STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:19 | Bursaspor - Galatasaray | 29 Ocak | 19.00

Ilk maci Ali Sami Yen stadimizda izleme imkani bulmustum. Ilk yari 5 metreden 3 tane net gol pozisyonu kacirip kontratakla gol yemistik. Ikinci gol ise carpip girmisti ve hakem faciasini hic unutmuyorum. Umarim rovansi aliriz.

Zapata

Sabri Ahmet Servet İnsua

Barış-Sarp

Kazım Yekta arda

stancu

Zorlamadan en iyisi böyle kazanma ihtimali var :)

çok komik gerçektende daha yarım saatte adamı göklere çıkarıyor millet..stancuyu şampiyonlar ligi ve uefa avrupa ligi maçlarında bırden fazla kez izledım asla bir yıldız degıl asla oyunu skoruna tesır edebılecek bır oyuncu degı.bır ceza alanı dısından drıblıng yapıp kaleye sut attı dıye adamı göklere çıkarın bakalım farkında degılsınızkı bızım oz varlılarımız anıl dilaver cemsultan berkın kamıl arslanı kaybedecek sızın bu ısteklerınız ve tavırlarınız...saglam bır kontrat yapmıslar dunku bebeyle buda stancu tabii...ben ıdda edıyorum berkın kamıl arslan yektadan anıl dılaverde stancudan kalıte olarak 2 hatta 3 gomle k ustun cem sultanda bunlara dahıl..bırde ya hıc sıkılmadan ınsanlar kazımı hala ılk 11 e yazıyor ne kadar çabuk kabullendınız bu adamı anlamıyorum neyaptı maçlarda brnım goremedıgımde herkes kadrosuna yazıyor bu adamı..sayet hagının cıkaracagı takımın tahmınıyse ok temennılerıyse arkadasların şok oldum.kazımı yazacagınıza kazımdan kat kat ıyı bır anıl dilaver ve berkın kamıl arslan olamazmı kanatta yada forvette,hem futbol hemde ahlak anlamında galatasarayımızın kadrosuna anıllar cemler berkınler yakısır

Ciddimisin iş olsun falan diyemi yazdın :)

Yahu, bu kadar kritik bir maçta hala Ahmet'i kadroya yazanlar var. Hagi oynatır mı sanıyorsunuz? :)

Zan ne zaman ihtiyaç olsa yok piyasada sezon sonu gitmezse iyice alay konusu olur.

Hakan Balta sakatmış kim oynayacak başka :D

mustafa-sarp-bursaspor.jpg

Ufuk

Sabri-Ahmet-Servet-Insua

Barış-Mustafa

Yekta

Kazım-Stancu-Culio

Çağlar düz koşu yapmış ondan oynayamaz.

Şaka maka stoper kalmadı lan.B8 mi stoper oynayacak :D zhashdadshdsa. Ahmet Kesim oynasın isterse 3 gol yedirsin en azından taraftar arkasında durur.

Galibiyet gerçekten zor. Umarım futbol şansı yanımızda olur, bence en iyi berabere biter.

Üst Alt