STSL 11/12 H:15 | Trabzonspor 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:15 | Trabzonspor 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:15 | Trabzonspor - Galatasaray | 11 Aralık | 19.00

Hiç bozmayalım kadroyu sadece oynayabilirse ki antremanlarda denensin o kanattaki performansı

Kazım'ın yerine Engin.

Çolak - Selçuk - Melo - Engin

İleride Elmander önünde Baros

futbolcularımız böyle oynasın yenemiceğimiz takım yok bu kadar iddaalı konuşuyorum

Kardeş bir önceki mesajın da 4-4-2 demişsin

442 oynarsak sercanla, eğer orta sahayı kalabalık tutmak istersek mertanla yapmalıyız.

Trabzon orta sahası zokora colman alanzinho ile çok pas yapan bir orta saha, biz orta alanı ilk yarıda ele geçirip gol bulursak zaten 2. golü rahat buluruz.

Sonrasında 442 sercanla da daha da açılabiliriz. çünkü gol yiyen trabzonun klasik taktiği alanzinho çıkar ve yerine henrique girip onlar da 442 ye dönerler.

engin oynamamalı.formanın aslanın agzında oldugunu herkes anlasın.emreye haksızlık olur.tanıdıgım terim kazanan 11 i bozmaz.sadece eboue nin yerine ujfa oynasın yeter.

Don't change the winning team. Ama Engin'in TS karsisinda müthis hirsli olacagini düsünüyorum aslinda. Selcuk'ta hic birsey'i takmamali, taraftarin tepkisini felan.

Trabzonda Selçukdan ve Enginden faydalanmazsak enayilik etmiş oluruz.

Özellikle Engin'in söyleyecek sözü var o maç için sahada :)

Kazımın yerine Engin oynasın fb maçından daha iyi oluruz. Ama Trabzon fenerden daha iyi takım kesinlikle ve bizden daha fazla zorlu maçlar oynadılar.

Trabzon lille karsisinda cok yipradi adamlar 90 dk defans yaptilar 11 kisi ile insallah etkisini gosterir bizim macta bide onlarin morali cok dusuk CL'inden ellendirkleri icin bizse tam tersi

Gencler macindan önce hedef 3 macta 7 puandi,kaldi 1 puan.

Rahat oynayacagimizi dusunuyorum,Beraberlikte yeterli.

Ben kazanacagımızı düsünüyorum

Eboue olmazsa Ujfalusi oynar bekte,stopere Gökhan çekilir.Engin'in cezası bitti sanırım.Engin ve Selçuk'un kulaklarını tıkayıp oyuna konsantre olmaları lazım.Çift forvet baslayacagımızı düsünmüyorum bu maç.Orta alanı kalabalık tutacaktır hoca.Emre yine oynayabilir,bence oynamalıdır da.

Kazanmak icin oynamaliyiz. Beraberlige katilmiyorum, kazanmamiz gerektigini düsünüyorum yoksa 1 hafta icinde yine liderligi kaybetmis oluruz. Tabiki cok önemli olmaz ama moral bozar. Galatasaray, Trabzonspor´u iyi oynarsa ezerek yener. Ben sadece orta sahada acik vermememiz gerektigini düsünüyorum. O yüzden orta sahaya Engin´i dahil ederim. Kazim´in yerine mi olur, Baros´un yerine mi olur bilmem. Ama Engin oynamali.

Kazanmak icin oynamaliyiz. Beraberlige katilmiyorum, kazanmamiz gerektigini düsünüyorum yoksa 1 hafta icinde yine liderligi kaybetmis oluruz. Tabiki cok önemli olmaz ama moral bozar. Galatasaray, Trabzonspor´u iyi oynarsa ezerek yener. Ben sadece orta sahada acik vermememiz gerektigini düsünüyorum. O yüzden orta sahaya Engin´i dahil ederim. Kazim´in yerine mi olur, Baros´un yerine mi olur bilmem. Ama Engin oynamali.

Hocam Engin ve Selcuk'a buyuk bir ihtimal protestolar olacak,Selcuk dayanir da Engin...

Trabzonlu taraftarların pretostosundan ne olacak daha içeride Avrupa maçlarında takımlarını destekleyemiyorlar.20 dk bağırırlar çığırırlar sonra çekirdek yemeye başlarlar.

kazanmamiz buyuk supriz olur benim icin fener maci sonrasi

Bence bu macta 1 puan bile hic yoktan iyidir,ama galibiyetede tabiki hayır demem.Geriye kalan 3 macta en az 7 puan almalıyız.

Üst Alt