STSL 11/12 H:25 | Gaziantepspor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:25 | Gaziantepspor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:25 | Gaziantepspor - Galatasaray | 4 Şubat | 19.00

yaw takımda baroş harici cezalı varmı ?

muslera

ujfa semıh zan balta

yiğit selcuk melo emre

elamder necati

Necatiye sallayanlar nerde?

bu mac kuskusuz Elmander ve Necatinin maci olacak..

ilk maçı kaybetmiştik rovanş da zorlu olucak mutlaka almamız lazım 1-2 diyorum çok zor maç çook...

Çok zor maç olacak. Anadolu takımları bize karşı daha istekli,daha arzulu top oynuyorlar. Ayrıca uzun süredir iyi futbol oynamıyoruz,pas yapamıyoruz,gol pozisyonuna girmeyi bırak hücum bölgesinde özgüvensiz oynuyoruz. Bundan sonraki süreç çok sıkıntılı olacak,artık 4 maç arka arkaya kazanmamız bana biraz zor ihtimal gibi geliyor. Fatih Terim'in sinirleri gerçekten çok bozuk. İstediği takviyeler yapılmadığı için haklı olarak tepki gösteriyor. Bunu sözlü olarak basına yansıtmamaya çalışsa da takım üzerinde etkilerini görmek mümkün. Açıkçası objektif olarak bakıldığında kadromuzu güçlendireceğimize daha da zayıflattığımız görülüyor. Ne yazık ki küme düşmeye güvenen bir yönetimimiz var.

Puan kaybetme ihtimalimiz yüksek gibi gözüksede Necati-Elmander ikilisi maçı bize döndürebilir.

----------------------Muslera--------------------------

Ujfalusi-----------Semih---------Zan---------------Hakan

----------------Melo-------------Selcuk-----------------

Engin--------------------------------------------Emre Colak

---------------Necati-------------Elmander----------------

Sercan kendine bi sormasi lazim ben napiyorum abi?

Necati diye bi adam geliyor 32.de geri takima..

millet onun ismini yine benim ismimden daha once kadroya yaziyor..

kendini bi sorguliycaksin.. bilmiyorum ama ben Galatasarayda oynasam.. yemin olsun niye ekstra antreman yapmayim biseyler gelistirmek icin? benim isim bu haci? gunluk yaptigim baska bisey yok bitek top oynuyorum.. adamlar 12 saat calisip.. 40 milyon yovmeye aliyor.. ben 2 saat calisip evime gidip milyonlari kapiyorum..

isin ne? 2 saat antremansa.. yarim saatte kendine ayir.. 1 gun sut calis oteki bi gun ara ver.. ertesi gun top surmesini calis nebiliyim boyle topu alinca dengesiz kosmamayi bi ogren..

hehe herkes 1 maçta necatici olmuş adam daha idmana çıkmadan unutun necatiyi maç kadrosunda bile olmaz antepde vurur büyük ihtimal bize ben bu sene bu kadroyla şampiyonluk beklemiyorum puan kayıpları olabilir ama sen 90 dakika 1 organize atak yapamıyorsan 1 şut atamıyorsan şampiyonluktan bahsetme bu dediğim kaç maç oldu bazen 1 - 0 zar zor kazandığımız maçlarda bile oldu leş futbol ile yine ilerleyen haftalarda 3 4 atacağımız maçlar olacaktır ama bu futbolla playoffta gelen gider zaten vurur

hehe herkes 1 maçta necatici olmuş adam daha idmana çıkmadan unutun necatiyi maç kadrosunda bile olmaz antepde vurur büyük ihtimal bize ben bu sene bu kadroyla şampiyonluk beklemiyorum puan kayıpları olabilir ama sen 90 dakika 1 organize atak yapamıyorsan 1 şut atamıyorsan şampiyonluktan bahsetme bu dediğim kaç maç oldu bazen 1 - 0 zar zor kazandığımız maçlarda bile oldu leş futbol ile yine ilerleyen haftalarda 3 4 atacağımız maçlar olacaktır ama bu futbolla playoffta gelen gider zaten vurur

dogru ondan fener ile trabzonu ezdik.. bjk ye kabul kotu oynadik?

Bence yeneceğiz. Yalnız maçın hakemide çok önemli. tahminimce bu sefer fırat yada cüneyti verirler. ne zaman hakeme itiraz etsek bu ikisinden biri geliyor.

antepi yeneriz,yani yenmeliyiz artık,cok cepten yedik abi,olacak is degil ....

gencler maçında kötü oynadılar.atakları bile yoktu o ofans oyuncularına rağmen

bize ölümüne hucum ve defans yaparlar.

Son maç görüldü ki tek forvet sistemiz bizi kasıyor.

Solda verimsiz Riera,sağ da yerini garipseyen Emre olmaması lazım.

Emre'nin sol açıkta oynaması gerekir.

Sağda Yiğit veya Engin olabilir,idare etmesi yeterli.

Çift forvet çıkmalıyız.Necati ve Elmander.

Golü erken bulup,gereksiz macera yaşamamak gerekir.

Emre Çolak ve Semih Kaya'yı takımımıza kazzandırdın. Bir senede iki altyapı futbolcusu mükemmel. Hakan'ı, Sabri'yi, Gökhan'ı, Servet'i, Riera ve Sercan'ı ( bunu nasıl bu kısa süre içerisinde başardılar Sercan ile Riera) görmek istemiyorum. Tahminim taraftarların çoğu da istemez. Onların yerine A2'den Sadık, Hüseyin, Mert, Okan, Mertan, Berk ve Berk İsmail'e şans ver. Şampiyon olmalıyım razıyım. Çünkü bu oyuncularla olamayacağız.

Tek forvet oynarsak yenemeyeceğimiz açık..Ancak çift forvetli sistemde şansımız %60..

Konu başlığıyla alakası yok ama Necati 77 numarayı giyecekmiş.Bunu da dip-not olarak paylaşmak istedim. :eek:

Üst Alt