STSL 10/11 H:32 | Galatasaray 3-1 Kasımpaşa | 9 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:32 | Galatasaray 3-1 Kasımpaşa | 9 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:32 | Galatasaray 3-1 Kasımpaşa | 9 Mayıs | Maç Sonucu

Ben tasvip etmiyorum düşüncelerinizi, size göre doğru olan bir şeyler başkalarına göre yanlış olabilir. Olaya bakış açınız da hiç etik değil. Eğer bahsi geçen oyuncu sanıldığı kadar hain biri olsaydı yani sizin deyiminizle söylüyorum, bu formayla oynarken bu kadar çaba sarfedip gol atmak yerine yatar sezonun bitmesini beklerdi.

İstediğini düşünmekte özgürsün, sadece ikili tartışmaya girme benimle yeterli. Çünkü ben senin yorumuna katılırım yazarım, katılmam yazmam veya sana bulaşmadan hayır bu böyle değil derim. ''Servet hain değil'' diyorsun, ben bu yorumun için sana sen nasıl GSE oldun diyor muyum? Hayır demiyorum. Olayı kişiselleştirmeye gerek yok. Hain demek bana göre hakaret değildir. Eğer hakaret-küfür-argo olduğunu düşünüyorsan, mesajımı raporlarsın gereken cezayı bende alırım. Benim bir fazla özelliğim yok normal üyelere göre. Uzamasın, iyi geceler.

İstediğini düşünmekte özgürsün, sadece ikili tartışmaya girme benimle yeterli. Çünkü ben senin yorumuna katılırım yazarım, katılmam yazmam veya sana bulaşmadan hayır bu böyle değil derim. ''Servet hain değil'' diyorsun, ben bu yorumun için sana sen nasıl GSE oldun diyor muyum? Hayır demiyorum. Olayı kişiselleştirmeye gerek yok. Hain demek bana göre hakaret değildir. Eğer hakaret-küfür-argo olduğunu düşünüyorsan, mesajımı raporlarsın gereken cezayı bende alırım. Benim bir fazla özelliğim yok normal üyelere göre. Uzamasın, iyi geceler.

Ben hür irademle yazdım. Yine olsa yine yazardım. Çünkü sizin için çok basit olan kelimeler argo niteliği taşımasa da çok ağır olabiliyor. Haksızlığın karşısında susan dil şeytandır. Ben susmam, iyi geceler.

Evet Servet gol attı şampiyon olduk, 40 puanlık bir goldü.

Servetin attığı 1 gol ile içine ettiği 20 maçı silen taraftarlardan utanıyorum.

Bana hain olduğunu gösteren delalet-i kat'i ve elle tutulur bir şeyler gösterin. Sizin söylediğiniz olay, bu oyuncuyu ben şunları yada şunları yaptığı için sevmiyorum tarzında bir şey, olayı öyle empoze etmişsiniz ki kendi düşüncelerinizle birlikte ileriye taşımışsınız.

Tekrar yaziyorum;

Servet: "Bana guvenilmedigi yerde oynayamam veya oynayamıyorum".

Yazdigim mesaj yanlis anlasildi ve yanlisti,özür diliyorum hepinizden ve o arkadastan.

Evet Servet gol attı şampiyon olduk, 40 puanlık bir goldü.

Servetin attığı 1 gol ile içine ettiği 20 maçı silen taraftarlardan utanıyorum.

Özgür taraftarda ikiyüzlü tekrar ediyorum; Servet Fenere galibiyet golü atsa hepsi havalara uçar.Ne yuhalaması?

A2 yi takip ediyorsun heralde Mete.

Ugur diye bir orta saha oyuncusu var, gecen ki Besiktas macinda da biraz dikkatimi cekmisti, ilk yariyi izlmeistim gerci sadece.

Genel olarak nasil bir oyuncudur?

Ediyordum. Son bir kac aydir islerimin yogunlugundan dolayi hic takip edemedim.

Servetin 2007-2008 sezonundaki servet olacağını garanti etmeliler seneye takımda kalmasını istemem için.

ayhan bam ın a sı ya şimdi..

b ve m gidince tek kalacak ve kalite olarak onlardan iyiydi zaten üzümlere bakarak karardı..

seneye yaşına rağmen kalmalı yekta ve ayhanla rotasyon ve ağabeylik yapmalı..

tribundergi Tribun Dergi

Bilgin Gokberk: "Unal Aysal portfoyu yuksek bir adam. Chelsea'den zirt diye 4 adami GS'a getirebilecek bir adam."

Üst Alt