STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | İkinci Yarı

MISIMOVIC_Z_20091021_GH_L.jpg

Afferin Ufuk .Güzel kurtardı. :)

Foruma ne oluyor ya.Bu ne yavaşlık.

yekta bu takimin ilk 11 oyuncusu degil o kadar dedim...stancu, zapata, kazim gelenlerin hepi aslinda gelmemeliydi...yönetim 1-2 saglam transfer yapsaydi bundan kötü olamazdik...bu maaglubiyet ile bütün hayalleriimiz bitmistir...yönetim erken secim karari almali acilen...

Aynen katılıyorum.Yektaya 4 Stancu'ya 6 milyon euro vereceğine adam gibi bir adam alsaydılar yanınada a2 den 3-4 tane oyuncu ,,bundan kotu olmazdık olamazdık..

Özhan Canaydın dönemi adnan polat döneminden kat kat daha iyidir hiç değilde o dönem cl ye gidiyorduk takımda ruh vardı şampiyonluğu son maça kadar bırakmıyorduk şimdi elalemin maskarası olduk kargalar dalga geçmeye başlar şimdi o stad da biz oynayalım bank asya takımı GS ye yakışmıyor diye yönetimin umrunda değildir bunlar olan taraftara oluyor adnan sezgin viskisini yudumlasın villasında

Gercekten utanc verici bir takimimiz var. Kabus gibi bir sezon. Defol git artik Adnan Polat ya. Al su Adnan Sezgin´ini ve defol git. Hagi´yi de yanina al ve defol git. Mustafa Sarp capsizini da al, Ayhan capsizini da al, Balta ve Ufuk capsizini da al ve defol git.

Rijkaard döneminde de en az bu kadar kötü takımvardı, her maç dakika başı pozisyon yiyorduk. Sebebi Rijkaard değil kötü kadroydu şu anda Hagi'nin yaşadığı gibi. Neill, Cana, Arda ve Baros gibi takımın en önemli 4 oyuncusu yok. Çok sevdiğim Kewell'ı saymıyorum bile.

Bak farkı anlamıyorsun ama.

Rijkaard ve Skibbe ile ilk amacımız hep gol atmaktı. Savunmaya çok önem vermiyorduk doğru (bir hata olabilir evet) ancak takımın asıl amacı hep pas yapan, atak oynayan bir takım yaratmaktı. Ve genel olarak doğru bir taktik anlaşıyı ile sahaya çıkılıyordu kadroda yanlış isimler olsa bile.

Hagi, kurduğu kadroları geçtim, taktik anlayışı çok yanlış. Defansif oynatabilirsin, buna ses çıkartmam. Ama futbol mantalitesi çok yanlış.

genç yaşta ne kalp kaldı ne bişi.sigara içmiyorumda noluyor.kanser riskim 2 senedir %90a vurmustur

takimin sorunu yerliler..

butun yerlileri gonderip yerine parasi neyse verip en iyisini almamiz lazim yoksa takim duzelmez

Hagini beyni top ayağındayken çalışıyor.Klübe de değil

hagini müthis disiplini yine öne cikti.hepsi hikaye,kafasina göre istedigini yapiyor,yönetim seyrediyor.sen misiyi ye bitir,ama digerlerinin sahada yaptigini seyret,ayip ya.hagi gercekten bu takimda hocalik yapamaz.gecen hafta golü atar atmaz hemen sarpi oyuna alma gayretinde olmasi onun ne kadar korkak oldugunu tekrar gösterdi.

bu takimda sarp oyun kuruculuguna soyunmussa biz bitmisikki,tam bitmisik........

yönetimde son günü transferine hazirlik yapiyordur,hikayeler hep ayni.yazik cok yazik

Üst Alt