STSL 10/11 H:27 | M.P. Antalyaspor 3-0 Galatasaray | 4 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:27 | M.P. Antalyaspor 3-0 Galatasaray | 4 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:27 | M.P. Antalyaspor 3-0 Galatasaray | 4 Nisan | Maç Sonucu

Nihat doğandaki azim bizimkilerde olsa üstlerde olurduk..

Cevap: STSL 10/11 H:27 | M.P. Antalyaspor 3-0 Galatasaray | 4 Nisan | Maç Sonucu

muhabbete doyum olmaz arkadaşlar

yarın iş var

Allah'a emanet olun Hayırlı Akşamlar arkadaşlar

kendinize iyi bakın

nasil bir kac puan kurtariyor? daha alinacak 21 puan var, kac puan fark var arada ?

en az iki mac kazanman gerekiyor sen bunu bu takimla mümkün oldugunu görüyormusun?

Açıkçası böyle birşeyi düşünmüyorum bile.Asıl üzücü olan bugün burada bunları konuşmamız.Koskaca Galatasaray'ı ne hale getirdiler.Hakan Balta sakatlanmış.Zaten varlığıyla yokluğu birdi.Seneye olmayacakların başında geliyor kendisi.Umarım bu Galatasaray formasıyla son görüşümüz olur kendisini.Paftan genç bir çocuk getirsen daha fazla hırs ve azimle oynardı inanın.

beyler hepinize iyi geceler yarın okul var.

bugün bunu anlanadim ki.. Rijkaard düyanin SAF ve Mourinho dan sonra en iyi TD si!!!! (nokta)

Yok arkadaş bu takım bu kadar küme düşebilecek kadar kalitesiz değil, birşeyler var bu işte;

- bilerek oynamayan takım

-bir tekmede ben vurayım diyen hakemler

- sesini çıkarmayan basiretsiz yönetim

-olağanüstü şansızlık

Lütfen ya bana bir kişi ya bir kişi Pino - Barış değişikliğini izah etsin !!!!!!

Lütfen ya bana bir kişi ya bir kişi Pino - Barış değişikliğini izah etsin !!!!!!

Her gelen bir deneyecek işte. Uzaktan batıklarında ben gelince gazı veririm oynarlar diyor. Biraz mantıklı olmak gerek artık. Yeni baştan deneye deneye bitirdiler bizi resmen. Umarım yeni gelecek yönetim de motive etme hatasına girmez.

Her gelen bir deneyecek işte. Uzaktan batıklarında ben gelince gazı veririm oynarlar diyor. Biraz mantıklı olmak gerek artık. Yeni baştan deneye deneye bitirdiler bizi resmen. Umarım yeni gelecek yönetim de motive etme hatasına girmez.

Abim bu teknik direktörlerin hepsi mi aynı anlamadım ki hepsi aynı kafadan 4. bi değişiklik olsa 100 de 100 ayhan da girerdi oyuna.

Çok dedik.Zapata yenilecek golü yiyor ama Ufuk yenilmeyecek golü yiyor diye.2.golde duruşuna bakın.Bu mu kalecilik.At şu tarafıma dedi.Spikerler aptal aptal bugün iyiydi diyorlar.Ne iyisi spikerler iyi dediği sırada adam ilk yarıda 2 kez yanlış çıktı.Yetmedi denizin pozisyonda da yetmedi.Lan akıllanır dedi bu kadar mı aptal olur kaleci dedik adam yine saçma sapan yere çıktı penaltı yaptırdı.

Yapılan değişikliklerde kötüydü.Arda çıktığında niye Mustafa girdi.Ben anlamadım nasıl olsa maç bitmiş koy başkasını.İlk yarı 5 ofansif oyuncuyla oynuyoruz 0-0ken.Maç 3-0 olmuş 3 defansif ön liberoyla oynuyoruz.

Sahada çıkması gereken ilk kişi Kewelldı.

maçı izlemedim

daha doğrusu 15 dakika bakıp kapattım

artık midem kaldırmıyo Galatasarayın bu hallerini

dayanamıyorum izlemeye

ama şunu soruyorum

o maçta a2 takımından 5-6 futbolcu oynasaydı

3-0dan daha mı çok fark yerdik ???

Bu sene Basket Takımlarımızdan gerisi hayal kırıklığı hüsran

O yüzden Basketçilere destek verelim biz nasıl olsa kümede kalırız.

Üst Alt