulmasinin nedenini merak ediyoruz.

Gecen sezon sonunda ve son basin aciklamanizda bu sanli formayi haketmeyen futbolcularla yollarin ayrilacagini söylediniz ama biz 2 sezondur Ayhan, Baris, Mustafa Sarp üclüsünü izlemek zorunda birakiliyoruz. En büyük sorunumuzun bu bölge oldugu apacik ortadayken 2 senedir bu kutsal takimi bu futbolculara emanet ettiniz. Bu taraftara yazik degil mi? Frank Rijkaard gibi dünyaca ünlü bir Teknik adami transfer konusunda dikkate almayan zihniyetin, Hagi gibi Teknik Direktörlük konusunda hicbir basarisi bulunmayan bir insana Galatasaray kulübünün yeniden yapilanmasini emanet etmek ne kadar dogrudur? Cok sevdigimiz Hagi´ye Romanya disindaki ligleri de takip etmesi gerektigini hatirlatirsaniz cok memnun oluruz. Son basin aciklamanizda verdiginiz sözü hatirlatirim: " Eger ben de futboldan anliyorsam, bu takimi düzeltirim." Sözününüzü tutmanizi bekliyoruz Sayin Adnan Polat. Bu taraftari daha fazla üzmeye hakkiniz yok. Derhal önemli kararlar almanizi rica ediyoruz. Artik Ayhan, Sarp, Baris, Balta, Ufuk gibi futbolcularla bu serefli camianin ileriye gidemeyecegini görmeniz gerekir. Kararlarinizi merakla bekliyoruz.

Bir Galatasaray taraftari

Bende yolladım herkes yollasın lütfen.

Hagi adım gibi eminim kupa maçına şu kadroyla çıkacak

1296335928344516.jpg

Belki kalede ufuk veya aykut olabilir ama muhtemel kadro budur

Peki biz neden bi yerimizi yırtıyoruz hagiye

1296336251213641.jpg

Şimdi siz benim yaptığım kadroya bakın ben süper kadro yaptım demiyorum ama revizyon yaptım Bam yok Kova kaleciler yok hangi takım kazanır diyelim bu iki takım karşılık oynayabilselerdi.

Cevap basit : Hagi utan!!! Hala bize BAM ı izlettirdiğin için utan Hagi

Polat yüzünden sinir hastasi olduguma dair belge alip mahkemeye versem nasil olur acaba .. :eek:

Ben kabullenemiyorum böyle kalitesiz bir kadroyu lanet olsun bu zihniyete paraya kıyacaksın kardeşim!!!!!!

Utanması gereken yönetim.Ben burada Rijkaard'ı savunurken yemediğim küfür kalmamıştı.Hep dedim bu vasıfsız yerli topluluğu bile bir adam gidemezsiniz dedim. Sıfırdan revizyon dedim.Hocamızın son şansı diyen oyuncuları Rijkaard'a muhtaç ettiler.Aynısını Hagi'Ye yapıyorlar.Hagi'yi de savunurum yeterki yönetim gitsin.

Ne idman eksiğinden bahsediyorsun ya... De haydi.... :S

Sen yukarda bahsettigim sifatlara ibretlik bir oreneksin,Romanya ligi subatin 18'de basliyo bu adam bizimkiler gibi devre arasi kampi yapmadi.Culio erken katildi onun eksigi okadar yok ,stancu'nun idman yapmasi lazim daha.Bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip dahada ayibi bilgisi olmadigi konularda ahkam kesmek.

Şu eksik bu eksik diyenlere sesleniyorum..Bursaspor bu akşam volkan şen ,sercan yıldırım ozan ipek gibi as oyuncularıylamı başladı maça..Eksik meksik yoktur arkadaş, 11 kişi sahaya çıkıyorsun ,beğenmiyorsan bu adamları kadronda bulundurmayacaksın.

Ben kabullenemiyorum böyle kalitesiz bir kadroyu lanet olsun bu zihniyete paraya kıyacaksın kardeşim!!!!!!

--------------Zapata(Ufuk)--------------

Sabri(Serkan)------Neill-----Servet(Zan)----Çağlar(İnsua)

--------------Cana(Barış)----------------

----------Yekta(Çolak)------Culio(Misi)----------

Pino(Kazım)---------------------------Arda(Kewell)

--------------Baros(Stancu)----------------

Kardeşim bu kadro kalitesiz falan değil.Bak bakalım Ayhan , Sarp , Balta , Aykut , Batdal olmadığında ne hale geliyor...

Hagi adım gibi eminim kupa maçına şu kadroyla çıkacak

1296335928344516.jpg

Belki kalede ufuk veya aykut olabilir ama muhtemel kadro budur

Peki biz neden bi yerimizi yırtıyoruz hagiye

1296336251213641.jpg

Şimdi siz benim yaptığım kadroya bakın ben süper kadro yaptım demiyorum ama revizyon yaptım Bam yok Kova kaleciler yok hangi takım kazanır diyelim bu iki takım karşılık oynayabilselerdi.

Cevap basit : Hagi utan!!! Hala bize BAM ı izlettirdiğin için utan Hagi

Yanılıyosun kardeşim Hagi Yekta'yı gerçek yerinde oynatmaz sağ açık devam eder Yekta. Tam Ayhan mevkisinde oynuycak futbolcu ama zor görürüz o mevkide.

--------------Zapata(Ufuk)--------------

Sabri(Serkan)------Neill-----Servet(Zan)----Çağlar(İnsua)

--------------Cana(Barış)----------------

----------Yekta(Çolak)------Culio(Misi)----------

Pino(Kazım)---------------------------Arda(Kewell)

--------------Baros(Stancu)----------------

Kardeşim bu kadro kalitesiz falan değil.Bak bakalım Ayhan , Sarp , Balta , Aykut , Batdal olmadığında ne hale geliyor...

Sana madalya takacağım hatırlat!

Arkadaşlar bir yere kadar haklsınız. Tamam kadromuz kalitesiz ama Messi de gelse şu dakikadan sonra iş yapacağını sanmam. Takım bitmiş. Adnan Polat ve ekibi baş mimarlarından biridir şu durumun hem gerekli transferleri yapmayarak hem de ruhsuz oyuncuların kulağını çekmeyerek.

Üst Alt