STSL 11/12 H:12 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | Maç Sonucu - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:12 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:12 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | Maç Sonucu | 26 Kasım

terim ve dürüst efendilerde hakem maca etki etmedi dogru kararlar verdi diyor.sivas kalecisi neden atilmadi???

Benim anlamadığım şey şu. Bu gün itibariyle en çok gol atan takım biziz ligde. En az gol yiyenler arasında da ilk sıralardayız. Ya liglimiz çok kötü ya da bizim sandığımız kadar kötü değil takımımız. (Hep pozisyon bulamıyoruz yok gol yollarında başarısız bir takımız vb gibi.)

Sanırım ligimiz de berbat takımımız da pek iyi değil..

Liderliği Fener maçıyla alacağımızı düşünüyorum.. Umarım Ankara'da bir kaza olmaz.

gökhan töre iicn ver 6 milyon bak nasil veriyorlar,yeterki gökhan gelmek istesin.arshavin sözlesmesi bitiyor bonservise gerek yoktur,olcan icinde artik 3-4 vermek lazim.

Benim anlamadığım şey şu. Bu gün itibariyle en çok gol atan takım biziz ligde. En az gol yiyenler arasında da ilk sıralardayız. Ya liglimiz çok kötü ya da bizim sandığımız kadar kötü değil takımımız. (Hep pozisyon bulamıyoruz yok gol yollarında başarısız bir takımız vb gibi.)

Liderliği Fener maçıyla alacağımızı düşünüyorum.. Umarım Ankara'da bir kaza olmaz.

Murat,

Bir Galatasaraylı olarak okuma benim yazdıklarımı.

Bütün maçları aşağı yukarı izliyorum özellikle 6 takımın (biz,bjk,fener,ts,bursa ve antep/ordu). Gerçekten en etkili topu "genel olarak" biz oynuyoruz. Birşey oynuyoruz. Oyuncu bazlı takım değiliz. Takım savunmasını en iyi yapan takımız. Sorunumuz ofansta, son paslarda. Birde kart gibi hakemlerin yandaş tutumu olunca zorlanıyoruz. Fener eğer X liginde olsa gerçekten ilk 5te olmaz. Bejeke ise bir yener bir kaybeder oynuyor. TS ise gol atamaz.

Evimizde Sivas'ı bile bişeyin zoruyla yeniyorsak bu takımdan bir cacık olmaz kusura bakmayın gerçekçi olmamız lazım bu maçı izledikten sonra fener maalesef üzülerek 5 lik eder diyorum.

Sivas iyi takim. Fenerbahce´yi gömdüler mesela. Fenerbahce´yi biz yenecegiz merak etme

Lig çok kötü bizde kötülerin iyisiyiz.Fenerin maçları bizimki gibi tarafsız ! yönetilseydi bugün fark ile liderdik.

Evimizde Sivas'ı bile bişeyin zoruyla yeniyorsak bu takımdan bir cacık olmaz kusura bakmayın gerçekçi olmamız lazım bu maçı izledikten sonra fener maalesef üzülerek 5 lik eder diyorum.

Yok 200 atar hey Allah ım ya.Fener oynadığımızın yarısını oynamıyor neyden bahsediyorsunuz.

Edit: Al senin mantıktan gidelim sidik zoru ile yendiğimiz takım feneri 2 farkla yendi senaryoda olsa!!!!!!!!!!

Yok 200 atar hey Allah ım ya.Fener oynadığımızın yarısını oynamıyor neyden bahsediyorsunuz.

Edit: Al senin mantıktan gidelim sidik zoru ile yendiğimiz takım feneri 2 farkla yendi senaryoda olsa!!!!!!!!!!

Bir kere takım savunmaları yok. Ama bize karşı hakemlerin tutumu önemli işte. O noktada tırsıyorum.

