STSL 10/11 H:23 | İstanbul BB 3-1 Galatasaray | 26 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:23 | İstanbul BB 3-1 Galatasaray | 26 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:23 | İstanbul BB 3-1 Galatasaray | 26 Şubat | Maç Sonucu

Biraz hafızamızı yoklayalım Bülent Korkmaz hocamız olmuştu yeniliyoruz Kewell çıkıp Mehmet Güven girmişti,kaleye gidememiştik..

Hagi başımızda yeniliyoruz ama dakika 90 olmuş oyuncu değişikliği yapıyor..

İşte işin özü bu..

Hocalık,oynamaya benzemez!

Suç Hagi'de degil onu getiren zihniyetlerde

Bu adamın nerde basarısı varda burda basarılı olacak

Şimdi oyuncu değişikliği için ben Adnan Polat'a mı kızacağım?

Yaptığı her hamle saçma sapan olan,bozuk saat kadar bile organizasyondan uzak yönetime kızacağız tabi ki.Hagi zaten bu iş için yetersizdi.Benim gibi Galatasaray aşığı bile Hagi'ye taparcasına sevgisine rağmen ilk başta Daum ile adı geçtiğinde(gelmeden önce) Daum'un bile daha iyi tercih olacağını düşünüyorsa zaten bir saçmalık yok mu o işte.

Yönetimi, Lisesi, Futbolcusu, Teknik direktörü, Yıldızı, Genci, Türkü, Yabancısı Ayırt etmeden ALAYINI göndermeli. Yeter ulan Bu taraftara bu ruhsuzları izletiyorlar.

Yetti artık arkadaş! Yetti!

Yönetimi, Lisesi, Futbolcusu, Teknik direktörü, Yıldızı, Genci, Türkü, Yabancısı Ayırt etmeden ALAYINI göndermeli. Yeter ulan Bu taraftara bu ruhsuzları izletiyorlar.

Yetti artık arkadaş! Yetti!

Artık şu ruh muhabbeti de bizim UEFA kupası muhabbetine döndü.Ruh diye bir şeyin çok da önemi yok.İyi takım var kötü takım var.Kötü takım zaten kötü olduğu için mücadele de etse bir şey olmaz ondan.İyi takım,iyi TD,başarılı yönetim,taraftar birleşirse zaten o RUH DİYE ÇAĞIRDIĞIMIZ DA GELİR ORAYA MERAK ETMEYİN.Bu takımın ruhu olsa ne olur allah aşkına,Hakan Abidal,Sabri Alves,Arda Messi,Kazım Pedro'mu olacak.Yoksa BAM bir anda BİX mi olacak.

gs li olmak acı çekmek mi ya? nedir bu yaw, sabrinin orta sahada ne işi var stancunun sol açıkta ne işi var, yürümeye mecali olmayan kazımın sağda pinonun kulübede ne işi var, sarp ın gs de ne işi var, bi tek bizmi görüyoz bunları...

gs li olmak acı çekmek mi ya? nedir bu yaw, sabrinin orta sahada ne işi var stancunun sol açıkta ne işi var, yürümeye mecali olmayan kazımın sağda pinonun kulübede ne işi var, sarp ın gs de ne işi var, bi tek bizmi görüyoz bunları...

İşte burda Zeka faktörü ön plana çıkıyor. Acaba bizim takımın teknik ekibinin zeka seviyesi mi geri? Bunu ciddi ciddi düşünür oldum.

şu yönetim kadrosun altına yıldızlar karmasınıda koysanız kar etmez. gene bir yerlerden sorunlar fışkırmaya devam eder.

yönetim ve başkanın tamamen kazınması lazım.

oyunculara yada hocaya bakmayın arkaplanla bakın.

tabi ki bu sonuçların asıl sebebi en başta yönetim, nerde beleş oraya yerleş felsefesi ama bizden çok daha düşük kalitedeki oyuncularla maç kazanan takımlar var, en yakın örneği İBB. orta sahada pas yapan oyuncumuz yok, servetle cana paslaşıp uzun topla barosla oynamaya çalışıyolar, bu maçta dikkatimi çen diğer noktada rüzgarı arkamıza almışız ilk şutumuz 17. dakikada....

Yaptığı her hamle saçma sapan olan,bozuk saat kadar bile organizasyondan uzak yönetime kızacağız tabi ki.Hagi zaten bu iş için yetersizdi.Benim gibi Galatasaray aşığı bile Hagi'ye taparcasına sevgisine rağmen ilk başta Daum ile adı geçtiğinde(gelmeden önce) Daum'un bile daha iyi tercih olacağını düşünüyorsa zaten bir saçmalık yok mu o işte.

Alpay hocam Hagi geldiği gün söyledim günü kurtarmak için getirildi,ve sezon sonu kesinlikle gidecek diye,daha maça çıkmamıştı..

Galatasaray'ın hocası olmak bir karizma ister,Hagi'de futbolcu karizması var,ben onu Asy'de yumruk show yaparken tamam dedim senden hoca felan olmaz,bir kere bir ağırlığı yok,oyuncu değişiklikleri ''Fm terk'',Sabri'den yaratıcı bir oyuncu olmayacağını 7 mahalle bilir,anlamıyorum nasıl bir mantıkla yönetiliyoruz..

Tugay'a sempatim git gide azalıyor,bari Hagi görmüyor o niye orda,hocam yahu İnsua var şuraya sol bek,şurada bir Yekta var deneyelim niye demiyor,Yekta'dan sağ açık oynatmaya çalışıyor olmaz kardeşim yok öyle bir futbol..

Hele Galatasaray'ın kanat oyuncusu markaja çok alışkın olmalı ne fizik ne hız olarak o özelliğe sahip değil oynayacağı tek yer orta 3lünün sağ içi başka yerde oynayamaz..

Zapata tam bir facia Hagi nasıl güvendi anlamak mümkün değil,S.Bükreş gibi dandik bir takımın kalesini koruyamayan adamı ne diye getirirler anlamıyorum..

''hakem hakli beyler''

uzgun oldugum halde, boz baykuslarin bu pankartina baya guldum

hagi seni teknik direktor yapan adamin ben. 10 dakka kalmis pino yeni giriyo.

Utasınlar be utansınlar koskoca camiayı ne durumlara düşürdüler antu da bile adamlar ilk biz koycaz diyolar aslantepede su takımı ne hale getirdiler.

Üst Alt