STSL 10/11 H:8 | Galatasaray 2-4 MKE Ankaragücü | Maç Sonucu - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:8 | Galatasaray 2-4 MKE Ankaragücü | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:8 | Galatasaray 2-4 MKE Ankaragücü | Maç sonucu

evet Terim dusmaniyim oyle diyelim

onun icin canini disine takacak futbolcular bulmadiginda bir cacik olmaz

tamamen gaz futbolu

elimizde cok ornek var bunu destekleyen:)

GS tarihinin en buyuk basarilarindan birini kazanip hala cogunluk tarafindan sevilmiyorsa bunun sucunu taraftarda arama bence

bir daha dusun

Kim diyor cogunlugun sevmedigini? O yüzden mi statda Fatih Terim diye bagiriyorlar?

Fatih Terim'i bu kadar dillendirmesek artık. Türk Futbol tarihinde bir devir başlattığı yıllarca inkar edilse bile kimse inanmayacaktır. Çünkü bunu başarmıştır ve tarihte yerini almıştır. O yüzden gelmesi istenmiyorsa sadece bu belirtilebilir. Bu kadar nefret dolu yazılara gerek olduğunu sanmıyorum. Kulübün geleceği ile daha farklı fikirler paylaşırsak çok daha memnun olurum.

Bu yönetim yarın toplanacaksa ilk önce kendilerini bir sorgulasınlar Rijkaardı tartışmadan önce.

Yeni gördüm Rijakard :Takımda ışık görüyorum demiş.Bu kadar da yüzsüzlük olmaz ya

Alternatifler:

Fatih Terim

Gheorge Hagi

Ersun Yanal

Tugay Kerimoglu

Bu 4 kisiden biri Teknik Direktörümüz olacak. Bundan adim gibi eminim. Abdullah Avci´yi yazmiyorum cünkü sezon ortasinda takimini satmaz Abdullah Hoca.

Alternatifler:

Fatih Terim

Gheorge Hagi

Ersun Yanal

Tugay Kerimoglu

Bu 4 kisiden biri Teknik Direktörümüz olacak. Bundan adim gibi eminim. Abdullah Avci´yi yazmiyorum cünkü sezon ortasinda takimini satmaz Abdullah Hoca.

Bana göre 4'ü de olmaz.

Tugay çok genç.Hagi bana göre TD olarak başarılı değil.Ersun zaten olmamalı malum sebeplerden.Fatih Terim'e de daha önce şans verildi olmamalı

Iyi sen öyle olduguna inanmaya devam et o zaman :) Biz kalpten Galatasarayli, ufkumuzu acan efsanemizi yedirmeyiz sizlere.

bende kalpten GS liyim Adnan Polat da Mustafa Sarp da oyle ama konumuzla alakasi yok

benden koruyun Terimi aman:)

Yonetim gitsinde Terim gelsin raziyim

ama yeterki yonetim gitsin

ama yonetim gitmeyipte Terim gelirse vay halimize

bende kalpten GS liyim Adnan Polat da Mustafa Sarp da oyle ama konumuzla alakasi yok

benden koruyun Terimi aman:)

Yonetim gitsinde Terim gelsin raziyim

ama yeterki yonetim gitsin

ama yonetim gitmeyipte Terim gelirse vay halimize

Yönetim konusunda ayni korkulara sahibiz :)

Alternatifler:

Fatih Terim

Gheorge Hagi

Ersun Yanal

Tugay Kerimoglu

renkdaş bence Fatih Terim TD olcak Tugay onun yardımcısı olcak 3-4 sene pişcek fatih terimin altında sonra teknik direktörümüz olcak yani makul olanda budur bülent korkmaz olayını unutmayalım daha dogru dürüst galatasarayda antrenörlük yapmadan TD oldu olanları gördük bu defa aynı hata tekrarlanmamalı. Abdullah Avcı bence Hiddink ten sonraki milli takım teknik direktörü olcak bence böylesi daha iyi milli takım başındada bi adamımız olur :D

Fatih Terim' e saygım sonsuz ancak Rijkaard'ın yerine getirilmesi yanlış olur düşüncesindeyim. Niye mi Çünkü Fatih Terim çok inatçı , hep ben bilirim , ben yaparım peşinde . Bence bu riske hiç girmemek gerek. Bu takım ile başarının gelmeyeceği çok açıktı . Kritik mevkilere transfer yapılmadı , bazı mevkilere alternatifler bulunamadı . Bu Kadro değil Rijkaard'a Morinho'ya verilse aynı sonuç yaşanırdı bence . Rijkaard için gerçekten üzülüyorum .Adnan Polat ile malesef bu kadar diyorum . Sadece ünlü teknik direktör getirmekle olmuyor sayın Polat , Malesef szin yanlışlarınızın faturasını F.Rijkaaard ödüyor

