STSL 10/11 H:23 | İstanbul BB 3-1 Galatasaray | 26 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:23 | İstanbul BB 3-1 Galatasaray | 26 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:23 | İstanbul BB 3-1 Galatasaray | 26 Şubat | Maç Sonucu

hagi unutulmaz futbolculuğuyla hafızalarmızda iyi olarak kalsın teknik drk. olmasın olmamalı çünkü beceremiyor. mecburmuyuz ki hagiyi teknik drektör olarak takımın başına getirmeye bırakın bu işin geçmişini kitabını almış kompleksi olmayan biri gelsin.

hagiyi ,hakanı şaşı ve bunun gibilerini çok seviyoruz ama gelmesinler ne olur futbolculuk başka bu iş başka galatasaray yetiştirme yeri değil başarı sağlamış olan gelsin

fatih terim mustafa denizli tolunay ertoğrul abdullah avcı bunlar gelsin........

ortada takım kardeş neden bahsediyon.adamın çağırdı 2 elemanda gayet iyi.bizim türklerde iş yok

fatih terim mustafa denizli tolunay ertoğrul abdullah avcı bunlar gelsin........

Tolunay 'ı, Ertuğrul 'u daha maça bile çıkmadan çok fazla eleştiren olur. Camia kesinlikle kabullenmez.

Avcı 'yı desen ilk kötü sonuçta asar medya.

Bu noktadan sonra bizim ilacımız TErim 'den başkası olamaz (ki ona da çok tepki var camia içinde).

Devre arasın ligi 15 yenilgi ile bitiririz diyordm. Şimdi düzeltiyorum 17 yenilgiyle bitiririz.

Tolunay 'ı, Ertuğrul 'u daha maça bile çıkmadan çok fazla eleştiren olur. Camia kesinlikle kabullenmez.

Avcı 'yı desen ilk kötü sonuçta asar medya.

Bu noktadan sonra bizim ilacımız TErim 'den başkası olamaz (ki ona da çok tepki var camia içinde).

Terimin geleceğine inanıyo musnuz?o adamın bir kariyeri var bir ismi var.biliyor ki Galatasaraydan daha bişe olmaz gelmez tabikide

Şöyle soralım, kariyeri iyi bir teknik direktör bu yönetimle çalışmak ister mi? Sorun hala hoca da mı? Hagi'yi göndermek, hele bu mağlubiyetlerden sonra o kadar kolay ki... Peki ya sonrası? Adnan Polat ve sezgin ile çalışacak Mourinho'ya acımaz mısınız? Rijkaard'da olduğu gibi sıkarsınız sıkarsınız dişinizi, en sonunda istifa diye bağırırsınız. Öğrenilmiş bir şey varsa şimdiye kadar, sorunların teknik direktörlerde olmadığıdır. Kalitesiz yönetim, kalitesiz futbolculardır sorun.

Yönetim de kalitesiz, futbolcu da kalitesiz, teknik direktör de kalitesiz.

Bi de iyi tarafından bakın. Tarihe tanık oluyoruz. 10 sene içinde Galatasaray'ın en zirvesini de dibini de gördük. Büyüklerimizden dinleyecek çok şeyimiz kalmadı. Ama çocuklarımıza anlatacağımız çok başarı ve rezalet var.

Bi de iyi tarafından bakın. Tarihe tanık oluyoruz. 10 sene içinde Galatasaray'ın en zirvesini de dibini de gördük. Büyüklerimizden dinleyecek çok şeyimiz kalmadı. Ama çocuklarımıza anlatacağımız çok başarı ve rezalet var.

çok güzel yere temas ettin.tbrk.

Şöyle soralım, kariyeri iyi bir teknik direktör bu yönetimle çalışmak ister mi? Sorun hala hoca da mı? Hagi'yi göndermek, hele bu mağlubiyetlerden sonra o kadar kolay ki... Peki ya sonrası? Adnan Polat ve sezgin ile çalışacak Mourinho'ya acımaz mısınız? Rijkaard'da olduğu gibi sıkarsınız sıkarsınız dişinizi, en sonunda istifa diye bağırırsınız. Öğrenilmiş bir şey varsa şimdiye kadar, sorunların teknik direktörlerde olmadığıdır. Kalitesiz yönetim, kalitesiz futbolculardır sorun.

ya arkadaş bu kadro peki eksi averajda olacak bir takımmı. evet cogu futbolcumuz yeterli degil ama serkanın cıkması gerektigi cok acık belli oldu. ama o baktı. onun icin teknik direktörü sucsuz görmek yanlış olur..

sol bek icin kurtulduk dedik, sag bek basimizi agritti.

bu kadar kolayca bir mac verildigini hayatimda görmedim.

istanbuspor hic yok, adeta maci hediye edip kendi kendimize verdik.

adamlar iki keren öne geldiler mac bitti!

bukadar aciz bir savunma hatti birdaha yok.

birde birkeren su takimi cift forvete cevirin günahmi olacak!!!

zaten hakemde sagolsun maci cevirememiz icin elinden geleni yapti

bu kacinci hakem fiyaskosu. sanki böyle pozisyonlari icin firsat kolluyorlar!