Elmander cok faydali bir oyuncu ama golcü degil bence. Karsi karsiya da kalsa gol atmama sansi atmasindan daha fazla bence. Baros hala eski Baros degil. Cok panik, top kaybediyor, top süremiyor. Sercan´i da kaybetmek üzereyiz bence. Bugün de cok morali bozulmustur. Ama aciliyeti yok haklisin. Diger bölgeler daha önemli kesinlikle.

Ama 1 kanat yetmez. Kazim da Riera da Türkiye Liginin kanat oyunculari degilller. Türkiye´de Dia kazmasi bile is yapti süratli olmasindan dolayi, Hursut amatörünün neler yaptigini görüyoruz, Grosicky, Amrabat vs. Bunlarin ortak özellikleri süratli olmalari. Bize 2 tane süratli kanat lazim.

Ya aslinda elmander cikmaliydi.Sercan 10 dakka bile idare edemiyecekse niye alindi bu takıma.Hocaya kızıyorum burda

lig tvde gösteriyor biri twit attı. kaleci engini sadece itmiyor. ayagıyla ayak bilegine basıyor. engin o yüzden sinirleniyor. tabi kalkıp kafa atmaması lazımdı. yan hakem denen yvsk bunu görmeyip engini gördü.

Bir kere takım savunmaları yok. Ama bize karşı hakemlerin tutumu önemli işte. O noktada tırsıyorum.

Ya yemin ederim hiç bişeyleri yok ya vallahi yok işte ortalığı alevlendirmeyi seven tipler çıkıyor "arkkidişlerrr çok kötüyüz fener harika bizden biişey olmaz" der konuşurlar dururlar.Örne Sivas maçını verirler ama fenerin sivas maçı es geçilir.

Puan tablosuna bakın en az kim gol yemiş en fazla kim atmış.Fenere hediye edilen maçlar olmasa lider bizdik.

Ya yemin ederim hiç bişeyleri yok ya vallahi yok işte ortalığı alevlendirmeyi seven tipler çıkıyor "arkkidişlerrr çok kötüyüz fener harika bizden biişey olmaz" der konuşurlar dururlar.Örne Sivas maçını verirler ama fenerin sivas maçı es geçilir.

Puan tablosuna bakın en az kim gol yemiş en fazla kim atmış.Fenere hediye edilen maçlar olmasa lider bizdik.

Biliyorum Osman. Tüm maçlarını izledim. Ve dikkatli izledim. Futbolsever olarak zamanında amatör oynamış biri olarak. Yok oğlu yok. Adamların en iyi yanı balı. O da Alex'e bağlı. Hakem unsuru etki etmezse rahat alırız. Bir yandan düşünüyorum işte Engin o maçta kesin kırmızı alırdı :)

Bu sene fenerde kötü bizde öyleyiz.Beşiktaşda iyi değil.Yanliz bizim sorunlarımız 1 veya 2 tane kaliteli oyuncuyla halledilebilir.Şu kanatlarda 2 tane adam gibi oyuncu olsaydi şu an liderdik

sendemi gurkan kubilayın yazısını okudun:) barcelona gibi oynuyormuş fener. allah size akıl fikir versin. hangi futbolla 5 licek acaba. bunu gercekten düşünerekmi konuştun. bana sorarsan sanmıyorum.

Bencede Elmander çıkmalıydı tam kontra oynıyacağımız zaman Sercan gibi adamı çıkardık hoca çok büyük hata yaptı orada.

Birde sercan tarafından bakalim.Adam iyidir kötüdür ama oynamadığı sürece nerden bileceksin.Şu 90 dakika hiç bi sey oynamayan kazımın yerine banko oynar.

Birde sercan tarafından bakalim.Adam iyidir kötüdür ama oynamadığı sürece nerden bileceksin.Şu 90 dakika hiç bi sey oynamayan kazımın yerine banko oynar.

valla ya kazımı görünce elimde ne bulsam televizyona fırlatıyorum. adam cok sıkıcı oynuyor. duragan oynuyor. koşu felan yaptıgıda yok. deli ediyor beni.

Üst Alt