STSL 10/11 H:6 | Galatasaray 3-1 İstanbul BB | 26 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:6 | Galatasaray 3-1 İstanbul BB | 26 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:6 | Galatasaray 3-1 İstanbul BB | Maç Sonucu

Cana kariyeri ile daha önceden yaptıkları iile zaman tanınmayı hakediyor.Üst düzey bir liberodur ve kariyeri ile Ernst'i ,Emreyi katlar.

Ben Cana´yi begendim acikcasi. 2 pas hatasi yapti diye kötü oynadi mi diyecegim yani? Siz robot ariyorsunuz. Hatasiz ve inanilmaz etkili bir robot istiyorsunuz. Cana 2 pas hatasi yapmis olabilir ama pozisyon almasiyla, nereye kosmasi gerektigini bilmesiyle, hirsli oyunuyla bu 2 hatayi kapatmistir benim gözümde. Ne var yani? Xavi bile 2-3 pas hatasi yapiyordur 90 dakika icinde. Ayrica Cana oyundayken takim olarak cok daha etkili bir futbol oynadigmiz da cok acik. Bu yüzden ben Cana´ya kötü oynadi diyemem. Yaziktir.

Cana belki durduğu yeri bildiği için bile bugün ibb ataklarını önlemiştir. mustafanın yapamadığı şey bu işte top rakipteyken at gibi peşinden koşar karşılamayı bilmez ama Cana öyle değil.

Orası öyle. Zaten cana'yı sarpla kıyaslamak çok büyük hatadır. Cana sarp'ın yanında maradona kalır. Cana gibi adamı emre,ernst gibi o bölgelerin iyi adamları ile kıyaslamak gerek. Ama ne yazık ki cana asla bir ersnt bir emre olamaz. Olmasını beklemek de hata. Olması gereken cana'nın yanına gökhan inler gibi bir adamı almaktı. Yoksa mücadelesine kimsenin bişey dediği yok. Ama o bölgede oynayan oyuncu teknik yönden ayhan'nın altında olmamalı. Daha teknik, top ayağına daha yakışan bir oyuncu olmalı.

ya burda çelişiyorsun işte.aslında haklısın ama o ayağına top yakışan oyuncuyu oynayan ayhan bizde.cana-emre cana-ernst cana-ayhan böyle değerlendirildiğinde sorun kalmaz zaten.canadan emre performansı beklenmez farklı oyuncular çünkü.ayhan bizim emremiz.

En büyük fark top rakipteyken amatör gibi depar atıyor rakibin peşinde yeri boş kalıyor cana ise rakibi üzerine bekliyor hem açık vermiyor hemde kendini yormuyor Zeka !

İBB 'den 7nci maçta 5nci galibiyeti kopardık. Hayırlı olsun.

bu takıma 1 ay zaman bide ardayı ver coşsun.. bu gün defans ne top çevirdi valla hayran kaldım.. bi ara 5-6snde servet->neil->serkan->(uzun top)insua pas trafiği oldu..

Mac icin degerlendirme yapacak olursam,Abdullah Avci'nin yanlis tercihleri bize maci kazandirdi.Futbolumuzda olumlu gelismeler var elbet ama her maci bu kadar rahat oynayacak kadar degil.

Zorlandigimiz ya da puan kaybettigimiz tum maclarda rakip defans oyuncularina etkili pres yaparak topu yerden kullanmamizi engelledi.Ancak IBB ilk yari defans uzerine pres yapmadigi gibi,cok dusuk bir tempo ile oynamayi tercih etti.Zaten aksayan bir takim olarak bu tercihler bizim isimize geldi,uzun sure sonra yerden pas yapip genis alanlar bulabildik.Ikinci yarinin cok kucuk bolumundeki etkili IBB presi bile golu bulmalarina yetti.Belki boyle olmasinin sebebi cok erken gelen iki goldur ama bugun ayni futbolu tekrardan bir Bursaspor onunde oynayamayiz.

Cana'ya gelince,pas hatasi yapti gibi gozuktu ama takima guven vermis gibi.Onun yaninda Ayhan daha rahat oynayip oynadigi sure boyunca oyundan hic dusmedi en azindan.Iyi oynadi demiyorum ama oyundan dusmedi.Cana'nin Mustafa Sarp'dan en onemli fazlasi fundamental olarak,gecen sene M.Topal'in yaptigi gibi bir bek ya da savunmaci ileri ciktiginda yerini hemen doldurup savunmanin dusmemesini sagliyor.Gittikce daha iyi olacaktir elbette,Marsilya ve Sunderland'de oynamis bir futbolcu Turkiye standartlarinin ustundedir.

bende bu lafı anlamıyorum.. Galatasaray da Türkiye'nin standart bi takımı deil zaten.. Bırakalım da üstünde olsun :)

Cunku 1-2 sene daha CL'ye katilamazsa Galatasaray Avrupa'nin gozunda Turkiye'nin herhangi bir takimi olarak anilacak,Bursaspor bile CL'ye gittikten sonra.O zaman Cana gibi futbolcularda gelmeyecek Turkiye'ye.

