STSL 11/12 H:1 | İ.B.B. 2-0 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 229 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:1 | İ.B.B. 2-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: IBB 2-0 Galatasaray • Felipe Melo Kafa Pozisyonu • HD •

Bazı arkadaşlar hep takımı ateşleyecek oyuncu istiyor hemde bu hareketlerin yapılmasını istemiyor.İlginç.O zaman en başta karşı çıksaydınız Melo transferine.Sonradan konuşmak kolay.

Kılıfını öyle güzel uyduruyorsunuz ki futbol değil ağır siklet boks şampiyonası sanki.Aynı hareketi Servet yapmış olup kırmızı görse burada adamın ne anası kalırdı ne bacısı kimse kusura bakmasın.Hain ilan edilmişti adam.Bu hareketin hiçbir tutulur yanı yok.Daha fazla da uzatmak istemiyorum.Aynı hareketi başka birisi yaptığında da kimse atıp tutmasın,yine övünüsünüz ne güzel kafa attı,tekme attı diye.Nokta.

Ben galatasarayın oyuncusu diye savunmadım kardeşim.Bak dünyada her takımda en azından 1 tane böyle adamları var.Futbol bu sertlik var bu oyunda.

tamam dediğiniz gibi olsun bundan sonra her sinirlendiğinde gidip birilerine kafa atsın hakeme göstermeden, biz mutlu olalım :)

yahu hocam tamam kendisini çektiği sırada sinirlenir o da çeker falan kavga çıkar olur biter. Orada yumruk sallasın helali hoş olsun. Ama pozisyon bitmiş adam arkasını dönmüş gidiyor, gidip arkasından kafa atıyor. Orada üstünde fener forması olsa ne ana ne bacı bırakmıştınız yalanmı ? Sırf Galatasaray oyuncusu diye buna göz mü yumacaz yani. Nerede o zaman övündüğümüz Galatasaray ahlakı ?

Senin mantığa göre Hagi bizim efsanemiz değil Arda bizim yıldızımız değil hagi arsenal maçı arda bordeaux maçı ahlaksızlar demi bu adamlar.Hem febe ile kıyaslamayın arkadaş ya fenerli futbolcu horonda tepse ben yine söverim bişey farketmez .

Bazı arkadaşlar hep takımı ateşleyecek oyuncu istiyor hemde bu hareketlerin yapılmasını istemiyor.İlginç.O zaman en başta karşı çıksaydınız Melo transferine.Sonradan konuşmak kolay.
Melo'yu ben de sevdim ama kafa atması gerekmiyor sertlik yapması için. Futbol kuralları içinde yapsın sertliğini. Savunduğun şeye inanamıyorum.

Böyle nereye varabiliriz peki ? Her maç 10 kişi kalıp puan kaybedelim o zaman. Onlara bir koz daha vermiş olmayacak mıyız böylece ?

O zaman takımı ateşleyecek adam istemeyecek taraftar.Sert oyuncular sevilir taraftar tarafından.En başta biliyorduk Melo'nun böyle hareketler yapacağını.O zaman niye kimse karşı çıkmadı bu transfere?

Senin mantığa göre Hagi bizim efsanemiz değil Arda bizim yıldızımız değil hagi arsenal maçı arda bordeaux maçı ahlaksızlar demi bu adamlar.Hem febe ile kıyaslamayın arkadaş ya fenerli futbolcu horonda tepse ben yine söverim bişey farketmez .

bak hocam o cümlede yazdım, pozisyonun içindeyken sinirlenirlenirsin, tekme sallarsın yumruk sallarsın, ona eyvallah. (rakibe her türlü şiddet uygulayana karşıyım orası ayrı konu) Ama burada pozisyon bitmiş hakem bakmıyo diye gidip kafa atıyor ?! Neyse tamam sizin dediğiniz gibi olsun. Bir dahaki maçta kafa atsın tekrar, bir sevinç videosu da ben hazırlayacam :)

Lugano Emre Aşığ'a sebebsiz yerde kafa atarken küfürler havada uçuşuyor, Melo da aynı şekilde sebebsiz yere kafa attı diye gurur duyuyoruz. Gerçekten saçma.

Melo iyi oyuncu çok reis adam ama bu yaptığı harekete "Alnına sağlık" falan demek doğru değil.

Lugano'ya ettiğimiz lafları herkes biliyor. Adamın yaptığı onca şerefsizlik yanına kar kaldı ve Türkiye kariyerini adam gibi cezalar almadan bitirdi. Demek ki oyunu kuralına göre oynamak gerekiyormuş. Melo da bu tarz hareketleri çaktırmadan yaptığı sürece kabulumdur. Geçmişten günümüze, fb forması giyen bir takım zevatın yıllardır derbilerde yaptığı kepazelikleri sadece izlemekle yetinen birisi olarak, bu durum son derece canımı sıkmaya başladı. Melo gibi adamlar bize lazım. Böyle adamlara futbol sahnesinde her zaman yer vardır. Biraz da bizim safımızda olsunlar.

