STSL 10/11 H:27 | M.P. Antalyaspor 3-0 Galatasaray | 4 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 78 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:27 | M.P. Antalyaspor 3-0 Galatasaray | 4 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:27 | M.P. Antalyaspor 3-0 Galatasaray | 4 Nisan | Maç Sonucu

Necati süper,olağanüstü bir 3.forvet olur bize.

Cevap: STSL 10/11 H:27 | M.P. Antalyaspor 3-0 Galatasaray | 4 Nisan | Maç Sonucu

Daha yeni geldim. Skoru yeni öğrendim. Kadroyu yeni gördüm. Serkan'ı hala bırakın 11'e, 25 kişilik kadroya alan adama hoca demem. Bu adam, topçu değilim diye bas bas bağırıyor.

Ali Turan'lı defans, Necati'li forvet...

takım çok kötü durumda olduğu için, bütün oyuncular asıl kalitelerinin altında görünüyor

culio, cana, arda gibi oyuncular temel alınıp genç bir oluşuma gidilmeli

gerçi ardanın giovani dos santosa yaptıklarını unutmamak lazım, bu tehlikeyi iyi yönetebilmek gerek

Stres atin gencler

[video=youtube;ffQoupN0Sbs]https://www.youtube.com/watch?v=ffQoupN0Sbs&feature=related[/video]

bu takimin alt yapisinda bir sag, bir sol bek, bir orta saha cikmiyor ise ne diye alt yapimiz var bosuna para harciyoruz ?????

Ali Yavaş'ı gönderip alt yapıyı dağıtırsan böyle olursun..Gelen hocalar tırsak zaten..

bu kadar mağlubiyetten sonra tranzon'dan puan alıp feneri şampiyon yaparlarsa o zaman gerçekten bir şeyler olur.antalya havaalanındaki karşılamayı arayacak duruma düşerler.benden sölemesi...

iyide takim düsüyor taraftara ne bu durumda fenerin veya trabzonun sampiyon olmasindan.

önce bir kendi durumuna bakman gerekiyor.

boşuna tartışıyorsunuz tsyi yenecek miyiz diye

takımda birlik yok, bütünlük yok, herkes ayrı telden çalıyor, hırs yapıp kart gören bile yok

yenmemiz mümkün görünmüyor

Yeni gelen yönetim takıma iyi bir mentor getirmeli. (İngilizce de bilmesinde fayda var.)

iyide takim düsüyor taraftara ne bu durumda fenerin veya trabzonun sampiyon olmasindan.

önce bir kendi durumuna bakman gerekiyor.

Takım düşmez merak etme.Birkaç puan kurtarıyor bizi.Gidecekler takımlar hemen hemen belli.Benim korkum bu kadar onursuz oynamayı adet edinmiş futbolcu topluluğunun yarın gidip de Trabzon karşısında bize onur abidesi kesilmesi.Yoksa 1 mağlubiyet eksik ya da fazla çok fazla şeyi değiştirmez.Yeter ki Trabzon'un önünü kesmeyelim.

Takım düşmez merak etme.Birkaç puan kurtarıyor bizi.Gidecekler takımlar hemen hemen belli.Benim korkum bu kadar onursuz oynamayı adet edinmiş futbolcu topluluğunun yarın gidip de Trabzon karşısında bize onur abidesi kesilmesi.Yoksa 1 mağlubiyet eksik ya da fazla çok fazla şeyi değiştirmez.Yeter ki Trabzon'un önünü kesmeyelim.

nasil bir kac puan kurtariyor? daha alinacak 21 puan var, kac puan fark var arada ?

en az iki mac kazanman gerekiyor sen bunu bu takimla mümkün oldugunu görüyormusun?

En azından bir hedefimiz var artık küme düşmemek ligde kalmak.

Merak etmeyin şu halimizle değil Trabzon'u Bergamaspor'u yenemeyiz.

Üst Alt