STSL 11/12 H:11 | Beşiktaş 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:11 | Beşiktaş 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:11 | Beşiktaş - Galatasaray | 20 Kasım | 19.00

Bu maçta kesin pozisyon buluruz.Beşiktaş geride çok açık veren bir takım.Önemli olan pozisyonları değerlendirmek.Zaten savunma anlamında takıma güvencim tam.

Muslera, Eboue ve Melo üçlüsü günlerinde olur umarım. Eboue Quaresma'dan o çalımın intikamını alabilir :b5:

Sakin oynamalı doğru pas alışverişi yapmalıyız.Ben son bir kaç maçtır çok beğeniyorum dar alanda paslaşmamızı.Eskiden dan dun oynardık yava yavaş herkes yerlerini biliyor pas atacağı yeri ezberliyor.Yardımlaşma da tam.Tek eksik hücum yönümüz onu da kanatlardan yapmamız lazım ama çok etkisiziz.Engin Sercan Kazım kim oynayacaksa görevlerini iyi bilmeliler.

Geçtiğimiz maçlarda eksik kaldığımız tek nokta orta sahamızın pres yapmaktan yorgun düştükleri için hücumda Elmander in yanında fazla olamayışıydı. Bu maçta da çok pres yapmamız gerekecek. Ancak hücumda Elmander e daha yakın oynayabilirlerse golüde rahatlıkla bulacağımıza inancım sonsuz. Bu noktada sağ ve sol kanat oyuncuları atağın yönüne göre çok etkili olmak zorundalar. Kazım oynayacak mı bilmiyorum ancak bu anlamda Riera dan daha etkili olduğu açık. Fatih hoca nın Riera yı maç öncesinden iyice uyarması gerek.

Zor maç olacağı aşikar ancak beşiktaş iç sorunlarla boğuşurken bu deplasmanı yapmamız büyük bir şans bunu kaçırmamak gerekir. Aslanlara güveniyorum.

mertan a takımla antrenmandaymış. maç kadrosunda olcaktır bence.

-------------Muslera------------

Eboue---Semih--Ujfalusi---Hakan

-----Melo--Ayhan--Selcuk------

Kazim---------------------Engin

----------Elmander-------------

Yedekler:

1.)Ufuk

2.)Ceyhun

3.)Caglar

4.)Mertan

5.)Riera

6.)Sercan

7.)Baros

Savunma dörtlüsünde degistirilecek birsey yok. Orta sahada yine Ayhan'i oynatirdim. Melo-Selcuk ikilisini daha iyi kullanabiliriz böylece. Hem Ayhan'da kötü oynamiyor. Sol kanat sorunu varken Engin'i oraya cekmek en dogrusu olur. En saglam kadro budur. Servet-Zan ikilisini kulübeye bile almazdim. Mertan'i 18'e alirdim, Aydin-Emre'yle olmayacak bu is onu anladik.

Riera'da Kazım'da inanılmaz derece de alt seviyelerde oynuyor.

------------Elmander------------

Berkin--------Engin-------Mertan

-------Selcuk-------Melo--------

Hakan---Ujfalusi---Semih---Eboue

-------------Muslera-------------

Bu maçta olmasa bile umarım bu şekilde sahaya çıktığımız günleri görürüz çok yakın zamanda.

Mertan'nı 18 kişilik kadroda beklemiyorum. Baros bence kadroya alınacaktır. Milli takımdanda moralli dönecek. 2 santraforumuz Avrupa Şampiyonasına gitti.

Maçta golü biz yersek, galip gelemeyiz. Golü biz atarsak bjk maçı alamaz. Duran toptan bir gol bekliyorum.

---------Muslera------------

Eboue-Semih-Ujfa-Balta

Kazım-Melo-Selçuk-Ayhan-Engin

--------Elmander------------

Ben bu maç böyle çıkarım. Skor'a göre Barosu alırım. Kazım 2.yarı oyundan düşebilir. Sercanıda yerine alırım.

Engin--------Selçuk-------Mertan

-------Ayhan-------Melo--------

Sonrasında Emre Çolak - Ayhan Değişikliğine gidilir. Selçuk geri çekilip emre ofansif olur biter gider.

Kazım ve Riera zaten rezil oynuyorlar, Mertan en az onlar kadar oynar diye düşünüyorum. Bir maçta yokolacak adam değil.

Çocuk vücut ve güç olarak hazır belli ki. Bir tek mental olarak hazırlanması lazım ki Fatih Hoca o işte dünyada tek. Adamın işi o zaten teknik direktör değil Motivatör.

Ayrıyetten çocukta Benfica'ya karşı o kadar özgüven var ise bence beşiktaş falan farketmez yıkar geçer. Yorulduğunda Kazım ile değiştirilir olur biter.

Hadi Fatih hoca, artık bu oyuncularla oynama zamanı geldi. Bırak Riera'yı Baros'u... önümüze bakalım.

Nihayet maçın havasına girebileceğiz :D milli takım araları kaldırılsa ya la o.0

Engin--------Selçuk-------Mertan

-------Ayhan-------Melo--------

Sonrasında Emre Çolak - Ayhan Değişikliğine gidilir. Selçuk geri çekilip emre ofansif olur biter gider.

Kazım ve Riera zaten rezil oynuyorlar, Mertan en az onlar kadar oynar diye düşünüyorum. Bir maçta yokolacak adam değil.

Çocuk vücut ve güç olarak hazır belli ki. Bir tek mental olarak hazırlanması lazım ki Fatih Hoca o işte dünyada tek. Adamın işi o zaten teknik direktör değil Motivatör.

Ayrıyetten çocukta Benfica'ya karşı o kadar özgüven var ise bence beşiktaş falan farketmez yıkar geçer. Yorulduğunda Kazım ile değiştirilir olur biter.

Hadi Fatih hoca, artık bu oyuncularla oynama zamanı geldi. Bırak Riera'yı Baros'u... önümüze bakalım.

Ya tamam bende çok istiyorum. Lakin biraz daha dikkatli olmak lazım. Adam 15dk güzel oynadı lafım yok. İnşallah bu manzarayı daha sık göreceğiz. Ama ne olursa olsun Mertan ile başlanmaz. Heleki bir derbi ve deplasman maçı ise bu.

Bence Terim kadroyu bozmaz. Solda Riera Sağda Kazım oynar. Ortaya sakatlıktan çıktı ise Ayhan ın yerine Engin oynar. Duruma göre ise bahsettiğiniz değişiklikler yapılır. Ben yakın bir gelecekte artık isimler konusunda fazla endişe etmeye gerek kalmayacağını düşünüyorum. Sistem oturursa giren çıkan arasında pek büyük farklılıklar olmayacak gibi geliyor bana. Yeterki Fatih hocanın istediği mücadeleyi sergilesinler.

Her maçı Cüneyt Çakır yönetiyor o yokken Fırat Aydınus kadrolu atanmışlar sanki :)

Çakırla bjk maçlarında 4 maçta 3 galibiyet 1 mağlubiyet almışız.

-----------------Muslera-------------------

-------Eboue-Semih-Ujfa-Balta-----------

Kazım(Sercan)-Selçuk-Melo-Ayhan-Engin

-----------------Elmander------------------

-----------------Muslera-------------------

-------Eboue-Semih-Ujfa-Balta-----------

------------Selçuk---Melo-----------------

---Sercan-------Engin-----------Riera----

-----------------Elmander------------------

veya , Engin Riera'nin yerine, ve Baros'la 4-4-2

Üst Alt