Ruh anlayışınızı seveyim renktaşlar :ask:

"Ruh" tarzı müdahaleler istiyorsanız Lorik Cana'nın, ayağında top olan oyuncuya hakemin gözünün önünde girişine bakın. Hakemin görmediği bölgede adama arkadan yaklaşıp kafa atana değil.

SIjCd.jpg

Yahu anlamıyorum, siz ileriyi göremiyor musunuz. Evet Melo şu an en etkili futbolcumuz, o olmadan maç falan kazanamayız ama biraz da Galatasaraylılık açısından bakın, hakem bu pozisyonu görse kırmızıyı verse 2 ya da 3 maç Melo'suz çıkacağız, 3 maç 9 puan demek en dişli rakibimizin de o 3 maçı kazandıgını varsayalım 9+9=18 puan.Bu açığı kapatmak için 6 maçımızı kazanmamız ve rakibimizin de 6 maçını kaybetmesini beklememiz lazım. Bir de övünüyorsunuz o hareketi yaptı diye, biraz ileri görüşlü olun.

Yahu anlamıyorum, siz ileriyi göremiyor musunuz. Evet Melo şu an en etkili futbolcumuz, o olmadan maç falan kazanamayız ama biraz da Galatasaraylılık açısından bakın, hakem bu pozisyonu görse kırmızıyı verse 2 ya da 3 maç Melo'suz çıkacağız, 3 maç 9 puan demek en dişli rakibimizin de o 3 maçı kazandıgını varsayalım 9+9=18 puan.Bu açığı kapatmak için 6 maçımızı kazanmamız ve rakibimizin de 6 maçını kaybetmesini beklememiz lazım. Bir de övünüyorsunuz o hareketi yaptı diye, biraz ileri görüşlü olun.

Tamam Kahin bey:)

Lugano için mi diyorsun bunu.Bence o adam bu hareketleri sayesine maç kazandılar.

Lugano'dan nefret etmemiz sebebi böyle çirkeflikleri yapıp cezalandırılmaması değil miydi? Gerçi Melo'yu hakemlerin görmediğini düşünüyorum ben. Yoksa atardı. Hakemler gözümüzün yaşına bakmıyor son senelerde.

Lugano yapınca çirkef Melo yapında reyiz olmamalı.fenerbahçe taraftarından bir farkımız var bizim.

cezası neyse çeksin.ayhan'ı izleyecek olsak bile bu hareketi yakıştıramadım çok iyi oynadığı bir maçta yakışmadı

O zaman takımı ateşleyecek adam istemeyecek taraftar.Sert oyuncular sevilir taraftar tarafından.En başta biliyorduk Melo'nun böyle hareketler yapacağını.O zaman niye kimse karşı çıkmadı bu transfere?

Melo'un transfer konusuna bakmanı öneririm o zaman.

Yakışmıyor Galatasaray taraftarına konuyu görünce şok oldum resmen

Resmen biz fazla şerefliyiz ŞEREFSİZ olalım diyorsunuz.

‎"Bana kasti tekme attıklarında bile dönüp arkamı giderdim. O sinirle bir şey söyleyip kalp kırabilirdim."

Metin Oktay

Gör bendeki ileri görüşlülüğü,

Hafta 34, Fenerbahçeliler 17'de 17 yapmışlar isteyen şike isteyen bal desin. Ligdeki takımların neredeyse tamamı iyi futbolcunun ayağını kırmış, kimde dürüst oynamıyor, kimsede asalet yok 1 takım hariç. Galatasaray hariç.

Böyle bir ligde ileri görüşlülüğe gerek var mı ?

Aynı şekilde rakip bizim oyuncumuza yapsa bu hareketi çok küfür ederiz yani kendimize yapılınca hoşumuza gitmeyen şey başkalarına yapınca hoşumuza gitmemeli .

Gör bendeki ileri görüşlülüğü,

Hafta 34, Fenerbahçeliler 17'de 17 yapmışlar isteyen şike isteyen bal desin. Ligdeki takımların neredeyse tamamı iyi futbolcunun ayağını kırmış, kimde dürüst oynamıyor, kimsede asalet yok 1 takım hariç. Galatasaray hariç.

Böyle bir ligde ileri görüşlülüğe gerek var mı ?

Yaşanan olaylardan sonra şike yapma cesaretini gösterebilecek takım veya oyuncu var mı sence?

Üst Alt