STSL 10/11 H:6 | Galatasaray 3-1 İstanbul BB | 26 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:6 | Galatasaray 3-1 İstanbul BB | 26 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:6 | Galatasaray - İstanbul BB | 26 Eylül | 19.00

bu tempoda oynarsak, yeni bir kocaeli faciasina hazir olalim,takim zerre kadar futbol oynamiyor,nasil güveneyim bu takima, Galatasaray 0-2 IBB

bana bir tane sebep ver ümitli olmak icin, varsa polyanaciligin babasini yapacagim, sadece bir tek sebep?

yahu tamamda, durmadan fark yeriz yok 5lik oluruz, senin mesajlarına ne zaman denk gelsem GS lehine birşey göremiyorum çok enteresan gerçekten, neyse.

yahu tamamda, durmadan fark yeriz yok 5lik oluruz, senin mesajlarına ne zaman denk gelsem GS lehine birşey göremiyorum çok enteresan gerçekten, neyse.

sana koymuyormu Galatasaray'in acinacak halde olmasi?Bütün takimlar bizle dalga gecer gibi oynuyor,bizim oyuncularda öylesine oynuyor iste,Buca'ya karsi bile 1-0 in üstüne yatar olduk, bu takimdan ne bekliyorsun sen?Kadro iyi falan da degil.Sezon sonunda "yine hakli ciktim" demek istemiyorum ama yine hakli cikacagim.Polyanaciligin ne gibi bir getirisi var bize?2 Senedir ondan dolayi bu hallerde degilmiyiz, gecen seneyi cok iyi hatirliyorum, herkesde rakipleri kücük görme durumu vardi, yok efendim haksiz rekabetmis de yok efendim elano varmis da yok keita varmis, gördük elano'yu Vasat kelimesine uyan en iyi Futbolcu, Keita'ya lafim yok ama bugüne gelirsek, Takimda haddiden fazla vasat oyuncu var, özellikle de Yerliler gerci onlar vasat bile degiller...

benim anlatmak istediğim başkaydı, sen çok karamsarsın ve sürekli negatif yorum yapıyosun anlatabildim mi? sadece sebebini merak ettim bana ilginç geldi.

benim anlatmak istediğim başkaydı, sen çok karamsarsın ve sürekli negatif yorum yapıyosun anlatabildim mi? sadece sebebini merak ettim bana ilginç geldi.

karamsar yerine gercekci desek daha dogru olur,ben FM de Galatasaray'i alip gelene gidene 5 atip da buraya gelip yorum yazmiyorum, benim yorumlarin Gercek Galatasaray'la ilgili, sahada oynayanlarla ilgili

m. topal in bu takımda ne büyük yeri varmış halbuki...

Mustafa yerine Cana oynasın emınım ondekı 4lu daha rahat oynıyacak ozellıkle Misi daha cok top gelecek buda daha fazla pozisyon demek

Lorik Cana 11'e Please :)

Mustafa yerine Cana oynasın emınım ondekı 4lu daha rahat oynıyacak ozellıkle Misi daha cok top gelecek buda daha fazla pozisyon demek

Lorik Cana 11'e Please :)

en çok oynamasını istediğim adam ama rijkaarda hala şans vermedi şu adamı Pino'yu oynatmasın yer açsan yabancı kontenjanında

