STSL 11/12 H:25 | Gaziantepspor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:25 | Gaziantepspor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:25 | Gaziantepspor - Galatasaray | 4 Şubat | 19.00

Elmander koşuyosun ediyosun ama gol de at lan artık. Sen atmayınca olmuyo işte. Necati yeni geldi, uyum sorunu var vs dememek lazım, direk ilk 11'e yapıştırmalıyız. Antalya macında 15 dakika cift forvet oynadık ve o anda ki etkinliklerimiz ortada mac icerisinde. Hem Engin hem de Emre sağ kanatta yapamıyorlar, Yigit'i denemeyi düşünebiliriz bu maç orda.

Gaziantep acayip iyi kadroya sahip. Neden Bursa gibi,G.Birliği gibi üstlerde değil sorusunun tek cevabı Abdullah Ercan olabilir galiba... G.Birliği-Antep ve Sivas-Antep maçlarını izledim. Hikmet Karaman'la biraz daha kendilerine geldiler.Cenk geçen yılki gibi değil ama bizim maçta iyi işler yapacağına eminim tek umudum Semih ona çok yakın olacaktır. Burak'ı ezen Cenk'i gömer heralde :) Ortasahalarıda ve kanatlarıda fena değil adamların. Ortasahalarında Gilles Binya diye bir adam var Gençler maçında bayaa iyi top dağıttı ve bastı. Popov ve Sosa inanılmaz yıpratacaklar bekleri. Ve adamlar bizede aynı şekil oynarlar mı bilmiyorum ama önde basıyorlar. Defanslarıda hiç fena sayılmaz... Karamsar bir tablo çizdim ama yinede yeneceğimizi düşünüyorum ben:)

antepin stadının zemini rezaletti haftasonu oynanan maçta, zor maç olacak

Necati oynasın, Engin oynasın, Ujfa yine sağ bek mesaisi yapsın. Alırız gibime geliyor. Antep'in sol kanadında kim var bilmiyorum ama, Sabri'yi her türlü yer onlar.

Çift forvet oynayabilseydik yeneriz derdim çünkü defansları felaket durumda şu an ama Baros yok mecburen kalabalık orta saha ıle cıkacağız ve poziyonu az olan bir maç olucak gibi geliyor.Bu sebeple yakaladığını atan kazanır.Umarım atan biz olurz,

----------Muslera------------

Sabri--Ujfalusi--Semih--Caglar

Yiğit--Melo--Selcuk--Emre Çolak

-----Necati---Elmander--------

Yedekler:

Ufuk

Gökhan

Hakan

Ceyhun

Engin

Riera

Sercan

Kadro böyle olmali.

Sol bekte çağlar oynasın hatta servet bile oynayabilir ama hakan oynamasın

Kim oynar nasil cikariz öneminin olmadigi bir mac takimin tekrar toparlanmasi ve bir sonraki hafta evimizde tekrar bir galibiyetle 2/2 yapma adina bu maci muhakak kazanmaliyiz,kazanicagizda endisem yok.Dünkü antalyaspor beraberligi uzun süren bir serinin baslagici olacak,takim muhakak bu kötü gidise dur diyecektir,cok istahli oyniyacagiz antep macinda zemin v.s ne olursa olsun kazanicagiz.

.................Muslera...............

Ujfalusi...semih...gökhan...çağlar

emre/yiğit..melo..selçuk..engin

....necati/sercan..elmander

Enginin mutlaka alışık olduğu bölge olan sol tarafa geçmesi gerekiyor..Kadrodan kesik yiyecek son adam olduğunu düşünüyorum ama hoca anlamadığım bir şekilde her maç çıkarıyor kendisini..takımı ileri taşıyacak tek adam kendisi bunu herkes görüyor..

Kesinlikle kazanmamız lazım.

Şu anki görüntü kazanamayız diyor ama bir şekilde kazanmamız lazım.

Şu anda sallanıyoruz. Toparlanma şansımız var. Ama eğer düşersek ayağa kalkana kadar iş işten geçer.

muslera

ujfalusi-semih-hakan-caglar

---selcuk-melo-ceyhun---

--------emre colak----------

----necati-elmander

antep macini alirsak, icerde kayseri maci cok rahat aliriz, sonra mersin maci deplasmanda hic suphem bile yok, rahat aliriz, sonra icerde bjk maci

onumuzdeki 4 mactan 12 puan alacagimizdan suphem yok

muslera

ujfalusi-semih-hakan-caglar

---selcuk-melo-ceyhun---

--------emre colak----------

----necati-elmander

benimde en sevdiğim sistem bu renkdaş ama ne yazıkki bizim ligimizde kanat akınları olmadan bi cacık olmuyor.mutlaka kanat oynatmak gerekiyor.adamlar göbekte 9 kişi defans yapıyorlar resmen

Üst Alt