Fatih Terim' e saygım sonsuz ancak Rijkaard'ın yerine getirilmesi yanlış olur düşüncesindeyim. Niye mi Çünkü Fatih Terim çok inatçı , hep ben bilirim , ben yaparım peşinde . Bence bu riske hiç girmemek gerek. Bu takım ile başarının gelmeyeceği çok açıktı . Kritik mevkilere transfer yapılmadı , bazı mevkilere alternatifler bulunamadı . Bu Kadro değil Rijkaard'a Morinho'ya verilse aynı sonuç yaşanırdı bence . Rijkaard için gerçekten üzülüyorum .Adnan Polat ile malesef bu kadar diyorum . Sadece ünlü teknik direktör getirmekle olmuyor sayın Polat , Malesef szin yanlışlarınızın faturasını F.Rijkaaard ödüyor

.

kardesim daha cok para harcayarak 2. geldiginde neden beceremedi?

biliyormusun bu sene harcadigimizdan cok daha fazla para harcandigini ikinci gelisinde?

FR icin bu sene o kadar para harcanmadi, bunun farkindamisiniz

bunun hesabi var konulardan birinde acin okuyun

Fatih Terim denildiği zaman saygı duruşuna geçmelisin bir Galatasaraylı olarak..

Bana göre 4'ü de olmaz.

Tugay çok genç.Hagi bana göre TD olarak başarılı değil.Ersun zaten olmamalı malum sebeplerden.Fatih Terim'e de daha önce şans verildi olmamalı

Seninle ayni fikirdeyim genelinde. Tugay icin daha cok erken. Hagi konusunda bende kararsizim Teknik Direktör olarak. Ersun Yanal benim fikrime göre cok iyi bir hoca ama Galatasarayli´lar tarafindan sevilmemesi handikap. Fatih Terim´in teklifi kabul edeceginden emin degilim. Sezon ortasinda takimin basina gecmeyi istemeyebilir. Hagi´nin daha 1 hafta evvel aciklamalar yapmasi da dikkate alinmali. Hagi olabilir.

Seninle ayni fikirdeyim genelinde. Tugay icin daha cok erken. Hagi konusunda bende kararsizim Teknik Direktör olarak. Ersun Yanal benim fikrime göre cok iyi bir hoca ama Galatasarayli´lar tarafindan sevilmemesi handikap. Fatih Terim´in teklifi kabul edeceginden emin degilim. Sezon ortasinda takimin basina gecmeyi istemeyebilir. Hagi´nin daha 1 hafta evvel aciklamalar yapmasi da dikkate alinmali. Hagi olabilir.

Hagi ne dedi 1 hafta önce açıklarmısın renkdaş habersizim de olaydan ?

Sadece Hoca değişimi yeterli mi olacak. Bazı yerli oyuncularımızın performansları çok kötü. Bu milli takıma bile yansımış durumda. Sezon sonunda adam gibi bir revizyon yapılamadı ya, asıl suçlu olanlar bunu beceremeyenlerdir bence. Geçen sene aksayan bir iki yer vardı ve gerekli takviyelerle her şey düzelecekti. Kanatlarımız gayet iyiydi. Orta saha ve savunma takviyesi gerekliydi sadece. Yine bir sürü adam alıp gönderdiler ama asıl sorunu göremediler bir türlü ya da görmek istemediler.2012 kriterleri önemlidir elbette ama 5-6 milyon dolar daha fazla harcansa ve taraftardan biraz destek istense her şey çözümlenebilirdi. Geçen seneki takıma takviye olarak 2 tane çift yönlü orta saha ve sağlam bir savunmacı alınamazmıydı. Çok mu zordu bunlar anlayamıyorum. Transfer sezonunda kahrolduk resmen. Şimdi acısı çıkıyor işte.

Fatih Terim denildiği zaman saygı duruşuna geçmelisin bir Galatasaraylı olarak..

yok oyle bir sey

saygi kazanilir gosterilmez

senin saygini kazanmis demekki gerekeni yap

benimkini kazanamamis

sana mi soracagim

hakaret etmekle saygi duymak arasindaki baglantiyi kurunca tartisitiz

kimse kimseye saygi duymak zorunda degildir

hakaret eden birine saygili ol demek herhalde kalip olarak cok islemis beynine

ortada boyle bir durum yok ama bunu anlayabilirmisin bilmem

sen saygi durusu yaparken Terime ben ise neden kendisi icin canini veren topculari olmadiginda basarisiz oldugunu sorarim

Üst Alt