STSL 10/11 H:27 | M.P. Antalyaspor 3-0 Galatasaray | 4 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:27 | M.P. Antalyaspor 3-0 Galatasaray | 4 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:27 | M.P. Antalyaspor 3-0 Galatasaray | 4 Nisan | Maç Sonucu

Bazı arkadaşlar kadronun tamamen yenilenmesi gerektiğine dair yorumlar yazmış.

Her ne kadar ütopik olsa da haksız sayılmazlar. Aklı selim davranıp saymaya kalksak 10 oyuncuyu bırakır mıyız takımda bilemiyorum.

Asıl hayret verici olay ise futbolcular ya da bizim futbolcu sandığımız şahısların, ellerine gelen kaçıncı şansı göz göre göre tepmeye devam etmeleri.

2 Teknik direktör değişikliği yapıldı, işe yaramadı.

Geçen hafta belli oldu ki artık yönetimde çok yakında değişecek.

Biraz zeka kapasitesine sahip bir insan kendine bundan pay çıkarır, nemalanmaya çalışır.

Şu kalan bilmem kaç haftada ' biraz hırs, biraz mücadele yapayım da en azından sezon sonu oturup konuşmaya yüzüm olsun ' der.

En azından ben öyle derdim.

Ama bakıyorsun adamlara bir pervasızlık, bir boşvermişlik, bir vurdumduymazlık almış başını gidiyor.

Gerçekten inanamıyorum.

Beyzadeler taraftardan dolayı rahatsız olmuş da, terapi boşuna gitmiş.

Acaba sizin bu taraftarı uğrattınız deformasyonu kaç terapi seansı giderecek ? Hiç düşündünüz mü acaba ?

Sezon sonu transfer görüşmelerinde herhangi bir tanesi anlaşmazlığa düşüp,

'Bizler profesyoneliz' tadında bir açıklama yaparsa, açıkçası yüzlerine tükürmek lazım.

Cevap: STSL 10/11 H:27 | M.P. Antalyaspor 3-0 Galatasaray | 4 Nisan | Maç Sonucu

Trabzon'a da yenilin sonra ne yaparsanız yapın!

koskoca galatasarayı ligde 13. lüğe averajıda -8 e getirdiniz diyecek söz yok :eek:

Trabzon maçını da kaybedin de, sonra ne halt ederseniz edin. Biz Galatasaray'ı kişiler için değil. Kendine özgü oluşuyla sevdik. Bundan sonrada bir şey değişmez. Yine severiz. Ama, bir insanın sevdiği her zaman ona kötü haberler verince karşısındaki de yıpranıyor normal olarak. Her ne olursa olsun, Galatasaraylılık duruşundan taviz vermeyeceğiz. Sefasını sürdük, cefasını da çekeriz.

Pino-Barış değişikliği maçın bizim adımıza bittiği andı. Barış ve Serkan sağolsun maçı katlettiler. Ayrıca Stancu'nun sağ açıkta oynaması çok yanlıştı.

Bişey merak ediyorum,bize yenilirseniz Küme korkunuz olacak mı? Hayır..Herkese yenilirsiniz gelir bizim maça asılırsınız..4-2'lik maçı unutmuyorum..hiçbir iddaanız yokken gelip Avni Akerde yenmiştiniz bizi...İyi olan Kazansın

Bişey merak ediyorum,bize yenilirseniz Küme korkunuz olacak mı? Hayır..Herkese yenilirsiniz gelir bizim maça asılırsınız..4-2'lik maçı unutmuyorum..hiçbir iddaanız yokken gelip Avni Akerde yenmiştiniz bizi...İyi olan Kazansın

Ne yapalım yani ? Maça çıkmayıp, hükmen falan mı yenilelim ?

Bahsettiğiniz camia şanlı bir geçmişi olan ve bu ülkeye tatmadığı başarıları tattıran bir camia.

Çıkar gücü oranında aslanlar gibi oynar. İddiasız olmamız, onursuz olduğumuz anlamına mı geliyor ?

Haddi aşan yorumlardan hem de aslan yuvasında sakınmanızı salık veririm.

Ben de şu tabloda Trabzonspor'un şampiyon olmasını isteyenlerdenim ama kalkıp böyle yorumlarla size olan sempatimizi antipatiye çevirmeyin derim!

Gonlunu ferah tut.Hagi olsaydi yenme ihtimalimiz vardi ama simdi yok .Stres yapmadan sakin oynayin rahat alirsiniz maci.

Siz hala Galatasaray'ı izlemeye devam mı ediyorsunuz.

Şahsen ben 2 hafta önce bıraktım. Ohh ne stres ne sıkıntı. İşime gücüme bakarım 2 saat kaybetmem.

Yazıktır günahtır şu hale bak ya.

Bende birşey merak ediyorum, sen kendi takımına güvenmiyor musun ? Trabzonspor hem oyuncu kalitesi anlamında, hemde mental anlamda Galatasaray'dan kat ve kat üstün.

Ergun Gürsoy ve Hakan Şükür Trabzonspor 'un şampiyonluğunu istemişti maçtan önce. Medya ve bilmem ne fener yöneticileri başka tarafa çekip yatacağımızı ima etmişlerdi. O gazla 4-2 yenmiştik.

Bu takımın kapasitesi Trabzonu falan yenecek güçte değil istese bile.

Don't panic. Trabzon normal futbolunu oynasın yeter. Maçın başında bir gol farka götürür. Her zaman söylüyorum G.Saray'da takımı satan oyuncular var. Taraftara tavır yapıp, ruhsuzca sahaya çıkan futbolcular var. G.Saray'da futbolcu yancısı teknik adam ve yöneticiler var. Şu rezil tabloya rağmen bir futbolcu bile kadro dışı bırakılmıyor.

Ama hala taraftar futbolculara sahip çıkmıyormuş. ha ha ! Ulan futbolcular giydikleri formaya sahip çıkıyorlar mı ki?

trabzon bizi yenemicek.biz farklı galip geleceğiz.

Bu durumda ki takımlar,kendilerini bir nebze olsun affettirmek için oynarlar..biz sizi en iyi zamanınızda Ali Sami Yen'de 5-3 yenmiştik 1998'de o bakımdan söledim

Bu durumda ki takımlar,kendilerini bir nebze olsun affettirmek için oynarlar..biz sizi en iyi zamanınızda Ali Sami Yen'de 5-3 yenmiştik 1998'de o bakımdan söledim

Valla mac seyircili olsa Trabzonu desteklerdik ,o derece yani.Stres yapmayin yeter.

Herkese yenilip Trabzonu yenersek cinnet geçirecek Galatasaraylılar tanıyorum :eek:

Nuri farkinda misin bilmiyorum ama maca biz cikmiyoruz, futbolcularimiz var onlar cikiyor

"GS'a havaalaninda kufur eden taraftar sayisi: 20. Tribune gelen: 40. Rezalete imza atan futbolcu sayisi: 30+ . Utanan yonetici sayisi: 0...

Bülent Timurlenk güzel yazmış.

Trabzon maçında hepsi aslan kesilir.Feneri tekrar lider yaparız hiç kuşkum yok.

Üst Alt