STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | İkinci Yarı

Ayhan çıktı da ne oldu gerçi ?? Adam hakemin bir açığını arayıp duruyordu , tartışcak yer arıyordu hakemlen.Bu takıma bir daha da t.d gelmez.Gerets , Skibbe , Rijkaard hepsinin hakkını yedik.Adnan Öztürk bir işe yaramaz , Polatla devam diyen zihniyeti tekrar tekrar tebrik ediyorum.Ulan o adamın getirdikleri yeterdi be.

adnan polat büyük baskan.desteklemeye devame din.koskoca galatasarayi ne hale getirdi.5-6 hoca geldi gitti polat baskanliginda.hep hocalar suclu dimi

Bu yonetim bitmiştir.Derhal istifa etmelidir.Yeni bir anlayış yeni bir zihniyet lazım bize,bu yönetimle gitmez artık

adam sut cekiyor, yanindaki sarp, baska tarafa bakiyor

sarp topu kaptiriyor, gole gidiyorlar , arkadan kosmuyor bile

yeri geldiğinde Başkan istifa diyen o taraftar ilk iç saha maçında Hagi yi protesto etmezse yazıklar olsun

tamam mükemmel topçuydun Hagi ama sen TD olarak nesin ki Misimovic denen adamı disiplinsiz diye kadroya almıyorsun afedersin sen sanki çok disiplinli oyuncumuydun UEFA finalinde yaptıklarını da biliyoruz...

Oha derler adama,ohaaa...

Yönetim her seferinde kıçını kurtarmak için garip icraatlar yapsın taraftar gitsin takımın efsanelerini yuhalasın .Bravo...

@Tugay Arslan

Bak o konuda haklısın. Bir şey diyemem.

Ancak nasıl ki Skibbe, eğer takımda kalsaydı Servet vs. sezon sonuna kadar yedek kalır, sonra da satılırdı.

Aynı şey Rijkaard içinde geçerli.

Rijkaard ve Skibbe bu takıma top oynatıyordu. Yensek de yenilsek de oynuyorduk ve hep bir umudumuz vardı.

Allah aşkına, ben neden Hagi'ye karşı bir umut besleyeyim ki?

bu orta saha ile istersen messiyi al yine bisey olmaz.baris sakatlandi,ayhan sezali,darisi sarpinhoyun basina

Orta saha'ya en az 2 transfer daha yapıp BAM'dan tam olarak kurtulmalıyız.

Bakin artık Mustafayada Ayhanada kızmıyorum yeminle demek adamların kapasitesi bu arkadaşlar yok adamda yetenek yok nasıl oynasın ama bu bunu göremiyen hoca ve YöNETİM var yazıklar olsunç...

ağalar söleyince suçlu oluyoruz Hagi den teknik direktör.bu takımdan da hiçbi cacık olmaz.yine komisyoncu adnan sezgin doldurdu cebini ötesi yok...

İdmandan daha çok tatil yapanlar ellerde bavullar bide kaçanlar nedense üzülen yine taraftar şimdi hesap verin bize çocuklar şampiyonluk gitti biz destekledik kupadan elendik CİMBOMBOM dedik sadece formayı armayı sevdik siz haketmediniz biz destekledik primler paralar istemek kolay hiç olamadınız tırnağı kadar onun tek aşkıydı GALATASARAY seni çok özledik biz "METİN OKTAY" sakatim diyipte maça çıkmayan içinde CİMBOMBOM aşkı olmayan aldiği parayı çok duşuk bulan Formanın Hakkını Versenize Lan!! Maçtan sonra koşun discoya gidin yenilsekte sakın hiç uzulmeyın yeter artik daha zarar vermeyin Formayı cıkartın defolun gidin..

Spikerlerde tam mal, futbol bilgisi 0. Haginin planlari alt ust olmus Ayhan cikinca. Sanki Ayhanin olumlu bir katkisi var

Üst Alt