STSL 11/12 H:25 | Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 5 Şubat - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:25 | Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 5 Şubat

Cevap: STSL 11/12 H:25 | Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş | Maç Sonucu

Leş? Son 1.5 senedir sakatlıklarla uğraştığı için performansı çok düştü ama şu haliyle bile Eboue'den sonra gelir.

Gökhan Gönül değil Eboue'den sonra gelmek aynı cümlede bile geçemez.

Medya balonunun önde gideni, 1.5 yıldır değil ben kendimi bildim bileli sakat o adam. Ha sakat ama milli maçlarda sadece, Fener maçını kaçırmaz.

Bomboş bir adam. Sağ bek listesi yapsam ilk 10'a almam.

ben hep diyorum, bjk tam bir play off takimi aslinda, bjk 4-5 puan farkini koruyup, play offa girse mesela 3. olarak, büyük sürprize imza atabilirdi.

tabi kuyedi, fernandes , almeida ve simao bunlar adam gibi oynayacak.

ama bjk bu sansini zora soktu, hele sivasa karsi puan kaybederse - ki büyük ihtimalle kaybedecek- bjk yanar, birde uefa maclari basliyor hafta, cok önemli 2 mac bjk adina.

yahu ebue olmasa 30 dk da 5-6 tane net gol kacirdigimiz maci zora sokuyorduk la evimizdeki, yok böyle birsey.

ebue o golu atmasaydi olay olurdu o macta

bu dediğine aynen katılıyorum hani okadar iyi mücadele ve iyi bi oyuna ragmen ebue'nin katkısına ragmen stoch'un direkten şutu girseydi bile işler çok ilginç bi hale gelebilirdi allahtan moral yakalayamadılar oyunun başındaki moralsiz halleri maç sonuna kadar devam etti ama o halle bile alex yazdi bitane ...

deplasmandaki maçta cok daha iyi oynamamız lazım

bu dediğine aynen katılıyorum hani okadar iyi mücadele ve iyi bi oyuna ragmen ebue'nin katkısına ragmen stoch'un direkten şutu girseydi bile işler çok ilginç bi hale gelebilirdi allahtan moral yakalayamadılar oyunun başındaki moralsiz halleri maç sonuna kadar devam etti ama o halle bile alex yazdi bitane ...

deplasmandaki maçta cok daha iyi oynamamız lazım

oyunun başındaki moralsiz hallerinden kastın nedir? şike magdurları dimi onlar pardon kardeş.

Sanırım hep anlatmak istediğim şey bu cümlelerde gizli...

bu gün manu çelsiye karşi 3-0 dan 3 3 yapmış ...anlamak güç ... ama ben bunu yılların verdiği bi oyun şekline bağliyorum ... fener yıllardır hep 4 4 1 1 tarzı oynuyo kotu oynuyo iyi oynuyo ayrı ama hep aynı şey .. hangi teknik drektör gelirse gelsin değişmedi bu ... alex varken de değiştiremezler böylede devam eder .. ne adam akıllı zımba gibi oyun oynayabilirler ... nede öyle çok fazla maç kaybederler ... türkiye ligine yeticek sekilde bu rolantide devam ederler işte ..

üst üste şampiyonluklar oldugu donemı hatırlayın fatihterimin kurduğu kadro saat gibi işliyordu aynı sistem hep ...sağlam oyun iyi mücadele her maç ... herkez napıcağını biliyor ...

ama son zamanlarda bir sürü sistem taktik denendi takımda .. şimdi yeni 8 10 tane adam var .. çoğu ilk 11 de ... birşeylerin oturması zaman alır ... ama olucak gibi gözüküyor ... tabi yönetim bülent tulun yönetimde ayrımcılık konuları vs önüne geçmesse takımın ...

ne tanjusu be?stoch ilk yarı maymun etti adamı.2. yarı yoruldu stoch,hızı kesildi.tanju gökhan gönülün yanından gecemez.

Stoch adami 2 kez gecti sadece. Hatta kornerden gelen golde gecememisti, top disari cikti. Ikinci yarida kim kimi maymun etti gorduk. Stoch ne oynadiki yorulsun. Durdugu yerde bir sag bir sola dondu.

Stoch adami 2 kez gecti sadece. Hatta kornerden gelen golde gecememisti, top disari cikti. Ikinci yarida kim kimi maymun etti gorduk. Stoch ne oynadiki yorulsun. Durdugu yerde bir sag bir sola dondu.

walla 2. yarida bir kaç kere geçemedi sadece onda da yorgunluk belirsiti olduğu için .. hadi hepsini maç boyunca yaşananları geçelim sırf canere attiği ara pası açıklıyor bir çok şeyi ...

beşiktaş bu hafta sivas ı yenerse ligi fenerin önünde bitirir her iddaasına girerim.ayrıca bu maçta sadece fernandes olsa maç beşiktaşın dı.

ben hep diyorum, bjk tam bir play off takimi aslinda, bjk 4-5 puan farkini koruyup, play offa girse mesela 3. olarak, büyük sürprize imza atabilirdi.

tabi kuyedi, fernandes , almeida ve simao bunlar adam gibi oynayacak.

ama bjk bu sansini zora soktu, hele sivasa karsi puan kaybederse - ki büyük ihtimalle kaybedecek- bjk yanar, birde uefa maclari basliyor hafta, cok önemli 2 mac bjk adina.

bjk olsa olsa play out takimi olur.

Üst Alt