STSL 11/12 H:25 | Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 5 Şubat - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:25 | Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 5 Şubat

Cevap: STSL 11/12 H:25 | Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş | Maç Sonucu

beyler vurmayin ama bence ömer toprak semih kaya dan iyi. ömer toprak banko oynamali.

ersan ve semih de partneri olur. ersan'in sol ayakli olmasi beni ona daha cok yönlendiriyor acikcasi.

ömer toprak tecrübeli semihe göre. hemde alman alt yapısından yetişmiş. seneye bizde olsun isterim.

Arkadaslar Simao 1.Yarida Sari kart gördümü? Bana gördü gibi geldi de aklimda kaldi özetlerde o kisim yok.

Yatarak aldılar 3 puanı.Tekrarlarına bakmadım ama il Yobo'nun golüde dışardan çevrilmiş,Pektemek'e yapılanda penaltıymış gibi geldi daha çok pozisyon varda neyse.Sadece Fernandes olsaydı şu 10 kornerin rahat 3ü gol olurdu.Kapıya tekme atarak ceza alanıda ilk kez gördüm, neyse 1. görev tamamlandı.

Yatarak aldılar 3 puanı.Tekrarlarına bakmadım ama il Yobo'nun golüde dışardan çevrilmiş,Pektemek'e yapılanda penaltıymış gibi geldi daha çok pozisyon varda neyse.Sadece Fernandes olsaydı şu 10 kornerin rahat 3ü gol olurdu.Kapıya tekme atarak ceza alanıda ilk kez gördüm, neyse 1. görev tamamlandı.

Bunu nedense kimse konusmuyor.

Ligtv nin internet sitesine yaptigi haberlere bakin iki takimi düsmanmis gibi göstermeye calisiyor. Siz daha düne kadar bu olaylarin ustünü kapatmaya calismadinizmi?

O 3 boyutlu kareografi neydi hayran kaldım , resime 1 dakika bakıp gözünüzü tavana dikince Türkiye kupası gözüküyormuş.

Tanju iyi oynadigi surece Milli takimda sans bulur bence. Ersan ne yapar eder, bulur. Hatasiz oynayabilen bir stopper. Solbekte oynayabilmesi bir arti. Semih kesinlikle milli takimda oynamali, onda hemfikiriz zaten.

Tanju sans bulup, kendini gelistirdigi surece

Tanju-Semih-Omer-Ersan

Dortlusu bence iyi olur. Tanju'yu iki kez gecti Stoch, Melih Sendil'in "ahhhhhh Stochhhh askimmmmm ohhh" demedigi kaldi. 2 sene once ayni Stoch Gokhan Gonul'u iki macta felc etmisti.

Ne Ersan'dan sol bek olur Ne de Tanju'dan Milli Takım sağ beki olur.Milli Takım yol geçen hanı değil,herkes oynayamaz.

YILDIRIM DEMİRÖREN:fenerbahcemiz kazandı. kadehleri kaldıralım.

Sonraki görev ne?

O 3 boyutlu kareografi neydi hayran kaldım , resime 1 dakika bakıp gözünüzü tavana dikince Türkiye kupası gözüküyormuş.

Bir an koreografi oturma odasina kadar girdi.. o kadar tri di yani. Sandalyeden düsüyordum.

SIkI durun, iste o muhtesem koreografi:

1328465286-basl%C4%B1ks%C4%B1z-1.jpg

Bazı gruplarda ilk falan demişler beyinsizler.

401504_10150544662469389_170401154388_9024257_325414792_n.jpg

Adamlar oynamadan derbi kazanıyor, bizse oynadığımız halde anadolu takımlarını yenemiyoruz.

Hakem faktörü işte, sen vermezsen ilk yarıdaki o penaltıyı, genel takdir haklarını da taraftarı olduğun fener lehine kullanırsan böyle olur. Gerçi baktığın zaman zaten alan razı veren razı gibi bir maç.

Müthiş bir antiGS furyası başladı, özellikle ikinci yarının başlamasıyla. Dikkatli olmamız lazım.

Üst Alt