STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 108 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu

Ben kabullenemiyorum böyle kalitesiz bir kadroyu lanet olsun bu zihniyete paraya kıyacaksın kardeşim!!!!!!

Zaten kıydılar

Culio 2 Milyon Euro

Yekta 3.75 Milyon Euro

Stancu 5 Milyon Euro

Toplam:10.75 Milyon Euro daha ne olsun.

Simao 900.000 Euro

Hagi 4 Milyon Dolar(Dolar'ın 15 kr olduğu zamanda)

Taffarel 750.000 Dolar

Popescu 1.5 Milyon Dolar

demek ki neymiş iyi transfer para ile değil akıl ile.

Sen yukarda bahsettigim sifatlara ibretlik bir oreneksin,Romanya ligi subatin 18'de basliyo bu adam bizimkiler gibi devre arasi kampi yapmadi.Culio erken katildi onun eksigi okadar yok ,stancu'nun idman yapmasi lazim daha.Bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip dahada ayibi bilgisi olmadigi konularda ahkam kesmek.

.

Buraya yollayacaksiniz kardesim..

Üye Girişi

Kategori: Yönetim / Kulüp konulari

Konu: Taraftarin görüsü

Galatasaray camiasi olarak cok zor ve yikici bir dönemden geciyoruz. Bu yikimlari hazmetmek Galatasaray taraftari icin hic de kolay degil. Özellikle Türkiye´nin en basarili futbol takimi olarak bu utanc verici sezonu yasamak taraftarlara cok büyük üzüntü vermektedir. Bu utanc verici sezonu yasamamizda sizlerin payi maalesef cok büyük. Sezon basinda bütün karsi cikmalara ragmen, kendi bildiginizi yaptiniz ve sonuclarina katlandiniz. Ayni hatalari bu dönemde de yapmaniz bizleri büyük hayalkirikligina ugratmistir. Transfer yaparken bu kulübün Galatasaray kulübü oldugunu hatirlamanizi rica ediyoruz ve bu sanli formayi haketmeyen futbolcularin hangi mantikla bu serefli formaya layik görüldügünün aciklamasini bekliyoruz. Taraftarlarin %95´i Mustafa Sarp, Ayhan Akman, Baris Özbek, Aydin Yilmaz, Ufuk Ceylan, Hakan Balta gibi futbolcularin bu kutsal takima nasil layik görüldügünü merak ediyor. Bu utanc verici sonuclardan sonra bu futbolcularin hala takimda tutulmasinin nedenini merak ediyoruz.

Gecen sezon sonunda ve son basin aciklamanizda bu sanli formayi haketmeyen futbolcularla yollarin ayrilacagini söylediniz ama biz 2 sezondur Ayhan, Baris, Mustafa Sarp üclüsünü izlemek zorunda birakiliyoruz. En büyük sorunumuzun bu bölge oldugu apacik ortadayken 2 senedir bu kutsal takimi bu futbolculara emanet ettiniz. Bu taraftara yazik degil mi? Frank Rijkaard gibi dünyaca ünlü bir Teknik adami transfer konusunda dikkate almayan zihniyetin, Hagi gibi Teknik Direktörlük konusunda hicbir basarisi bulunmayan bir insana Galatasaray kulübünün yeniden yapilanmasini emanet etmek ne kadar dogrudur? Cok sevdigimiz Hagi´ye Romanya disindaki ligleri de takip etmesi gerektigini hatirlatirsaniz cok memnun oluruz. Son basin aciklamanizda verdiginiz sözü hatirlatirim: " Eger ben de futboldan anliyorsam, bu takimi düzeltirim." Sözününüzü tutmanizi bekliyoruz Sayin Adnan Polat. Bu taraftari daha fazla üzmeye hakkiniz yok. Derhal önemli kararlar almanizi rica ediyoruz. Artik Ayhan, Sarp, Baris, Balta, Ufuk gibi futbolcularla bu serefli camianin ileriye gidemeyecegini görmeniz gerekir. Kararlarinizi merakla bekliyoruz.

Bir Galatasaray taraftari

Cabani takdir etsem de kimsenin bunu okumaya tenezzül edecegine inanmiyorum maalesef :)

--------------Zapata(Ufuk)--------------

Sabri(Serkan)------Neill-----Servet(Zan)----Çağlar(İnsua)

--------------Cana(Barış)----------------

----------Yekta(Çolak)------Culio(Misi)----------

Pino(Kazım)---------------------------Arda(Kewell)

--------------Baros(Stancu)----------------

Kardeşim bu kadro kalitesiz falan değil.Bak bakalım Ayhan , Sarp , Balta , Aykut , Batdal olmadığında ne hale geliyor...

Arda-Kewell-Baros'u takıma koyman hoş olmuş:) En son Skibbe zamanında beraber oynuyorlardı galiba:) Varmı hatırlayan 3ünü aynı anda sahada.

-Ufuk:Güvenmeliyiz,genç yetenek,kontenjan,bla bla...25 yaşında...Fiyasko lafını bu kadar hakeden başka bir çuval hatırlamıyorum (Fiyasko lafını ilk kullandığım Leoyla bile kıyaslanmayacak kadar kötü).

