STSL 11/12 H:11 | Beşiktaş 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:11 | Beşiktaş 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:11 | Beşiktaş - Galatasaray | 20 Kasım | 19.00

bjk yaratıcı oyuncu cok örnek kovaresma:)

herifle dalga geçiyonuzda her maçta rakibin en dandik oyuncusu (q7 için geçerli değil sadece) ile ne zaman dalga geçsek gelip bizim maçta patlama yapıyo, sezonun en iyi maçını bize karşı oynuyo

bugün efes-Galatasaray basketbol maçında olduğu gibi. kerem tunçeri hayatında bir maçta 6 asist yapmamıştır.

bi arkadaşta yazmıştı maçtan 1 hafta önce. tunçeri kazması olduğu sürece efesi ezeriz diye :D

Adam Beşiktaş oturmuş takım diyor ya ahahhahha. Sebep de geçen seneden sadece 2 adamın değişmiş olmasıymış saçmalığa bakın. Ulan bi kere Quaresma'nın oynadığı takım nasıl oturmuş takım olabilir ? :asd:

beşiktaş iyi bir kadroyla çıkarsa net yener bizi

O değil Beşiktaş'ın fikstürüne baktım da yazık yemin ederim. Eğer bize kaybederlerse direk tepe üstü giderler.

Galatasaray

Trabzonspor

Ordu

Manisa

IBB

Ligde 5 tane bela takım say desen bunları sayarım Beşiktaş'lı olsam, arka arkaya dizilmişler.

Bizim için ise en pis viraj, 4 güner ara ile oynayacağımız, Gençler-Fener-Trabzon üçlüsü.

herifle dalga geçiyonuzda her maçta rakibin en dandik oyuncusu (q7 için geçerli değil sadece) ile ne zaman dalga geçsek gelip bizim maçta patlama yapıyo, sezonun en iyi maçını bize karşı oynuyo

bugün efes-Galatasaray basketbol maçında olduğu gibi. kerem tunçeri hayatında bir maçta 6 asist yapmamıştır.

bi arkadaşta yazmıştı maçtan 1 hafta önce. tunçeri kazması olduğu sürece efesi ezeriz diye :D

harbiden kerem tunceride son 2 yılın en iyi oyununu bize oynadı:D kovaresmaya gelince gol atabilir asistte yapabilir sorun o degil. bu adam bence el freni. 5 macta 1 yararlı oluyo. inşallah bizim maca trivelası denk gelmez:)

adam 36 yaşında.yıllardır bize hizmet ediyor.kaptanımız.son 2 maçta da şans buluyor ve inanılmaz oynuyor.bence saygıyı hakediyor.

evet 2 mactada iyi oynadı zaten söyledim bunu. hatta jubilesini bizde yapmalı dedim. ben yaşına göre söyledim bu lafı. hemen gerilme.

ayhan 3 maç oynasın 5 maç oynamasın . öyle bir reis o saygılar ..

bjk'nin bizden daha iyi kadrosu var. ama oyun disiplinleri zayıf. Bizden çok daha fazla pozisyona gireceklerdir. Bizim takım bu kadroyla zor pozisyona girer. Arada bi tane atar üstüne yatarsak kazanırız. Eğer ilk golü erken yersek fark yeriz. Çabuk demoralize olan bir takımız. sağolsun bunda terim'in payı büyük. Geriye düştük mü oyun içinde helva gibi dağılıyoruz. yaratıcı,yıldız oyuncumuz yok. Her şekilde maçın favorisi bjk.

Suphelendim senden reis.

geliyoruz besiktas

terminator-2-judgement-day-arnold.jpg

Üst Alt