STSL 11/12 H:25 | Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 5 Şubat - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:25 | Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 5 Şubat

Cevap: STSL 11/12 H:25 | Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş | Maç Sonucu

Bu arada Rıdvan, Sow'un boş kaleye golünü övmeye çalışıyorduda Güntekin araya girince bozuldu videosu düşerse güzel olur :)

Ne Ersan'dan sol bek olur Ne de Tanju'dan Milli Takım sağ beki olur.Milli Takım yol geçen hanı değil,herkes oynayamaz.

Sabri ve Gokhan Gonul'un sagbek oynadigi milli takimda, adam akilli her futbolcu sagbek oynar.

Yol gecen hani degil, dogru. Ama bu takimda Selcuk Sahin'den tut, Caglar'a kadar herkes oynadi. Hatta Giray bile oynadi. Yani, herkes oynar.

Sabri ve Gokhan Gonul'un sagbek oynadigi milli takimda, adam akilli her futbolcu sagbek oynar.

Yol gecen hani degil, dogru. Ama bu takimda Selcuk Sahin'den tut, Caglar'a kadar herkes oynadi. Hatta Giray bile oynadi. Yani, herkes oynar.

Gökhan Gönül ile Tanju'yu bir tutmak?:SS::eek:

Yanlız ben Ersan'ı solbekte hiç beğenmedim.Tanju'nun ise kendini biraz daha geliştirmesi gerekir.Biraz heyecanlıydı gerçi.

Tanju'dan topçu olur ama Beşiktaş'ta kalırsa bir şey olmaz. İsmail, Hilbert falan dönüce bir daha 1 yıl sonra görmek üzere verir formayı.

Ersan'ı milli takıma sol bek yapmak Hasan Ali'ye ayıp olur. Eminim Abdullah Avcı'nın sol bek için değişilmez adamı olacak.

fenerde anlamadığım birşey var böyle oynamıyormuş gibi gözüküyor ama şak golü atiyor .. hani izliyorsun bi maç önce ulan biz olcaktık şimdi karsısında ezmiştik bu feneri top mu oynuyor diyorsun ama maç günü görüyorsun ki takım istediğini yapamıyo fener karşisinda ... böyle bazı istisna maçlar hariç bu hep böyle oluyo .. fener kaplumbağa gibi oynuyo gözüküp çok kötü gözüküp maçları kazanabiliyor kaç sezondur bu böyle .. ahım şahım top oynamadan hep üst sıralar ... öyle ki bazı anadolu takımlarının oyununun yanına bile yanaşamıyo ama ... yinede galip gelebiliyo... ingilterede de Manu böyle geliyo bana ... bi halt oynamıyolar gibi gözüküp hep üst sıralar ilginç....

fenerde anlamadığım birşey var böyle oynamıyormuş gibi gözüküyor ama şak golü atiyor .. hani izliyorsun bi maç önce ulan biz olcaktık şimdi karsısında ezmiştik bu feneri top mu oynuyor diyorsun ama maç günü görüyorsun ki takım istediğini yapamıyo fener karşisinda ... böyle bazı istisna maçlar hariç bu hep böyle oluyo .. fener kaplumbağa gibi oynuyo gözüküp çok kötü gözüküp maçları kazanabiliyor kaç sezondur bu böyle .. ahım şahım top oynamadan hep üst sıralar ... öyle ki bazı anadolu takımlarının oyununun yanına bile yanaşamıyo ama ... yinede galip gelebiliyo... ingilterede de Manu böyle geliyo bana ... bi halt oynamıyolar gibi gözüküp hep üst sıralar ilginç....

yahu ebue olmasa 30 dk da 5-6 tane net gol kacirdigimiz maci zora sokuyorduk la evimizdeki, yok böyle birsey.

ebue o golu atmasaydi olay olurdu o macta

ersan asla sol bek molbek oynatilmamali milli takimda.

ersan stoperdir, semihin yanina koy, oynasin, genc gelecegi olan iki adam.

solbeke ismail ve hasan ali var ama simdilik hakan balta devam edecek gibi

gokhan gonul denen lesh futbolcuyu Tanjudan cokmu ustun saniyorsun. anlamadim.

sabri desen anlarımda. gökhan gönül sakat haliyle takımına katkı veriyor. tanjuya gelince bir ışık var gibi geldi bana. ama oynat mak lazım devamlı. ismail denen adamdan daha cok ışık veriyor. gerci biri sag bek biri sol bek ama. bu adamın cıkışlarını daha cok begendim.

Klasik Karsıyaka..

Rakibin kolu kanadıda kırık olunca böyle oluyor..

Karambol 1 gol sonra rölanti Kadıkoy balı(yakında bunuda satısa koyup para kazanmaya baslayabilirler).

Uyut uyut macı bitir..

Bir yerde gördüm gercekten Su takıma Bir sol bek ile Bir sag acık alınsaydı gözü kapalı sampiyon olurduk..

Selamun Aleykum renkdaşlar,Tanju bence hücumda daha etkili oynuyor gibi yada fener sahada gezindiği için öyle gözüktü.savunmada pozisyon almakta biraz zorlanıyor hücum oynatılırsa daha yararlı olur kargalara

Sanırım hep anlatmak istediğim şey bu cümlelerde gizli...

Üst Alt