STSL 10/11 H:23 | İstanbul BB 3-1 Galatasaray | 26 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 78 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:23 | İstanbul BB 3-1 Galatasaray | 26 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:23 | İstanbul BB 3-1 Galatasaray | 26 Şubat | Maç Sonucu

ulan adamlar 26 metreden gol atıyolar. penaltıyı kalecileri panter gibi tutuyor. volkan sacma sapan goller yiyebilir. yaptıgı hatalar kurtarıslarının yanında 10 da 1 i kadar.

gidişat fenerin şampiyon olucağını gösteriyor züğürt tesellisi ama kaç yıldır yönetim fenerde şampiyon olamıyor diye saçma saçma işler yapıyor belki bu sene akıllanırlar

Adnanların : Nerde Beleş oraya yerleş felsefesi iflas etti . Galatasaray formasını bu kadar ucuzlatan yönetim olmaz olsun . Dilimde Tüy Bitti yine yazayım İki Adnan Kulübün ..... niz.

Bende seviniyordum ilk yarı kalemize gelemediler diye onun nedeni ise rüzgardan dolayı admalar gelemiomuş.Bi rüzgarın yaptığını yapamadık yazıklar olsun.

beyler bu şaka mı ?

barcelona maçı mı var bizim çarşamba

1. Kategori - 600.00 TL

2. Kategori - 500.00 TL

3. Kategori - 350.00 TL

4. Kategori - 250.00 TL

5. Kategori - 150.00 TL

6. Kategori - 80.00 TL

7. Kategori - 45.00 TL

8. Kategori - Rakip Takım - 45.00 TL

12191.jpg

Hep destek tam destek beyler. Maçlara gidin, formaları alın ama, ayıp oluyor. Sonra sözleşme fesihlerine, iki ay sonra kadrodışı bırakılacak adamların bonservisine, maaşına ödenecek paraları nereden bulacak bu kulüp?

Ayıptır, yazıktır, günahtır bu sizin yaptığınız şu dakikadan sonra hiçbir maçı izlemiyorum artık. Bu yönetim defolup gidene kadar !

Ya bu yönetim oturmpta düşünmüyor mu hiç ne olacak bu takımın durumu diye merak ediyorum.Nasıl sabır ediyorlar.

umarım antep maçında bir tepki olur.

Komiks baba bizde bu taraftar varken o zor.....Ne taraftar-ne futbol takımı- ne yönetim- ne teknik heyet, hiç biri iyi değil.Eskiden iyi birşeyler vardı takımda, yönetim kötü olsa bile oyuncular canla başla mücadele ederdi, şimdi herkes şeyinin keyfinde. Taraftar mı kaldı tepki vercek pehhhhh.O stada o fiyatlarla kimse gitmez

Taraftarımızdan Gelen Bir Yorum HELAL OLSUN !

Bu takımın Teknik direktörü 'Taçsız Kral Metin OKTAY' olsaydı eğer ve Galatasaray da 11.Mağlubiyetini almış olsaydı onada mı küfür ederdiniz ? Bu soruyu sormaya utanıyorum ! Hagi'ye küfür eden Galatasaraylılardan utandığım gibi..

Bence bu adam GALATASARAY taratarı olamaz,eğer öyleyse aklı yok , bize aklı basında taraftar lazım

hagi unutulmaz futbolculuğuyla hafızalarmızda iyi olarak kalsın teknik drk. olmasın olmamalı çünkü beceremiyor. mecburmuyuz ki hagiyi teknik drektör olarak takımın başına getirmeye bırakın bu işin geçmişini kitabını almış kompleksi olmayan biri gelsin.

hagiyi ,hakanı şaşı ve bunun gibilerini çok seviyoruz ama gelmesinler ne olur futbolculuk başka bu iş başka galatasaray yetiştirme yeri değil başarı sağlamış olan gelsin

fatih terim mustafa denizli tolunay ertoğrul abdullah avcı bunlar gelsin........

Üst Alt