STSL 10/11 H:6 | Galatasaray 3-1 İstanbul BB | 26 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:6 | Galatasaray 3-1 İstanbul BB | 26 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:6 | Galatasaray 3-1 İstanbul BB | Maç Sonucu

Su lanet Sivas'a yenilecegimize, IBB'ye yenilseydik keske. Ciddi anlamda cok üzülüyorum Abdullah Avci gibi bir ADAMin böyle serefsiz insanlarin suclamalarina maruz kalmasina. Takmasin cok kafasina rica ediyorum, tüm Türkiye kimin ne oldugunu biliyor zaten.

Arkadaşlar ne olmuş

Murat Çevik denen dallama ne demiş Abdullah Hocaya ?

İBB Galatasaray'a yatıyo demiş sanırım . 1 2 gün önce mi ne . Abdullah Avcı da bağlandı . Bjk De ESES i yeniyo hep .Bizde mi bu açıdan bakacaz olaylara .Kayıtlarını istedi dava açacakmış . Murat da aradı tırsmış belli herkes sus pus oldu programda . İyi oldu

Galatasaray'ın 11'ine baktığınızda 'şampiyonluğa oynamaz bu takım' diyebilirsiniz.

Rıdvan Dilmen...

Galatasaray ideal kadrosundan cok uzak bir kadroyla sahaya cikti da dedi. Ben Arda disinda bu takima girecek oyuncu göremiyorum. Belki Sabriyi de sayabiliriz ama Serkan'in bugünkü oyunundan sonra da garanti degil yeri.

Sonradan form tutmak çok iyi bişey aslında sezonu geç açmanın faydalarını daha çok görebiliriz..

İBB Galatasaray'a yatıyo demiş sanırım . 1 2 gün önce mi ne . Abdullah Avcı da bağlandı . Bjk De ESES i yeniyo hep .Bizde mi bu açıdan bakacaz olaylara .Kayıtlarını istedi dava açacakmış . Murat da aradı tırsmış belli herkes sus pus oldu programda . İyi oldu

hadi ya iyi yapmış hepsi programda özür dileyip şerefsiz olduklarını itiraf etsin:)

Baros'da 1.derecede yırtık varmış,şu Karabük maçını da inşallah kazasız belasız atlatırsak milli takım arasına iyi gireriz dönüşte de Baros hazır olur,gerçi milli takım haftaları bize pek yaramıyor;Neill-Servet-Misimovic-Arda-Sabri-Kewell-Cana hepsi milli takımlara gidecek..

Offff Elano'yu 3e 5e bakmadan satıp,Michael Bradley'i alsaydık keşke.

Bu büyük takim topcusu degil lafini Ridvandan mi ögreniyorsunuz? Büyük takimdan kastiniz nedir ayrica? Sabri'nin, Ayhan'in, Sarp'in, Aydin'in, Servet'in, Hakan Balta'nin, Baris'in sürekli oynadigi bir takimin oyuncusu mu degil Cana? Komik olmuyor mu biraz?! Marsilya, Sunderland gibi takimlarda kaptanlik yapmis bir adam mi büyük takim oyuncusu degil? Türkiyenin en büyük 2 takimindan birini, yüzüncü yilinda nerdeyse tek basina sampiyon yapan bir adamin, vasat bile sayilmayacak bir takimda oynayamadigi ligde kaptan olmus bu büyük takim topcusu olmayan adam 2. senesinde. Ridvan izlemis mi hic o ligleri acaba? Sanmiyorum. Daha 2 sene öncesine kadar bu Ibrahimovic hangi takimda oynuyordu Güntekin, diye soru soruyordu zira..

"Büyük takım topçusu değil" bir deyimdir. Galatasaray gibi UEFA ve Süper kupa şampiyonu olmuş bir klüpte olması gerekeni yani ideal oyuncuyu anlatan bir halk deyimidir. Cana istenilen düzeyde, ideal şekilde bu takımın orta sahasını düzenleyebilecek, tempoyu ayarlayabilecek, savunma ile orta saha arasındaki bağlatıyı pas kalitesi ile sağlıyabilecek bir oyuncu değildir. Tabii bunu anlamak, bazıları için bir sezonu kapsar, bazıları için 1 maç yeterlidir. Her düşünceyi,her fikri illa

başkasına ait diye küçümsemek sadece şov yapmaktır,tribünlere oynamaktır. Yoksa cana bu takımda tabiki oynar aynı sabri,servet,balta,çağlar,aykut ve nicelerinin oynadığı gibi. Ama değişen hiçbirşey olmaz. Gene avrupa'dan erken eleniriz, lige havlu atarız, niye fb'yi yenemiyoruz diye hayıflanırız. Önemli olan bir ideali belirlemek. O ideale ulaşmak için çabalamak,yorum yapmak ,fikir üretmek. Sırf eleştirmek bizi hiçbir yere götürmez. Gözle görülen şeyler de inkar edilmez.

