STSL 11/12 H:14 | Manisaspor 1-4 Beşiktaş | 8 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:14 | Manisaspor 1-4 Beşiktaş | 8 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:14 | Manisaspor - Beşiktaş | 8 Aralık | 20.30

Valla sonucu tahmin etmek çok güç. Ama güzel maç olacak bence.

Beşiktaş Manisa'dan sonra İBB ile oynayacak. Skorlar ne olursa olsun ilk 2-3 sırayı takip eden takımlarda bir azalma olacak. Beşiktaş iki maçı da alsa bile olur en azından dibimizdeki İBB ve Manisa kopar.

O yüzden Beşiktaş'ın bu iki haftaki maçı her skor işimize gelir, biz kazandığımız sürece.

valla sadece formda görsem iyi iş yerindede aynı şeyleri görüyorum ben. kusura bakma ama beşiktaşa fenerden daha cok doluyum. senin gibilere lafım yok furkancım. sen burda dogru dürüst yazıyorsun eyvallah. başlarda kızmıştım sana ama kötü niyetli degilsin. tabi önyargı vardı biraz.

valla hiç sorma dün fenere koyarak forzadaki renksizlerede koymuş olduk bir nevi, çok üzgünler, arenadaki beceke macını iple cekiyorum.

valla hiç sorma dün fenere koyarak forzadaki renksizlerede koymuş olduk bir nevi, çok üzgünler, arenadaki beceke macını iple cekiyorum.

Beşiktaş taraftarının genel duruşunu artık taşımadığını düşünüyorum forza'nın bilmiyorum Beşiktaş'lı arkadaşlar ne der. forza'da son zamanlarda antu eğilimleri var. Forum yönetimlerinin buna bir el atması lazım. Oyuncu sakatlanma dilekleri, beter olsunlar orada da başlamış. Burada o kadar Ersan Gülüm çekişmesi yaşadıktan sonra adam sakatlandı bir kişi oh olsun demedi çok büyük kalite farkı var.

Hani antu gibi uğraşılsa çok malzeme çıkar forza'dan da, 40 dakika önce fener çaksın, fener kesin fark atar diyen adam, 40 dakika sonra iyi oldu fener'e diyor :asd:

Yok Hilbert 5 Eboue edermiş, Almedia 4 Elmander edermiş. Devamlı saçma sapan kıyaslar. İnsan tabii ki kendi futbolcusunu değerli görür de bu ne bakkal hesabı gibi.

Manisa puan çıkartır diye düşünüyorum bu maçta.

İddaa'da h0 oynadım orası ayrı. Umarım 1 farklı Bjk galibiyeti olur. :)

Beşiktaş taraftarının genel duruşunu artık taşımadığını düşünüyorum forza'nın bilmiyorum Beşiktaş'lı arkadaşlar ne der. forza'da son zamanlarda antu eğilimleri var. Forum yönetimlerinin buna bir el atması lazım. Oyuncu sakatlanma dilekleri, beter olsunlar orada da başlamış. Burada o kadar Ersan Gülüm çekişmesi yaşadıktan sonra adam sakatlandı bir kişi oh olsun demedi çok büyük kalite farkı var.

Hani antu gibi uğraşılsa çok malzeme çıkar forza'dan da, 40 dakika önce fener çaksın, fener kesin fark atar diyen adam, 40 dakika sonra iyi oldu fener'e diyor :asd:

Yok Hilbert 5 Eboue edermiş, Almedia 4 Elmander edermiş. Devamlı saçma sapan kıyaslar. İnsan tabii ki kendi futbolcusunu değerli görür de bu ne bakkal hesabı gibi.

angutla eş deger forzabeşiktaş forumu. nasıl olurda fenerin yenmesini isterler onu anlamıyorum. biraz beyni olan adam fark acılmasın diye GS YENSİN DER VEYA berabere kalsın der.

manisada akiminko yigit incedemir ve ömer aysan oynamayacakmış.

bu beziktaşlılar formlarında bize ilk 4 bile giremez diyolar kopuyorum. ulan inşallah fenere atamadıklarımız size atıcaz lavuklar. saldır manisa.

barış yapma böle sen forumdakilere ne bakıyorsun her yerde var öleleri ... ayrıca her maçta kaçar öle pozisyonlar inönüdeki maçta da az kaçmadı :) şans olacak birazda ..

Beyler Stadtayım ayarı vericez merak etmeyin:) siz benim adamım isaac a dikkat edin oynarsa maçın adamı olur akarrrr!!!

Manisa alir,Yigit G. ve Isaac'in maci olur.

MANİSASPOR

İlker

Hüseyin

Klukowski

Dixon

Ferhat

Bekir

Yiğit Gökoğlan

Mehmet Güven

Murat Erdoğan

Simpson