Galatasaray'dan Uefa Kupasını aldığımız dönemdeki futbolu beklemiyorum. Ancak sadece fiziki mücadele üzerine kurulmuş "İyi mücadele ettik. Önemli olan 3 puandı" klişesini de içime sindiremiyorum. Tamam zemin ağır olabilir, Arda, Sabri, H.Balta vs. takımın as oyuncuları sakat olabilir, yeni transferler takıma henüz tam manasıyla adapte olamamış olabilir ama yine de Bucaspor gibi çok mütevazı bir takım karşısında çok daha akılcı bir futbol beklerdim. Ayhan'ın 69. dakikada tamamen kişisel becerisiyle attığı gole kadar hiçbir tehlikeli gol pozisyonu yaratamayan takımın akıllıca oynadığını söylemek fazlaca saflık olur. Sonuçta karlı, buzlu, yağmurlu, rüzgarlı vs. uygun olmayan hava ve saha koşullarında oynayabilmekte iyi takım olmayı gösteren bir kriterdir. Çünkü takım olmak yardımlaşmanın, arkadaşlığın, uyumun ve profesyonelliğin en üst seviyede ortaya çıkmasıyla mümkün olabilir. Bunların şuan için Galatasaray'da olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim. Ancak çok ta karamsar değilim. Kalecimiz Ufuk, sol bekimiz İnsua her geçen gün gelişme kaydetmekte. Ayrıca Misimoviç gibi bir futbol virtiyözünün önderliğinde Kewell, Neill gibi profesyonellerle Arda gibi yaratıcı bir futbol zekasına sahip olmamız asla ümitsiz olmamamı gerektiriyor. Ve tabi Türkiyedeki en iyi, takımımızdaki tek santrafor Baros. Henüz Mehmet Batdal kendini ispatlayabilmiş değil. Bence Bucaspor maçına M.Sarp, Pino değilde Cana ve Aydın tercihleri ile başlansa çok daha diri ve ofansif bir futbol sergileyebilirdik. Pino'yu bu tür kritik maçlarda değilde öne geçtiğimiz ve açık alanlar bulduğumuz maçlarda rakibin gardını tamamen düşürmek için kullanmak daha iyi olabilir. Başka bir konu, uzun zamandır takip ediyorum duran top organizasyonunu en az 10 yıldır takımımızda göremiyorum. En son frikik golümüzü ne zaman attık? En son kornerden ne zaman gol attık inanın hatırlamıyorum. Rijkaard ve Neskens'in bu konuda hiç bir çalışma yapmıyor olması gerçekten çok ilginç. Elano gibi bir değerden faydalanılmaması da çok büyük bir kayıp. Sakat futbolcularımız iyileştikten sonra Sabri ve İnsua'nın devamlı kanat bindirmeleri yaptıkları, Cana ve Elano'nun ön libero oynadığı ve onların önünde Arda-Misimoviç-Aydın-Baros dörlüsünün kullanıldığı bir hücüm hattını düşlemek çok mu fantastik olur? Ne dersiniz?

İskender Alın

iskender+al%C4%B1n.jpg

Buna dikkat he :D

Bide sakatları varmış galiba.Taner,Barbosa falan

Bu maçı alacağız. Sonra Karabük deplasmanı var, orada da kazanırız. Kötü oynuyoruz ama en azından skoru koruyabiliyoruz artık. Kazanma alışkanlığı oluşmaya başladı yavaş yavaş. Birkaç hafta daha böyle idare edip formumuzu yavaş yavaş yükseltmeliyiz. Önümüzdeki 3 hafta çok çnemli. İBB, Karabük (D), Ankaragücü. 3'te 3 yapmalıyız. Beni asıl korkutan 9. haftadan sonrası. 9., 11., 13. ve 14. haftalar. Fenerbahçe deplasman, Trabzon deplasman, Kayseri deplasman, Beşiktaş içerde. Arada Manisa, Gençler gibi maçlar var, ki onları da normal şartlarda rahat almamız lazım. Bu sene Avrupa kupalarında olmayımışımızın en önemli dezavantajı forma girmemizin gecikmesi oldu. Bir türlü gerçek futbolumuzu oynayamıyoruz. Bu her takımda olur, Beşiktaş erken açtı sezonu ve erken forma girdi. Moralleri de yerinde. Biz daha Avrupa travmasını ve ilk iki haftayı atlatmaya çalışıyoruz. İşimiz kolay değil ama Fenerbahçe maçına kadar toparlamamız lazım.

Bence derbilerden bile zordur İbb maçı :D

Üst Alt