STSL 11/12 H:1 | İ.B.B. 2-0 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 228 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:1 | İ.B.B. 2-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: IBB 2-0 Galatasaray • Felipe Melo Kafa Pozisyonu • HD •

Yaptıgı hareketten övünmüyor.Her takımda böyle oyuncular şart.Ruhsuzlara alışmısınız siz.

Ruhunu,hırsını rakibe değil topa karşı oyununa karşı göstersin.Bize böyle adam gerek.İyi o zaman Lugano"nun yaptığı hareketlere kimse laf etmesin bundan sonra.

Lugano'nun Emre Aşığ'a sebebsiz yerde kafa atarken küfürler havada uçuşuyor, Melo da aynı şekilde sebebsiz yere kafa attı diye gurur duyuyoruz. Gerçekten saçma.

Aynen abi.Şimdi bu pozisyonu bütün kamuoyu gördü,hakemler de gördü.Yarın bi gün Melo ufak bir hareket yapsa buna hemen kırmızıyı verir,yani o cesareti gösterebilir.Kafalarda bu adam zaten vukuatlı damgası yedi maalesef.

-------

@Aydın,Lugano aynı hareketi yapsa iyi olmuş dermiydin,yoksa söver miydin?İkimizde biliyoruz ki yaptığı hareket son derece yanlış hatta insanlık dışı.

Ben ruhsuz bir takım istemiyorum.Felipe Melo takımı için kavga bile edebilecek durumda.Evet bunla övünüyorum.Ama siz övünmüyorsanız o sizin bileceğiniz iş.Sarp reis felan oynasaydı o zaman.

Ne diyorsunuz siz yahu? Lugano aynı şeyi yapsa kırmızı görmedi diye ortalığı inletirdiniz. Lamı cimi yok, oyundan atılmalıydı. Ruhsuz oyuncuyu ben de istemem. Ancak bizi oyunda eksik bırakacak hareketler yapmasını da istemem. Oyuncunun hırsı, başka oyunculara kafa atmasıyla falan ölçülmez.

Ruhunu,hırsını rakibe değil topa karşı oyununa karşı göstersin.Bize böyle adam gerek.İyi o zaman Lugano"nun yaptığı hareketlere kimse laf etmesin bundan sonra.

Yapma bunu kiz oyunu değil futbol.Bu tip hareketler dünyanın her liginde her hafta oluyor.De jong 3 kere ayak kırdı şimdi bu adami kovmak mi lazim?

Hagide hakame tükürmüştü,özil her dakka küfür ediyor maçta,arda turan kafa atmıştı vs vs bnce normal maç içinde olabilir o kadar ikili mücadeleye giriyor çekiyor çekiliyor şöyle bi dokundurmuş buna rezillik filan diyenleri anlamıyorum ve melo Galatasarayın futbolcusu olduğu içinde helal olsun iyi yapmış.

Eğer ruhu olan oyuncudan kastınız kavga eden, rakibe kafa atan oyuncuysa kulübümüzün bünyesinde box şubesi vardır, oraya yönlendirelim bu oyuncuları

Belediye maçının yıldızı kimdi?(Cevap burda;) )

Aydın, ben Melo'nun hırsına, takımı sahiplenmesine bişey demiyorum ama o pozisyonda durduk yere kafa atması doğru hareket değil kaldı ki o hareketi hakem görse Melo takımını 10 kişi bırakacak. ;)

Eğer ruhu olan oyuncudan kastınız kavga eden, rakibe kafa atan oyuncuysa kulübümüzün bünyesinde box şubesi vardır, oraya yönlendirelim bu oyuncuları

Bak kardeşim bazen bu hareket takımı bile ateşler.Futbol bu sertlik de var.O pozisyounun öncesini izlemedin galiba.Önce meloya el ense yapıyor adam.

Hagide hakame tükürmüştü,özil her dakka küfür ediyor maçta,arda turan kafa atmıştı vs vs bnce normal maç içinde olabilir o kadar ikili mücadeleye giriyor çekiyor çekiliyor şöyle bi dokundurmuş buna rezillik filan diyenleri anlamıyorum ve melo Galatasarayın futbolcusu olduğu içinde helal olsun iyi yapmış.

Tam olarak anlatmak istediğimde buydu işte.

Yapma bunu kiz oyunu değil futbol.Bu tip hareketler dünyanın her liginde her hafta oluyor.De jong 3 kere ayak kırdı şimdi bu adami kovmak mi lazim?

Fenerbahçeli, Beşiktaşlı oyuncular yapınca da ses çıkarma o zaman. Tarafsız olduğunu anlayalım. Oyun kuralları içinde rakibe kafa atmak var mı?

Aydın, ben Melo'nun hırsına, takımı sahiplenmesine bişey demiyorum ama o pozisyonda durduk yere kafa atması doğru hareket değil kaldı ki o hareketi hakem görse Melo takımını 10 kişi bırakacak. ;)

Zaten oda zeki olduğu için haşırt diye atmıyo kafayı dokunduruyo sadece hakem görsede kırmızı vermezdi.

Fenerbahçeli, Beşiktaşlı oyuncular yapınca da ses çıkarma o zaman. Tarafsız olduğunu anlayalım. Oyun kuralları içinde rakibe kafa atmak var mı?

Şikeyle şampiyonluk kazanılan kupalar alınılan elle goller atılan bi Ligde ne oyun kuralı arkadaşı Ayrıca febeli,bejekli oyuncular ne yaparsa yapsın hoşlanmam sevmem çünkü o klüpleri sevmiyorum zaten ama şu bi gerçekki sahada hakimiyet istiyosan böyle oyuncularda iş yapıyor rakibi tırsıtma piskoloji bozma bunlar normal biz dünya fair-play takımı değiliz böyle futbolcularda olmalı takımda çünkü rakiplerimizi görüyosun.

Başkaları şike yaptı diye bizim oyuncumuzun kafa atması doğru diyorsanız daha da diyecek lafım yok.

Bak kardeşim bazen bu hareket takımı bile ateşler.Futbol bu sertlik de var.O pozisyounun öncesini izlemedin galiba.Önce meloya el ense yapıyor adam.

yahu hocam tamam kendisini çektiği sırada sinirlenir o da çeker falan kavga çıkar olur biter. Orada yumruk sallasın helali hoş olsun. Ama pozisyon bitmiş adam arkasını dönmüş gidiyor, gidip arkasından kafa atıyor. Orada üstünde fener forması olsa ne ana ne bacı bırakmıştınız yalanmı ? Sırf Galatasaray oyuncusu diye buna göz mü yumacaz yani. Nerede o zaman övündüğümüz Galatasaray ahlakı ?

yahu hocam tamam kendisini çektiği sırada sinirlenir o da çeker falan kavga çıkar olur biter. Orada yumruk sallasın helali hoş olsun. Ama pozisyon bitmiş adam arkasını dönmüş gidiyor, gidip arkasından kafa atıyor. Orada üstünde fener forması olsa ne ana ne bacı bırakmıştınız yalanmı ? Sırf Galatasaray oyuncusu diye buna göz mü yumacaz yani. Nerede o zaman övündüğümüz Galatasaray ahlakı ?

Bırak arkadaşım biz bu lig için fazla ahlaklıyız.Onlar ancak bu dilden anlarlar susarak hiçbiryere varamayız.

Ben galatasarayın oyuncusu diye savunmadım kardeşim.Bak dünyada her takımda en azından 1 tane böyle adamları var.Futbol bu sertlik var bu oyunda.

Üst Alt