Baros'da 1.derecede yırtık varmış,şu Karabük maçını da inşallah kazasız belasız atlatırsak milli takım arasına iyi gireriz dönüşte de Baros hazır olur,gerçi milli takım haftaları bize pek yaramıyor;Neill-Servet-Misimovic-Arda-Sabri-Kewel-Cana hepsi milli takımlara gidecek..

nerde dedi bunu yırtıksa fenadır.

"Büyük takım topçusu değil" bir deyimdir. Galatasaray gibi UEFA ve Süper kupa şampiyonu olmuş bir klüpte olması gerekeni yani ideal oyuncuyu anlatan bir halk deyimidir. Cana istenilen düzeyde, ideal şekilde bu takımın orta sahasını düzenleyebilecek, tempoyu ayarlayabilecek, savunma ile orta saha arasındaki bağlatıyı pas kalitesi ile sağlıyabilecek bir oyuncu değildir. Tabii bunu anlamak, bazıları için bir sezonu kapsar, bazıları için 1 maç yeterlidir. Her düşünceyi,her fikri illa

başkasına ait diye küçümsemek sadece şov yapmaktır,tribünlere oynamaktır. Yoksa cana bu takımda tabiki oynar aynı sabri,servet,balta,çağlar,aykut ve nicelerinin oynadığı gibi. Ama değişen hiçbirşey olmaz. Gene avrupa'dan erken eleniriz, lige havlu atarız, niye fb'yi yenemiyoruz diye hayıflanırız. Önemli olan bir ideali belirlemek. O ideale ulaşmak için çabalamak,yorum yapmak ,fikir üretmek. Sırf eleştirmek bizi hiçbir yere götürmez. Gözle görülen şeyler de inkar edilmez.

Tarkan, Cana bu maç kötüydü ama şu hali bile Sarptan iyi idi.

Takıma tebrikler. Rijkaard ilk defa doğru işler yaptı. Doğruyu gördü ve GS de ilk yarı orta alanda güçlü göründü. Sezon başından beri 1-2 pozisyonla biten 90 dk ler yerini 7-8 net pozisyona bıraktı.

Rijkaard'a 1 nokta da hala kızgınım. Şu Elaon nun satışına izin vermeli ve ondna gelecek para ile Baros a alternatif Baptista tarzı onu geçtim 3 milyona Makakula yı alıp Haftya rahatça Baros sakatken gidebilirdik.

Forvetsizliğin acısını daha çok çekeriz.

Galatasary gibi bir takımda en az 3 tane klass forvet olmalı. Baros yok kim gol atacak bakalım. İvme yakalıcak pozisyona geçmişken..

Bu maç için ayrıca ben burada Ali TURAN olmaz bizde Ümit oyuncu. Serkan KUruluş var deidğimde. Rijkaard'ı eleştirdim diye beni asıp kesenler.

Serkan ın ve Ufuk'un bugünde Cana nın oynadıkça neler yapacağını görmüşlerrdir umarım.

Serkan ın kumaşı çok iyi oynadıkça da daha dirileşiyor ve özgüveni geliyor. İnsua dan çok daha etkiliydi ve güzel ortalar yaptı. Berbat oynayan Pino ya rağmen orada hiç açık vermedi.

Serkan - Ufuk - Aydın (istikrarsız olsada) kumaşları iyi bu çocukların.

Tarkan, Cana bu maç kötüydü ama şu hali bile Sarptan iyi idi.

Orası öyle. Zaten cana'yı sarpla kıyaslamak çok büyük hatadır. Cana sarp'ın yanında maradona kalır. Cana gibi adamı emre,ernst gibi o bölgelerin iyi adamları ile kıyaslamak gerek. Ama ne yazık ki cana asla bir ersnt bir emre olamaz. Olmasını beklemek de hata. Olması gereken cana'nın yanına gökhan inler gibi bir adamı almaktı. Yoksa mücadelesine kimsenin bişey dediği yok. Ama o bölgede oynayan oyuncu teknik yönden ayhan'nın altında olmamalı. Daha teknik, top ayağına daha yakışan bir oyuncu olmalı.

Cana %30 40 la anca oynamıştır mustafa sarpla kıyaslarsak yazıklar olsun yani:) mustafa sarp orta sahada emanet gibi duruyor bugün biraz daha güvenle izledim orta sahayı.

Üst Alt