STSL 11/12 H:11 | Beşiktaş 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:11 | Beşiktaş 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:11 | Beşiktaş - Galatasaray | 20 Kasım | 19.00

Q7 Eboue karşısında ne yapacak çok merak ediyorum. :) En az bi sarı kart alacak kü7. :melek:

Umarım yeneriz Beşiktaş geçen sene dışında inönüde hep haketmeden kazandı maçı.

Hucümda sıkıntılar yaşıyor olsakta Beşiktaş'a oranla çok disiplinli bir takımız.Beşiktaş'ın Fenerbahçe maçınıda göz önüne alırsak bu maç için ümitli olabiliriz.Bence kadro yapımız derbilerde başarılı olmak için ideal.

Duran toplarda iyi tutarsak ve duran toptan gol yemezsek 2-3 tane atarız. Beşiktaş çok haşat takım.

Sadece Ernst'ten korkarim. Q7'de yuzyilin patlamasini yapmazsa kazanacaz

Arada Egemen'i kendi kalesine gol atmaya zorlamalıyız, olmayacak iş değil.

tek olayları duran top.ve bjk bize duran toptan gol atmıştır her zaman.bunun önlemini alırsak kazanırız

Gecen sezon BAM'la bi ara pas sovu yapiyorduk burda. :asd: Bu sezon orta sahamiz cok daha iyi, topla daha cok oynayan taraf biz oluruz gibi geliyor bana. Eger erken bir gol bulursak rahat bir mac olur bizim icin.

Gecen sezon BAM'la bi ara pas sovu yapiyorduk burda. :asd: Bu sezon orta sahamiz cok daha iyi, topla daha cok oynayan taraf biz oluruz gibi geliyor bana. Eger erken bir gol bulursak rahat bir mac olur bizim icin.
yani di mi?ama engin solda oynamalı sağda kazım mücadelesiyle iş yapabilir. milli maçtada kazımı bi izlemek lazım derbiye hazır olur.mertanda kadroda olmalı.eboue -kazım ,eboue-mertan iyi olur.

Üst Alt