Adnan Sezgin istifa etsek mis!!!!

kaynak: kanaltürk

biktim su tek forvetli sistemlerden, GALATASARAYA aykiri bir sistem birkeren.

GS türkiyede tek forvet oynamaz!

bana sorarsan bu takimda "illa kalmali" denebilecek futbolcu yok. baros, arda, sabri dahil.

yok artik ya yok ettiler. galatasaray diye bir futbol takimi yok. maalesef ailemden biri kadar sevdigim hagi ilede olmayacak. yokuz resmen yokuz....

deli olacam...

belki dogru taslar yerinden oynar diye hincal gibi sonlarda ibb´yi destekledim vallahi billahi...

simdikinden 180 derece farkli bir futbol yönetim anlayisi gelmezse toparlanmamiz yillar alir.

su anki takimdan baros, kazim, culio, stancu, anil belki kewell ile neill ve diger altyapidan gelen taninmamislar disinda kimsenin ama gercekten kimsenin kurus kredisi yok artik taraftarda.

yeni ve tökezleme kredisi olan bir takim seneye cikmaliki taraftar benimseyebilsin.

ben artik baris ayhan mustafa servet cana serkan gökhan balta gibi adamlari sokakta görsem dövmek isterim, birak krediyi...

burada ne oyun sistemini ne hagiyi ne futbolcuları şunu bunu konuşmanın bir manası yok.

Başkan ve yönetimin artık ayrılması gerekiyor kulübün başından.

bunlar göreve devam ettiği sürece hiç bir fark olmayacak.

sezonun başında ayrılmalıydılar, bu kadar zamanımız ziyan oldu.

gelecek seneyi kurtaralım.

Zaten ligde yokuz , hepimizin günü rezil oluyor biliyorum renktaşlar ama bu kadar sinirlenmeyin boşuna zaten bu takımın kapasitesinin lideki karşıliğı bu, sizin benim üzüldüğümüze değmez gülün gecin.

ya arkadaş bu kadro peki eksi averajda olacak bir takımmı. evet cogu futbolcumuz yeterli degil ama serkanın cıkması gerektigi cok acık belli oldu. ama o baktı. onun icin teknik direktörü sucsuz görmek yanlış olur..

Ben BAM-servet-h.balta-sakat kewell-sakat arda-sakat pino-sakat baros ile bu işin yürümeyeceğine inanıyorum. Ben genel anlamda söylüyorum sorun teknik direktörlerde değil diye. Fatih Terim o kadar takım çalıştırdı iyiydi de, bize 2. gelişinde mi kötü teknik direktör oldu? Ya da Rijkaard?

Geleneksel olarak teknik direktör harcıyorsak sorun nerede? Kurtulmak istediğimiz yerlilerin çoğunun alınmasında ve takımda kalmasında yönetimin sorumluluğu var. Servet-Hakan Balta ve BAM'ı Rijkaard da mecburen oynattı, Hagi de. Sezer Öztürk-Ali Turan-Ufuk Ceylan-Mehmet Batdal-Musa Çağıran bedava düşsün diye ne parandeler atıldı, ne kavgalar edildi. Şimdi Kayseri'den, Manisa'dan,Buca'dan kolay kolay futbolcu alabilir miyiz?

Hagi gider yarın Fatih Terim gelir, bak bunlar milli sol bek,sağ bek ve stoperlerimiz diye tanıştırıp eh işte bütçemiz de kısıtlı dersen, eldekilerle çeşitli varyasyonlar dener.

Zaten bu enkazın üzerinden Hagi seneye kalırsa baştan kaybederiz o yüzden kesin gidecektir Hagi. Ben yabancıulardan da sadece Baros ve Culio'nun kalacağını düşünüyorum.. Hatta Culio bile Hagiden sonra duman olabilir...

Gidecekleri yazmaya gerek yok kalacaklar zaten az.

Bu takımda kalacak yabancılar: Neill(defans),Culio(joker),baros(forvet),stancu(forvet,sol açık DEĞİL),Pino

Kalması gereken Türkler: Arda,Emre ,Yekta,sabri,servet(malesef),çağlar

şu futbolcu gitsin, bu futbolcu gitsin muhabbetinin hiçbir anlamı yok.

kim gitse kim gelse de değişen birşey olmayacak. başkan yönetim kadronsun tümüyle değşimesi lazım geliyor.

burnumuz kötülükten kurtulamaz.

Üst Alt