-Emre Çolak:Ooo gözbebeğimiz,muhteşem altyapımızın son şaheseri!...Bir jokey için çok avantajlı bir fiziğe sahip,48 kilo falandır herhalde,kendisine bir at temin etsek verimi % 500 artardı,tabi düşünen kim?.

-İnsua:Genç ve sempatik,üstelik bilmem kaç maç Liverpool forması giymiş,daha ne olsun?...Ne defansif,ne de ofansif olarak artı bir özelliğini görememiş olsak da çok önemli değil;böyle sempatik genç zor bulunur...

-Sabri:Güç-hız-yürek kombinasyonu,en iyi üçlü çektiren adamımız...Evet oyun zekasından nasipsiz ama olsun,daha iyisi gelene kadar vazgeçmeyiz ''Üçlü çektirici'' mizden.Gökhan Gönül ün hiç böyle rezil oynadığı maç görmedim,ama Sabri nin yeri ayrı,değişmeyiz asla.

Bunlar çoğunluğun beğendiği,eleştirlmesine tahammül edemediği adamlarımız...Koyunun olmadığı yerdeki Abdurrahman Çelebi niyetine,bilerek ya da bilmeyerek...Bu bile kadronun ne kadar zavallı durumda olduğunu gösteriyor aslında...

Peki aynı çoğunluğun nefret ettiği adam kim?:Servet...Leş adam...Sahadaki onca adam içinde formayı en çok hakeden adam benim gözümde...Yahu adamda ne sağlam sinir varmış,bu takımda,böyle bir taraftarla,bu kadar oynayabilmesini ayrıca takdir ediyorum...

Zaten kıydılar

Culio 2 Milyon Euro

Yekta 3.75 Milyon Euro

Stancu 5 Milyon Euro

Toplam:10.75 Milyon Euro daha ne olsun.

Simao 900.000 Euro

Hagi 4 Milyon Dolar(Dolar'ın 15 kr olduğu zamanda)

Taffarel 750.000 Dolar

Popescu 1.5 Milyon Dolar

demek ki neymiş iyi transfer para ile değil akıl ile.

Şimdi hem akıl hemde para gerekiyor yazdığın transferler 15 sene önce yapılmış transferler.Simao dışında.Simao ne verdi ki daha?

stancu antalyada takimiyla tatilde degil kamptaydi,hazir degil lafinada kil oluyorum

Sarp'a bukadar sabrettiğimiz yeter.Her maç başladığından bitene kadar ıslıklanmalı bu adam.

İyi akşamlar.. Yeni üyeyim.. Böyle bir akşamda üye olmak istemezdim, zira moralim çok bozuldu.. Ama herkese selam olsun.. Sizlerle birlikte olmak, fikir alışverişinde bulunmak güzel olacaktır..

Maçı izledim.. Arda - Baros ve Kewell dönünce atak geliştirebileceğiz en azından ama büyük bir değişiklik beklemiyorum..

Arda verir pasını - Kewell ortalar - Baros ağlara yollar..

Bu üçlü arasında roller değişir, golün senaryosu hep aynı olur..

En azından Kasımpaşa kadar pozisyona gireriz..

İyi mücadele edeceğizdir, örneğin geçen seneki Beşiktaş kadar ama hatırlarsınız, sıkıntı yaşıyorlardı..

Oldukça fazla pozisyona girseler de, ite kaka bir gol, biraz şans vesaire..

Eksikler dönse de en az geçen sezonki Beşiktaş´a yaklaşırız, iyi mücadele okey ama o kadar..

Beşiktaş´ı örnek verdim diye tepki mi gösterirsiniz bilmem ama objektif bir taraftarım ve bunları söylemek benim gerçeğim.. Düşüncemi saklamam..

Konuya dönecek olursam, kazanmak yeterli olacak elbette.. Ama bakalım Arda dönünce kendini futbola verebilecek mi..

Açıkcası bu soru işareti.. Arda iyi futbolcu, mücadeleci futbolcu, kaliteli bu anlamda ama.. Neyse

Eli görme ofsaytı görme hakemım dıye orda maç yonet yazık vallahı yazık tamam bızım takım cok kotuydu kabul edıyorum ama hakem arkadaslar bızım tkaıma gelen vuruyor gıden vuruyor art nıyet ararım ben bu hakemlerde....

[video=youtube;AI0iNkzO3E8]https://www.youtube.com/watch?v=AI0iNkzO3E8[/video]

Skibbe döneminde bunları yapabiliyorduk işte..

örnek veriyorum; aston villa lyondan makounu 6 milyon euroya aldi.biz alamazmiydik? alirdik ama onu alacak vizyon yokki yönetimde.kranjcar;tottenham satmak istiyor.zaten 2.8 milyona tottenham aldi ve cok para isteyeceklerini sanmam.ver 5 milyon bonservis bak nasil veriyorlar.

örnek veriyorum; aston villa lyondan makounu 6 milyon euroya aldi.biz alamazmiydik? alirdik ama onu alacak vizyon yokki yönetimde.kranjcar;tottenham satmak istiyor.zaten 2.8 milyona tottenham aldi ve cok para isteyeceklerini sanmam.ver 5 milyon bonservis bak nasil veriyorlar.

Onu alacak yönetici nerede?

Üst Alt