fenerbahçeli olarak galatasarayı tebrik ediyorum iyi oynadınız kazandınız yarında kasımpaşa fb maçında yazıcaklarınızıda az çok tahmin edebiliyorum

kasım paşa maçı sattı yılmaz vural fenerli hakem desen sorulmaz dünyadaki bütün hakemler fbli

hımm unutmadan markus merkde fbli antuda açılan haksız topice rağmen çoğu kişi abdullah avcıya sahip çıktı ancak tam tersini düşünün ne olur beledyenin gs istatisliğini fb ile değiştirin

eyvakh eyvah kıyamet kopar gs taraftarı çıldırır kusura bakmayın ben belediyenin antalyanın ve sekişehirin iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum hemen sivas demeyin sivas bizi 2 sene önce tek yenen takımdı 100.yılımızda yenemediğimiz tek takımdı

galatasarayın takımları belediye antep trabzon ve danışıklı dövüş olan kayserispor

beşiktaşın takımları antalya eskişehir antep

fenerbahçeli olarak galatasarayı tebrik ediyorum iyi oynadınız kazandınız yarında kasımpaşa fb maçında yazıcaklarınızıda az çok tahmin edebiliyorum

kasım paşa maçı sattı yılmaz vural fenerli hakem desen sorulmaz dünyadaki bütün hakemler fbli

hımm unutmadan markus merkde fbli antuda açılan haksız topice rağmen çoğu kişi abdullah avcıya sahip çıktı ancak tam tersini düşünün ne olur beledyenin gs istatisliğini fb ile değiştirin

eyvakh eyvah kıyamet kopar gs taraftarı çıldırır kusura bakmayın ben belediyenin antalyanın ve sekişehirin iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum hemen sivas demeyin sivas bizi 2 sene önce tek yenen takımdı 100.yılımızda yenemediğimiz tek takımdı

galatasarayın takımları belediye antep trabzon ve danışıklı dövüş olan kayserispor

:) Damlamasanız olmazdı sanki ..

Elbette eleştirecek bir çok husus var ama her şeyden önce galip gelmeye alışmamız önemli. Evet katılıyorum futbol tatmin etmiyor, güven vermiyor bu nedenle daha olumlu şeyler bekliyoruz ama bu haldeyken bile en azından kaybetmiyor kazanıyoruz.

İyi oynayıp kazanamamanın verdiği burukluğu tatmak yerine kötü oynayıp kazanmayı tercih ederim. İnşallah Arda'nın da takıma katılması, sakatlıktan yeni çıkan oyuncularımızın form tutmalarıyla herşey daha iyi olacaktır.

Kusura bakma ama hastalıklı zihniyet bu. Sitenin girişine önünde eğilmeyen vs vs diye bir intro koyan Kasımpaşa için, belli bir kesim tarafından bunlar elbette ki denebilir, geçen yıl gelip sizi Kadıköy 'de yense bile denebilir.

Her taraftar profili içinde aşırı fanatik olan gruplar olabilir önemli olan bütüne baktığında 3-5 mesajı çekip çıkartmak ve onlara yorum yapmak değildir. 3-5 mesaj çıkarıp onlara yorum yapılacak olsa, pekala pozitif olan (bu tarz iddialardan uzak ve sağduyulu) mesajları da seçilebilirdin.

Bu tür pozitif mesajlara kayıtsız olman ve sanki hiç yokmuş gibi eleştirel mesajlara dem vurman garip olmuş. Burayı Antu ile karıştırmanı ve yazdıklarının okunabilirliğini artırmak üzere Dilbigisi kurallarına riayet etmeni öneririm... ;)

Son olarak bize ne FB den, ne de Kasımpaşa 'dan. Biri birinden aşağı, 2 si de bizden uzak olsun...

Dün Ayhan macin en caliskan oyuncusuydu Baros'la birlikte. Cana'yla yan yana oynamak en cok Ayhan'a yaradi gibi.

---Ayhan--

Misimovic--

--Sarp--

Önceden hep böyle oynuyorduk ve bütün yük Ayhan'a biniyordu. Orta sahamizda yol gecen hanina dönüyordu. Ama Cana'nin oynamasiyla birlikte Ayhan cok rahat etti ve tam anlamiyla rakibi isirmaya basladi.

-Cana---

---Ayhan

Misimovic

Dün böyle oynadik ve ilk defa aylar sonra orta sahamiz rakibe üstünlük kurdu.

InsAllah Rijkaard bidaha bu dizilisi bozmaz. Cünkü sampiyonlugu getirecek 3'lü budur.

Dün Ayhan macin en caliskan oyuncusuydu Baros'la birlikte. Cana'yla yan yana oynamak en cok Ayhan'a yaradi gibi.

---Ayhan--

Misimovic--

--Sarp--

Önceden hep böyle oynuyorduk ve bütün yük Ayhan'a biniyordu. Orta sahamizda yol gecen hanina dönüyordu. Ama Cana'nin oynamasiyla birlikte Ayhan cok rahat etti ve tam anlamiyla rakibi isirmaya basladi.

-Cana---

---Ayhan

Misimovic

Dün böyle oynadik ve ilk defa aylar sonra orta sahamiz rakibe üstünlük kurdu.

InsAllah Rijkaard bidaha bu dizilisi bozmaz. Cünkü sampiyonlugu getirecek 3'lü budur.

:D

Üst Alt